Skoči na vsebino

Priporočene objave

Postavljena je kombinacija programov, ki kar najmanj obremenjuje streznik in (zaradi spletnega vmesnika) omogoca tudi nevajenim IRCa klepetanje.

Babi je danes recimo prvic se znasla na chatu pa ni bilo kakih tezav ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dodani so stari smajliji, vec al manj (naj bi bili, dopuscam moznost da sem kaj spregledal).

Bo tudi seznam s kodami spet, slej ko prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IRC sux

Lahko da, ampak ti si nanj ocitno kar dobro navajena, tole zgoraj je namrec besednjak od tocno tam :lol: :lol:

Cyc, kaj misliš zakaj me nikol več ne vidiš na IRCu? Zato ker mi je čist mim. No, nardite kar čte, sam pol ne pričakovat, da bo Mačica še kaj velik na četu. Tako kot je rekla Vragica. Bom pa bolj pridno delala pa več postov na forumu imela. Pa magari same smeti.

Mačica ne pizdi, ampak predlagaj ... :!: :!:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej ma koji vam je KJE JE CHAT?! :cry: :cry: :cry:

Kaj ta nova zadeva dela ne? :roll: :roll: :cry:

Skret!

Z.t.H. :evil:

P.S.: Hough! Govoril sem! :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ta nova zadeva dela ne? :roll: :roll: :cry:

:?:

[ NeaRRRain ] [ Master007 ] [ roly ] [ sramezlji ] [@Einherjer ]

[@Codeine ] [@cyc ] [ niet ]

In nas osmero tu gor se samo delamo da rec dela

:?: :idea: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej ma koji vam je KJE JE CHAT?! :cry: :cry: :cry:

Kaj ta nova zadeva dela ne? :roll: :roll: :cry:

Skret!

Z.t.H. :evil:

P.S.: Hough! Govoril sem! :shock:

klikn na chat pa si tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospoda administratorja (predvsem Codi), kaj, ko bi pobrisal levi link na chat, oz. ga nadomestil s tapravim. Kajti, tam, kjer je bil dosedaj link, je res NIČ. Ostali pa, ki še niste porajtali, vstop na chat je na desni strani, poleg foruma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

----->

Za reklamiranje ali menjavo reklamnih pasic piši na marketing@motosvet.com

Hvala!!!

To nisem dala kot reklamo ampak kot predlog kako bi lahko zgledal čet, ker na tistem naslovu obstaja očem všečen in delujoč čet. In ker je Hočko rekel naj kaj predlagam, sem predlagala.

Je***

Bom preveril...

... v več kot pol ure se še prijavit nisem mogel... oz. passworda še vedno nisem dobil...

Še vedno čakam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

----->

Za reklamiranje ali menjavo reklamnih pasic piši na marketing@motosvet.com

Hvala!!!

To nisem dala kot reklamo ampak kot predlog kako bi lahko zgledal čet, ker na tistem naslovu obstaja očem všečen in delujoč čet. In ker je Hočko rekel naj kaj predlagam, sem predlagala.

Je***

Bom preveril...

... v več kot pol ure se še prijavit nisem mogel... oz. passworda še vedno nisem dobil...

Še vedno čakam...

Jst niti na temu čudežu, upam da bo Lojzijeva varianta .... :shock: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm jaz pa res ne vem v cem je problem tega chata. pises in drugi pisejo in vse se vidi pa hitro je. meni je to bolj vsec kot prej ko so vsi samo slikice limali pa barve spreminjali pa vglavnem smetili in je sla stvar ful pocasi. meni je glavno da se pogovarjam in da gre koliko toliko hitro.

drugace pa mislim da bojo admini z veseljem nalozili stari chat ce jim kdo nov server odstopi. torej vsi ki ste za stari chat, par jurjev zberite pa server nabavite (v kateri valuti bo pa cody povedal :twisted:).

zdaj pa nehajte gnjavit z tem chatom, bi clovek mislil da se nic ne vozite ampak cele dneve na chatu visite :wink: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere cyc ampak tale chat pa ni ne vem kaj . men sploh ne dela.

oziroma kadar probam prit gor piše " no chanel" . zdej pa ne vem a sem jest tolk za luno da ga ne obvladam al pa je chat zanič... :wink:

zanima me kaj je blo narobe s starim chatom? men je bil čist ok.

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej pa ne vem a sem jest tolk za luno da ga ne obvladam al pa je chat zanič... :wink:

Glasujem za prvo opcijo :D Ko vpises nick te dejansko vrze v kanal #motosvet. Je pa potreben kolikor toliko nov browser, kar pomeni vsaj IE5 ali Mozilla 1.0, ...

zanima me kaj je blo narobe s starim chatom? men je bil čist ok.

Beri par strani nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glasujem za prvo opcijo :D Ko vpises nick te dejansko vrze v kanal #motosvet. Je pa potreben kolikor toliko nov browser, kar pomeni vsaj IE5 ali Mozilla 1.0, ...

no zdej sem pa še bolj zmedena kot prej. dej ti to men čist po domače razloži... :shock: :oops: :oops:

v glavnem ko jest hočem na chat mi tapru vrže ven en kup napak to traja nekej časa da se jih znebim pol pa tak al tak nič ne dela... :roll: :x :?

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v glavnem ko jest hočem na chat mi tapru vrže ven en kup napak to traja nekej časa da se jih znebim pol pa tak al tak nič ne dela... :roll: :x :?

Dej ti raje en screenshot na mail poslji ... se mi zdi da so one tvoje "napake" samo MOTD, ki ga dobis po uspesnem priklopu, kaj pa potem caras pa ne vem ... se vedno ne vem s kaksnim brskalnikom ti to skusas odpret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospoda administratorja (predvsem Codi), kaj, ko bi pobrisal levi link na chat, oz. ga nadomestil s tapravim. Kajti, tam, kjer je bil dosedaj link, je res NIČ. Ostali pa, ki še niste porajtali, vstop na chat je na desni strani, poleg foruma!

No potem pa bom, če že glih morm! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospoda administratorja (predvsem Codi), kaj, ko bi pobrisal levi link na chat, oz. ga nadomestil s tapravim. Kajti, tam, kjer je bil dosedaj link, je res NIČ. Ostali pa, ki še niste porajtali, vstop na chat je na desni strani, poleg foruma!

No potem pa bom, če že glih morm! :lol: :lol:

:wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc ne morem na chat. Napise mi slednje.

[08:45] *** An error occured: Connecting to IRC: Connection refused

[08:45] Disconnected

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc ne morem na chat. Napise mi slednje.

[08:45] *** An error occured: Connecting to IRC: Connection refused

[08:45] Disconnected

Trenutno je izklopljen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!