Skoči na vsebino

Mnenje moškegea


SEOI-NAGE

Priporočene objave

Pismo Lina kje jih najdeš? mentalne invalide. :blink:

Avtor bloga sedeminpedesetklobasa…

Nekdo v komentarju omenja »mučilne nahrbtnike« v katerih mame vlačijo otoke na šmarno goro in bi jih kar prepovedal.

Pozablja pa, da so mame od vekomaj svoje mulce preprosto stlačile v culo, jih nataknile na hrbet in šle na njivo delat. Ampak to je bilo kul, ker takrat so bile ženske še ženske mar ne? Ker so se vsake toliko pustile nalomit s strani moža in ker jih je ta lahko legitimno »vzel« kadar se mu je zazdelo. Pa čeprav so počele isto kot danes.

Mojstrom predlagam da se o dokler njihov otrok ne bo dovolj star, omejijo na relacijo dom-trgovina. Ko bo mali dovolj star ga lahko spustite na ograjen vrt..začasno...da ne bo pojedel kake gliste ali pesti peska. In če so mame v preteklosti svoje »mladiče« puščale da letajo naokoli in nabirajo izkušnje v grobih in manj grobih pogojih, danes mularijo med štiri stene tlačijo očetje, ki so prepričani, da morajo biti mame in otroci varno »spravljeni«. ..predvidevam da zato, ker se moškim pač ne da več ukvarjat s poslanstvom »varovalca družine« in gre raje pit v oštarijo na koncu ulice in pusti mamo in mulca varno zaklenjena doma, kot da bi se potrudil in prilagodil potrebam malčka po raziskovanju in nabiranju novih izkušenj.

In kdo je zapisal moralno-etično pravilo da morajo ženske sestat, kuhat in pomivat posodo? So moški taki mentalni invalidi, da tudi tako preprostega opravila ne zmorejo? Pomoje ne.

ali pa :hmm: ..tale stric ziher ne zna pomivalca uklopit...bogi :cry:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majstor v prvem blogu se pištoli nad Cosmo pičkami. OK, res so neprijetne in hodijo deset cm nad tlemi…a kdo vraga te sili med njihova stegna?

In če deklice ne bo dobile vtisa da Cosmo style pali pri fantih….potem ga tudi ne bi furale..

In na koncu se vprašaš kaj moški v bistvu sploh hočejo..

Aktivna baba, ki stlači mulca v ruzak in odhajka na Šmarno Goro ni fajn.

Popedenana frfra ki želi biti Keri Bradšo tudi ne.

Apatična gospodinja ki tiči doma in samo pospravlja tudi ne.

Taka ki mu bo povedala da se moti ko se bo motil, mu ni všeč.

Taka ki vedno prikimava je brez veze.

Taka ki se vozi okol z motorjem je fajn samo dokler ni njegova…potem pa ne več.

Eh…

Brez veze :rolleyes: ...

ko moški komplicirajo bolj kot ženske ja čas, da se "odlogiramo" :whistle:

in za konec ...ahahahahaha :kva2:

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola takele moške mamo dandanes...samo razmišljajo...posoda pa ostaja nepomita. :fredy:

http://fetalijtyschew.blog.siol.net/2007/02/19/jonas/

http://sedeminpetdeset.blog.siol.net/2007/...otimo-se-zensk/

Tole je daleč od razmišljanja. Ne kapiram kaj hočejo povedat. Zgleda, da so se jim babe nekaj zamerile. Verjetno ne dajo za fu**t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes mularijo med štiri stene tlačijo očetje, ki so prepričani, da morajo biti mame in otroci varno »spravljeni«. ..predvidevam da zato, ker se moškim pač ne da več ukvarjat s poslanstvom »varovalca družine« in gre raje pit v oštarijo na koncu ulice in pusti mamo in mulca varno zaklenjena doma, kot da bi se potrudil in prilagodil potrebam malčka po raziskovanju in nabiranju novih izkušenj.

WTF :eek: yeah right, zdaj so pa očetje control freak-i

ahh.., naj ti bo, ker maš tak dober banner - razen če si ti tista soseda, ki je vzadnič klicala policijo, da imamo preglasen žur. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

WTF :eek: yeah right, zdaj so pa očetje control freak-i

ahh.., naj ti bo, ker maš tak dober banner - razen če si ti tista soseda, ki je vzadnič klicala policijo, da imamo preglasen žur. :angry:

lubi bubi da bos razumel moraš najprej prebrat blog na linku..potem moraš razumet kaj je karikiranje in dramatiziranje in potem kaj je sarkazem...

če bi imel žur na naši ulici in če bi se mi zdel preglasen, potem bi ziher klicala ..koga...poleg policije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......potrudil in prilagodil potrebam malčka po raziskovanju in nabiranju novih izkušenj.

