Skoči na vsebino

Ne polni akumulatorja, noče vžgat, ne dela vžig


Priporočene objave

Aha...=) No bom pogledal malo po mariboru.... Zanima pa me malo cena novih.. če slučajno veš..??

LP Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šel v trgovino ( Yamaha ) Cena za akumolatorj je 16+ €.... Nisem pa vedel kak more bit akumolator močen.... Na onem starem pa ni nič pisalo.... Mi lahko pomagate?? Mam Yamaho Aerox 01 .....

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že našel na netu... HVALA.... Torej uporabljajo se 4 ali 5 ali 6 ali 8 Ah (amper).... Kakšnega imate vi?? In katerega mi priporočate...??

Lp Nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK hvala....=)

Sem že kupil..... V Stupit-u je akumolator 15€.... (4 Ah....) Tak da če kdo more it kupit kak akumolator v Mb je Stupit mislim da najcenejši....

Lp Nejc

Popravljeno . Popravil Nejc-sikman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

mene pa zanima kakšno vlogo ima akumolator pri samem vžigu? Skuter bi moral ob nožnem vžiganju vžgati tudi brez akumolatorja :?

Imam namreč Benellija 491 (isti motor kot pri aeroxu), ki je čez zimo stal, zdaj pa noče vžgat niti na električni niti na nožni vžig. Akumolator je res že star in potrebuje zamenjavo, ampak skuter bi moral vseeno vžgati, saj ni popolnoma prazen (armatura in bremz luč delata ob kontaktu). Zamenjal sem svečko, iztočil star bencin ter nalil svežega vendar ni nobenega učinka.

Kakšna ideja? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!