Skoči na vsebino

"Clani" foruma


Priporočene objave

Najprej prav lepo pozdravljeni!

Mam vprasanje glede "clanov" foruma...

Na ta forum je vclanjenih mal cez 800 clanov...

Ko sem sla gledat ko je use clan sm opazila da nekateri ki so se prijavili na ta forum so objavili samo 1 post ali celo 0 pa to pred parimi leti, ki so se vclanili...

Moderatorje sprasujem oz prosim...

Ka ce bi tiste clane pobrisal (ce se da) ker lahko da so se enkrat prijavili in nato so pozabili geslo in se pod drugim nickom prijavili...

Ce bi se jih dalo pobrisat in da bi imeli realno stevilov clanov ki delijo pac izkusnje z nami in ne da bi to stevilo bilo na podlagi enih, ki so se sam prijavili in nc objavili.

Hvala

Ce se ne da pac nic tle pomagat pa pol to temo zaklenite oz pobrisite da ne bo smetila arhiva...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej prav lepo pozdravljeni!

Mam vprasanje glede "clanov" foruma...

Na ta forum je vclanjenih mal cez 800 clanov...

Ko sem sla gledat ko je use clan sm opazila da nekateri ki so se prijavili na ta forum so objavili samo 1 post ali celo 0 pa to pred parimi leti, ki so se vclanili...

Moderatorje sprasujem oz prosim...

Ka ce bi tiste clane pobrisal (ce se da) ker lahko da so se enkrat prijavili in nato so pozabili geslo in se pod drugim nickom prijavili...

Ce bi se jih dalo pobrisat in da bi imeli realno stevilov clanov ki delijo pac

Po tvojem imajo na forumu pravico biti prijavljeni samo tisti, ki kaj napišejo.

Velika napaka!

Mnogi so prijavljeni zato, da lahko normalno prebirajo nova sporočila od svojega zadnjega obiska, kar ne deluje, če nisi prijavljen. Slednje dokazuje tudi statistika foruma.

Če bo kdo sodeloval ali ne je prepuščeno vsakemu posamezniku. Nikakor pa ne mislimo brisati uporabnikov na osnovi tega, da niso nič napisali.

In četudi bi pozabili geslo jim forum pošlje novega s katerim se lahko prijavijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
OK, če ma 0 postov pa ni bil na forumu... mesec, dva...?

LP

Morda je pa v Indiji z motorjem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Mnogi so prijavljeni zato, da lahko normalno prebirajo nova sporočila od svojega zadnjega obiska, kar ne deluje, če nisi prijavljen. Slednje dokazuje tudi statistika foruma.

Če bo kdo sodeloval ali ne je prepuščeno vsakemu posamezniku. Nikakor pa ne mislimo brisati uporabnikov na osnovi tega, da niso nič napisali.

In četudi bi pozabili geslo jim forum pošlje novega s katerim se lahko prijavijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje je vrtnica mislila, da bi delovali kot recimo Hotmail, ki ti zbriše box, če si dalj časa neaktiven (koliko je to časa ne vem).

Načeloma se zdi meni to ok, je pa res, da nekateri le berejo...

Je pa tudi res, da se ima forum pohvaliti prav s tem: s št. članov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako se lahko odjaviš s foruma oz. da nisi več član ( uporabnik)!!! Nikjer nisem nič opazil :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako se lahko odjaviš s foruma oz. da nisi več član ( uporabnik)!!! Nikjer nisem nič opazil :shock:

To je tako kot NATO.

Not te se povabjo, ampak trik je kako pridet ven :D

Pa sej ne misls resno, da odhajas :?: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Roly, čisto enostavno. Hackersko vdreš v server, zbrišeš sebe in pomešaš še polovico foruma, pa je :wink: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, kako se lahko odjaviš s foruma oz. da nisi več član ( uporabnik)!!! Nikjer nisem nič opazil :shock:

Eh, to je pa tko k si clovk v prostor za pocivanje :wink: nastima nov DVD player, pa carunalnik pa vso frsterkerijo, pa.... :shock: 8) 8) 8)

Pol pa zacne takele nabijat :roll: Tm se druge reci pocnejo, no sej verjamem, da to itak ze vse ves :wink: :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jaz vprašam kolk stane truga in če imajo takšne 182cm dolge, me boste tut kar na žale odpeljal ... :shock: 8) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jaz vprašam kolk stane truga in če imajo takšne 182cm dolge, me boste tut kar na žale odpeljal ...  :shock:  8)  :wink:

nope......diretissima v krematorij. :twisted: :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jaz vprašam kolk stane truga in če imajo takšne 182cm dolge, me boste tut kar na žale odpeljal ...  :shock:  8)  :wink:
A lohko? :twisted:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jaz vprašam kolk stane truga in če imajo takšne 182cm dolge, me boste tut kar na žale odpeljal ...  :shock:  8)  :wink:
A lohko? :twisted:

Vrtnica,

s tabo grem tudi ob polnoči na pokopališče, sploh zdaj ko imaš nov avatar ... zakaj že :?: :roll: .... :D :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jaz vprašam kolk stane truga in če imajo takšne 182cm dolge, me boste tut kar na žale odpeljal ...  :shock:  8)  :wink:
A lohko? :twisted:

Vrtnica,

s tabo grem tudi ob polnoči na pokopališče, sploh zdaj ko imaš nov avatar ... zakaj že :?: :roll: .... :D :wink: 8)

Kako nov sej mam starga spet kr vam un ocitno ni biu vsec! :evil:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A če jaz vprašam kolk stane truga in če imajo takšne 182cm dolge, me boste tut kar na žale odpeljal ...  :shock:  8)  :wink:
A lohko? :twisted:

Vrtnica,

s tabo grem tudi ob polnoči na pokopališče, sploh zdaj ko imaš nov avatar ... zakaj že :?: :roll: .... :D :wink: 8)

Kako nov sej mam starga spet kr vam un ocitno ni biu vsec! :evil:

zenske! :shock: ............heh :roll: ........ stalno si nekaj zmisljujejo. :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako nov sej mam starga spet kr vam un ocitno ni biu vsec!  :evil:

Novega nazaj...

u kaka ritka, u kaka ritkica...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!