Pa saj mu kupiš PS2 in celo paleto Simsov. Ni hudič, da si v tednu ali dveh ne bi nabral izkušenj za celo življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tole danes dobil po mailu:

Punce pripravite te na eno bolj ąokantnih novic....vsaj za mene je bila, saj sem cel dan lahko premiąljevala le o tem...

Pred nekaj dnevi smo imeli doma obisk 2 zakoncev, katerima je umrla hčerka. Nič nenavadnega nebi bilo, če nebi bil razlog, zaradi katerega je umrla tako nehuman in grozljiv. Punca je bila stara 34 let,ko je umrla.

No, da KONČNO preidem k stvari. Punca je dobila raka na materničnem vratu, kateri se je raząiril po telesu in zaradi tega, ker je prepozno ąla k zdravniku, jo le ti nso mogli reąiti. Punca je dobila RAK MATERNIČNEGA VRATA zato, ker je uporabljala vloľke ALWAYS.

Ste mogoče opazile, da ni (oz.je minimalno ąt.reklam) za Always vloľke? Na Always vloľkih je klor, ki je kriv za nastanek raka na materničnem vratu. Ljudje, ki so producirali Always vloľke so klor dajali nameno na vloľke, da bi ubilaji ľenske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu (celotno gledano) preveč ljudi in če "ubijajo" ľenske, potem le te ne morejo rojevati otrok.

Katastrofa...vsaj zame

Jaz jih več ne uporabljam in nobeni od mojih kolegic ne ľelim nič slabega vam to poąiljam. O tem lahko obvestite tudi svoje kolegice...

FANTJE, KATERI DOBITE TA MAIL, POSREDUJETE GA SVOJIM PUNCAM

Že da tole kdo forwardira naprej pove veliko o dandanašnji mentaliteti prebavljanja čisto vsega. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne spada to med štose?

:huh:

Načeloma bi, ampak glede na napisane maile očitno to ljudje na veliko pošiljajo naprej in bi tole bolj sodilo v vomitorium.

Tega pa res nisem opazil. :eek:

Glede na to, da se vprašanje nanaša na ženske se potrjuje moja domneva o Vapoteku kot blondini :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tole danes dobil po mailu:

Punce pripravite te na eno bolj ąokantnih novic....vsaj za mene je bila, saj sem cel dan lahko premiąljevala le o tem...

Pred nekaj dnevi smo imeli doma obisk 2 zakoncev, katerima je umrla hčerka. Nič nenavadnega nebi bilo, če nebi bil razlog, zaradi katerega je umrla tako nehuman in grozljiv. Punca je bila stara 34 let,ko je umrla.

No, da KONČNO preidem k stvari. Punca je dobila raka na materničnem vratu, kateri se je raząiril po telesu in zaradi tega, ker je prepozno ąla k zdravniku, jo le ti nso mogli reąiti. Punca je dobila RAK MATERNIČNEGA VRATA zato, ker je uporabljala vloľke ALWAYS.

Ste mogoče opazile, da ni (oz.je minimalno ąt.reklam) za Always vloľke? Na Always vloľkih je klor, ki je kriv za nastanek raka na materničnem vratu. Ljudje, ki so producirali Always vloľke so klor dajali nameno na vloľke, da bi ubilaji ľenske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu (celotno gledano) preveč ljudi in če "ubijajo" ľenske, potem le te ne morejo rojevati otrok.

Katastrofa...vsaj zame

Jaz jih več ne uporabljam in nobeni od mojih kolegic ne ľelim nič slabega vam to poąiljam. O tem lahko obvestite tudi svoje kolegice...

FANTJE, KATERI DOBITE TA MAIL, POSREDUJETE GA SVOJIM PUNCAM

Že da tole kdo forwardira naprej pove veliko o dandanašnji mentaliteti prebavljanja čisto vsega. :headbang:

1.Procter & gamble je firma, ki dela za zaslužek, ne v korist človeštva oz. ,,neke klike,, ki bi rada rešila svet pred prenaseljenostjo. Aja zaslužek se ustvarja s prodajo izdelkov, torej ne verjamem, da bi šli v svojo skledo pljuvat. Poleg tega Always uporabljajo tam, kjer je rodnost v krizi, torej so se lotili problema na čisto napačnem koncu sveta, pljunek morje.

2. v tem mailu, ki sem ga dobila tudi jaz sta bila še ene dva odstavka več (si jih brisal ti?), v enem odstavku so krivili klor, ki je bojda v vložkih in le ta naj bi bil ,,povzročitelj,, raka.

