Skoči na vsebino

Ne polni akumulatorja, noče vžgat, ne dela vžig


Priporočene objave

hm

jzst bom tut to mal gledau, glede na to, da če se mi akumulator sprazne, da ga ne morem vžgat :D

To pa so Di Techi :P :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vi fantje kse vm zdi ql odpirat nove brezvezne teme, lahko pogledate nazaj, pa ugotovite da je takh tem 1001 in daj brezveze skoz novo odpirat!!! a se vam ne zdi no?!?! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej vi fantje kse vm zdi ql odpirat nove brezvezne teme, lahko pogledate nazaj, pa ugotovite da je takh tem 1001 in daj brezveze skoz novo odpirat!!! a se vam ne zdi no?!?! :angry: :angry:

Sej...Ice se je enkrat ze razpizdo pa jaz tudi. UPORABITE ISKALNIK PREDN ODPRETE NOVO TEMO!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zutr sm hotu skutr zalaufat da bi se mal zapelu B) pa ni hotu užgt :angry: pol sm pa na nožnga mogu zalaufat <_<

no zdej me pa zanima a se akumulator sam povn k se vozš :( al kva nj zdej ?

:) to se je meni isto zgodilo pol sn pa mislo da je prazen pa sn si že šel polnilec sposodit pa ko sn pol odprl akumulator sem pa vido da v njem ni blo niti kapljice destilirane vode :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, prokleti ******, da bi vam ***** *****, nikol več ne pišite takih *******, ker se bo zgodilo, da bo kaka ******, pol bojo pa vsi ********, da **********, ********* *********, ********** ********** **** **********, ******* *********!!!!!

Pa kaj si ti nor.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, K&4 smo nekaj na splošno odgovorili glede akumulatorčka.

Nekaj jih je še zraven priložilo nekaj drv.

Če so še kakšna vprašanja glede akumulatorjev in polnilcev, pogledati globlje v scootersko in motociklistično zgodovino.

Ker bo ura počasi 14, zapiramo. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Mogoče prazen akumulator :?

Popravljeno . Popravil manjak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mas 70 kit??

drugac pa men je isto delal, pa sm pol vzigalno tuljavo mogu menjat, pol je pa spet delal neki casa (dolker ni stator crknu). :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Mam eno vprašanje.Ko je motor hladn mi noče in noče užgat na štaratar kr vrti in vrti v prazno.Ko ga pa na kurbl vžgem pa vžge pa takoj.Zdej me pa zanima če kdo ve kaj bi to blo . Hvala za odgovore. :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al je akumulator slab al pa te kej svečka zajbava!! Pomoje :D -nism jst glih mehanik :D !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!