Skoči na vsebino

H.Blagne&Demolition Group: DEŽ


mojcka

Priporočene objave

Škoda, tipičen primer, ki zaradi v naprej predvidenih stereotipov, ne more uživati v raznolikosti.

Včasih se človek počuti, kot bi svinjam bisere metal.

Cyc nič osebnega. Na tvojem mestu in pri tvojih letih, bi jaz enako ali še bolj zadrto.

Vse ob svojem času.

8)

Kaj češ :?: :idea: Linux Nerd, pač :twisted: :twisted: :lol: :lol: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cyc, srček, tudi jaz se ne spotikam ob tvoje pesnenje o nekih IRC-ih in Linox-u

Vse ob svojem casu, vse ob svojem casu :lol: :lol: :lol:

ker o tem poooooooojma nimam. Če pesmice ne poznaš, hm, ne komentiraj!

Kot receno, so ostale "pesmice" pustile premocan vtis za prav dosti maneverskega prostora pri tem :)

Je pac tko, da ce slisis od Britney Spears pesmi A, B in C, in ko izves za pesem D, ne cutis prevelike potrebe po tem, da bi jo slisal, preden reces da je crap.

Temu se rece posplosevanje in ja, pac, rad posplosujem vcasih :wink: Ne vedno, se zdalec ne ... odvisno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj češ  :?:   :idea:   Linux Nerd, pač  :twisted:  :twisted:  :lol:  :lol:  :arrow:

Hja, hopeless, vem, ampak kot da ste M$ Certified Dronei kaj bolj prilagodljivi ... :wink: :lol: :twisted: :twisted: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ka vam je ka se sam kregate?

Vsak ma svoje mnenje in to spostujte!!!!

Enega zanima to enega drugo...

Nehte se tle klt!!!!

tako je -nehite se kurčit....he,he...pa zmerjat !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak ma svoje mnenje in to spostujte!!!!

Ja Cyc, pust mojčko da uživa v glasbi, ki ji je všeč, ti pejd pa naprej motorne žage poslušat. :wink: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Cyc, pust mojčko da uživa v glasbi, ki ji je všeč, ti pejd pa naprej motorne žage poslušat. :wink:  :lol:

Sem ze pri Depeche Mode, nic motornih zag :wink: :wink: :D

P.S.: Q: Kaj je to salotejp? A: Trak z narodnozabavno glasbo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helena in mitja si kupujeta motor in to takega švabskega s prikolico-to je njena izjava, zato se ne zezat punca bo postala somotoristka bo sedela v kibli in se lepo smejala. bodoča naša ne se norca delat :D :shock: :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejte nehat no probite se enkrat v zivljenju normalno pogovarjat oz tipkat!!!!

Pa saj to pocnemo ...:?:

A tok velik zahtevam????

Ma, niti ne ce tko pogledam .... :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vas moram use za usesa???????

Dejte nehat no probite se enkrat v zivljenju normalno pogovarjat oz tipkat!!!! A tok velik zahtevam????

Tamala,

skuliraj se ... a ne vidiš ene tone smiletov poleg vsakega sporočila ... :evil: :twisted: :P :) :D :lol: :idea: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Cyc ne nakladaj. Poslušaj komad, pa ti bo vse jasno. Helena ma glas (in stas) samo ga žal uporablja v napačni glasbi.

Točno to, in ko poslušam tisti skupni Dež, me zmeri mal kurja polt, tko je dober!

:lol: :lol: :lol: 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Amm, Jap kot sem reku, :.... HUDOOOOOOOOOOO DOBER KOMAD!

CYC en problem imaš tuki gor, .... vem sej si sam hotu naj kaj napišem!

Če so ti všeč Rammsteini, potem so Demolution group, vsaj kar se določenih stvari tiče, povsem ob bok nemškemu fenomenu, ki mu pravim Laibach 20 let kasneje, ma ne imajo prednost niso kopija nikogar! :shock: :twisted:

Fantje so hudi, ... Helenca pa no ja o telesu in oblinah ne bom ker vsak svoje vidi, je pa moje osebno mnenje da bi bila čist driveable, oz. motoristično rideable, ...ampak tok o tem. Helenca ma hud glas, hud razpon in babe je pač profesionalka. OK dejmo še eno zakotalit kot ČUKI, ...fantje so hudo dobri muskontarji, ampak delajo musko od kere lahko živijo in preživijo več kot solidno (hej tržna usmerjenost).

Ista fora je Helenca, ma ja muska od nje tudi meni sucks, ...samo pač takih kot sem jsaz je 200.000 od ostalih 1.500.000 pa živi ker kupujejo njene CD-je. Ekola profesionalka dela muziko za mase, da od tega živi in v tem verjetno vsaj malo uživa (drugače nebi zdržala).

Komad iz DM-i je pa huda zadeva, totalen swift of Helenčinega gruljenja in žvtrgolenja, ...ti priporočam da si ga poslušaš, poslušaš in poslušaš, ...stari moj, ... potem mi pa prosim povej mnenje o komadu, .... ma me resnično zanima.

Tok si ga bodi, mater jst Helenco pa Čuke tuki zagovarjam???? :shock: :roll: Shit moram na pivo pa to ni več normalno! :roll: :oops: :lol: 8) 8) 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti priporočam da si ga poslušaš, poslušaš in poslušaš, ...stari moj, ... potem mi pa prosim povej mnenje o komadu, .... ma me resnično zanima.