3.BUČA.... konkurence in jaz jih ne uporabljam KER TESTIRAJO NA ŽIVALIH (najbrž razuiskujejo kako čimprej čim več žensk pospravit pod rušo :lol: )

Sem pa enkrat zasledila informacijo, da je za moško neplodnost moč kriviti planice, te za enkratno uporabo: Pampers in podobne. In sicer iz razloga: Moška moda morajo imeti nižjo temperaturo od ostalega telesa (to je res in eden od razlogov zakaj jih je evolucija postavila izven telesa), medtem, ko takšne planice zadržujejo toploto in lahko povzroči neplodnost.

Ve kdo kaj več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tole danes dobil po mailu:

Punce pripravite te na eno bolj ąokantnih novic....vsaj za mene je bila, saj sem cel dan lahko premiąljevala le o tem...

Pred nekaj dnevi smo imeli doma obisk 2 zakoncev, katerima je umrla hčerka. Nič nenavadnega nebi bilo, če nebi bil razlog, zaradi katerega je umrla tako nehuman in grozljiv. Punca je bila stara 34 let,ko je umrla.

No, da KONČNO preidem k stvari. Punca je dobila raka na materničnem vratu, kateri se je raząiril po telesu in zaradi tega, ker je prepozno ąla k zdravniku, jo le ti nso mogli reąiti. Punca je dobila RAK MATERNIČNEGA VRATA zato, ker je uporabljala vloľke ALWAYS.

Ste mogoče opazile, da ni (oz.je minimalno ąt.reklam) za Always vloľke? Na Always vloľkih je klor, ki je kriv za nastanek raka na materničnem vratu. Ljudje, ki so producirali Always vloľke so klor dajali nameno na vloľke, da bi ubilaji ľenske. Vse pa zaradi tege, ker je na svetu (celotno gledano) preveč ljudi in če "ubijajo" ľenske, potem le te ne morejo rojevati otrok.

Katastrofa...vsaj zame

Jaz jih več ne uporabljam in nobeni od mojih kolegic ne ľelim nič slabega vam to poąiljam. O tem lahko obvestite tudi svoje kolegice...

FANTJE, KATERI DOBITE TA MAIL, POSREDUJETE GA SVOJIM PUNCAM

Že da tole kdo forwardira naprej pove veliko o dandanašnji mentaliteti prebavljanja čisto vsega. :headbang:

1.Procter & gamble je firma, ki dela za zaslužek, ne v korist človeštva oz. ,,neke klike,, ki bi rada rešila svet pred prenaseljenostjo. Aja zaslužek se ustvarja s prodajo izdelkov, torej ne verjamem, da bi šli v svojo skledo pljuvat. Poleg tega Always uporabljajo tam, kjer je rodnost v krizi, torej so se lotili problema na čisto napačnem koncu sveta, pljunek morje.

2. v tem mailu, ki sem ga dobila tudi jaz sta bila še ene dva odstavka več (si jih brisal ti?), v enem odstavku so krivili klor, ki je bojda v vložkih in le ta naj bi bil ,,povzročitelj,, raka.

3.BUČA.... konkurence in jaz jih ne uporabljam KER TESTIRAJO NA ŽIVALIH (najbrž razuiskujejo kako čimprej čim več žensk pospravit pod rušo :lol: )

Sem pa enkrat zasledila informacijo, da je za moško neplodnost moč kriviti planice, te za enkratno uporabo: Pampers in podobne. In sicer iz razloga: Moška moda morajo imeti nižjo temperaturo od ostalega telesa (to je res in eden od razlogov zakaj jih je evolucija postavila izven telesa), medtem, ko takšne planice zadržujejo toploto in lahko povzroči neplodnost.

Ve kdo kaj več?

Nisem brisal in upam, da tisto o brisanju ni bil kakšen namig ker se zadeve rade vrnejo kot bumerang, ampak navsezadnje sem moški in mi branje med vrsticami ne gre ravno najbolje.

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pismo Lina kje jih najdeš? mentalne invalide. :blink:

To se večkrt vprašam tudi sama....možno pa, da mi jih podtika moj, da se vsak dan prepričam, da je on moja ,,sedmica,, :lol:

Aja KeC sorry sej je klor omenjen..

Znima pa me naslednje: Kemiki boste to vedl:

Kako obstojen je klor na zraku? Je res karcinogen in kaj je pol z klorirano vodo, s čistili in ostalim. Klor je namreč zelo uporaben.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3.BUČA.... konkurence in jaz jih ne uporabljam KER TESTIRAJO NA ŽIVALIH (najbrž razuiskujejo kako čimprej čim več žensk pospravit pod rušo :lol: )

Ja zato pa always povzeočajo raka. Ostale firme so prej stestirale na opicah, in opice so pokrepale. Zato so spremenile formulo. Always vložki so pa še vedno strupeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja zato pa always povzeočajo raka. Ostale firme so prej stestirale na opicah, in opice so pokrepale. Zato so spremenile formulo. Always vložki so pa še vedno strupeni.

Always je testiran na živalih.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :hmm: Klor kancerogen? Potem bi morala tudi kuhinjska sol bit kancerogena...saj je natrijev klorid...NaCl...je pa kot plin dušljiv, povzroča vnetje kože in sluznic...v vodi pa ne bi vedu...mogoče je voda zaradi tega rahlo kisla...zelo blaga kislina tako rekoč.zato oči pečejo v klorirani vodi...

Da bi lih zaradi klora, ki se verjetno uporablja pr sterilizaciji materialov vložka prišlo do rakavega obolenja je po moje (popolnoma laično, nestrokovno in malo informirano o kloridih) zeloooooo malo verjetno. Je pa možno, da je zaradi kakega trajnega vnetja zadeva pripomogla... :P :topic:

drgač pa se mi zdi, da tipi z vsem tem potiskanjem "individualnosti" (ja sej si edinstven...tako kot vsi ostali na svetu :lol: ) ne znamo več delat z ženskami... :hmm:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Sem pa enkrat zasledila informacijo, da je za moško neplodnost moč kriviti planice, te za enkratno uporabo: Pampers in podobne. In sicer iz razloga: Moška moda morajo imeti nižjo temperaturo od ostalega telesa (to je res in eden od razlogov zakaj jih je evolucija postavila izven telesa), medtem, ko takšne planice zadržujejo toploto in lahko povzroči neplodnost.

Ve kdo kaj več?

Bo držalo. Moški po domovih za ostarele, ki uporabljajo plenice so res slabo plodni. (hec)

...

Znima pa me naslednje: Kemiki boste to vedl:

Kako obstojen je klor na zraku? Je res karcinogen in kaj je pol z klorirano vodo, s čistili in ostalim. Klor je namreč zelo uporaben.

Klor je zelo strupen plin rumene barve. Nekaj je napisal že GorazdH, čeprav ne moremo primerjati soli (NaCl) s klorom za razkuževanje. Je pa tudi višek soli v organizmu strupen zanj in povzroča razne bolezni. Sicer pa, če je neka snov škodljiva za druge organizme, je verjetno tudi za človeka. Selektivni strupi ne obstajajo. Drugače ne bi na njih pisalo varujte pred otroci ali pa ni za jest, ...

Rak materničnega vratu pa povzroča virus proti kateremu se da cepit. In ta cepljenja po razvitem svetu že izvajajo. Tako, da je ta email čisti larifari.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te ne zastopim :eek: kaj ni to eno in isto... :lol:

:grrr

Kako je že nekdo razdelal :hmm: :hmm: Aha, že vem: obstajajo ljudje, živali in ženske :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če se potem zajebaš - poješ žensko in nabrišeš ovco?

Ni lažje, če smo vsi na isti ravni, vsaj slabe vesti nimaš ob zgoraj omenjenem dejanju?

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rak materničnega vratu pa povzroča virus proti kateremu se da cepit. In ta cepljenja po razvitem svetu že izvajajo.

Tudi

pri nas se lahko cepi vsaka ženska - samoplačniško. Cepivo je na zalogi v vseh ginekoloških ambulantah.

V Domžalah je celo občina financirala cepljenje deklet v zadnjem razredu OŠ.

Dejstvo

pa je, da je v drugih državah EU cepljenje brezplačno.

Ta

razlika nastaja zaradi enega samega vzroka - naši politični prvaki so v glavnem samski in nimajo doma nikogar, ki bi jih nasuvow v rit, da bi parlament sprejel tozadeven ukrep - drugje pa temu ni tako.

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi

pri nas se lahko cepi vsaka ženska - samoplačniško. Cepivo je na zalogi v vseh ginekoloških ambulantah.

V Domžalah je celo občina financirala cepljenje deklet v zadnjem razredu OŠ.

Dejstvo

pa je, da je v drugih državah EU cepljenje brezplačno.

Ta

razlika nastaja zaradi enega samega vzroka - naši politični prvaki so v glavnem samski in nimajo doma nikogar, ki bi jih nasuvow v rit, da bi parlament sprejel tozadeven ukrep - drugje pa temu ni tako.

:yes:

TI a pri triesetih je zadeva še vedno priporočljiva/ima kakšen efekt?... Al pač to ni za stare babe. A ja koliko pa stane ta špas? :blush:

Sej bo za vse deklice brezplačno, kot sem na javni tv slišala jaz je potrebno še birokracijo uredit in take zadeve kot ,,poiskusni čas,, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!