Ma saj ravno to sm hotel, saj sem zgodaj napisal, sel sem gledat na edonkey (mreza za razprseno sirjenje datotek) ce je komad gor pa ni :wink:

BTW ... zdele sm prisel domov in spet me je opralo ko cucka ... mam sreco, a ne, zdej se mi to 2-3x tedensko dogaja :evil: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup tut na Kazi ga ni. Pa iMesh je suh. Bi probal še Audiogalaxy - če bi še delal..grrr..

Če ma kdo ta komad, nej mi ga pošle :)

Sicer nism pristaš slo. muzike, sploh pa ne takšne zabavne al kak se ji pač reče.

Za na motor (če slučajno kdo posluša muziko umesk se vozi) je najbolš neki k ful norimi refreni, pa dobrimi basi, da ti dvigne samozavest in ga šibaš po cesti. Seveda vse v meji normale :)

Drgač cyc..sklepam da te majo za nekega rač. freaka :) .. fajn to..nisi sam :) sma že dva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač cyc..sklepam da te majo za nekega rač. freaka :) .. fajn to..nisi sam :) sma že dva  :D

Ma ... ves kako je to, racunalnikarjev je tu gor kar nekaj, bolj kot za to me imajo za linux geeka :wink: :D Kar poglej ono v Krneki o virusih (samdasivzamemcaszaodgovorklemensupress) :twisted: :D 8)

P.S.: pusti audiogalaxy pr mer, so zdruzili mrezo s Kazaajem, sem ze pred casom opazil. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :)

Ja sej jih more bit. Hehe, a dost delaš z linuxom? Jest mam sicer doma naloženga sam se ne ukvarjam tok velik z njim. Sem mislu, met server na njem pa sm hitr ugotovi, da ma adsl prepočasn upload :)

Drgač programiraš tut kaj? Ka vrjetn si prvi, ki se tko na računalnike psozna in tut motor vozi..redki so taki :)

Sam na audiogalaxyi si najdu puhn slo. komadov...drgač pa itak eOsl ja..sploh za filme (pr0n :wink: ), špile, komade, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EJ NOISE; CODEINE; CYC; .....

Pa dejte našim RAČUNALNIŠKIM "Freakom" eno področje odpret, k tole že mau SUCKS, kjer koli odpremo forum, Chat, ...ma vse je nek JEBENI prepucavanje o tehnikalijah, .... AMMM

WWW.MOTOSVET.COM, ... bi lahko zaščitil manjšino, tko da jim odpre Rezervat in nej not zganjajo take debate (in podobne), ...pa da ŽUR; MOTORJI IN ŽENSKE ostanejo neokrnjene in nezasvinjane?

KAJ PRAVTE?! :cry: :roll: :roll: :P :wink: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAJ PRAVTE?!

cyc naj koncno izpit naredi......to pravim. :P :lol: drugace pa ze obstajajo neke teme za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cyc naj koncno izpit naredi......to pravim. :P :lol:

Bom, Ice, bom, ne skrbi hehe :D

@MotoRossi:

Drgač programiraš tut kaj? Ka vrjetn si prvi, ki se tko na računalnike psozna in tut motor vozi..redki so taki

No ... tule je kar nekaj neresnic hehe, precej motosvetovcev je racunalnikarjev .... vecina jih sicer samo zna uporabljati, ampak jih je kar nekaj, ki zivijo od tega :D Kar se pa voznje motorja tice, sem sele okoli izpita, tko da ... :? :idea: :arrow: bo treba narest :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dejte našim RAČUNALNIŠKIM "Freakom" eno področje odpret, k tole že mau SUCKS, kjer koli odpremo forum, Chat, ...ma vse je nek JEBENI prepucavanje o tehnikalijah, .... AMMM

Zoolci :twisted: :twisted: :!: :idea: Lej:

Kr Neki

Vse kar NI povezano z motociklizmom, zdrav duh v zdravem telesu, blodnje, računalništvo, blah blah blah... kr neki v glavnem!

Tole v podrocju ljubezen je bil samo manjsi izpad, mamo drgac vse ali v "Kr neki" ali pa "O forumu, predlogi, pripombe, pohvale", tko da se kar lepo drzimo tega :wink:

Na chatu vsega tega niti ne bi bilo, ce ne bi bil v pripravi nov chat - ko pa bo zamenjan tale ki je trenutno se delujoc :arrow: boste pa vi dobili nenadoma voljo do pogovarjanja o tem, sem preprican :twisted: :twisted: :twisted: :!: :lol: :lol:

Morebitna nadaljna debata kjerkoli drugje, ker to nekako ni za podrocje "ljubezen" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo bom nadaljeval kjer sem zadnjič ostal, ker vidim, da Cycu še vedno ni povsem jasno, kaj sem mislil s svojo izjavo. Kot je rekel Zoolo (the one and only, ne pa 200-tisoči :wink: :D ) ima Helenca glas za popizdit dober ampak z njim žvrgoli tam, kjer je dnar. Taki projekti kot je bil ta z Demolitioni so pa bolj za dušo (in ustvarjanje pozitivnih vzgibov izven okvirov narodno-popularne glasbe IMHO). Toliko o njej, stas je pa relativna stvar, ampak, hej baba je že mama, pa kar zgleda, no. Toliko o tem.

Najbolj me moti, ker svoje nepoznavanje in potrebo po kritiziranju zdraviš z navajanjem konkretnih bendov in zvrsti glasbe, ki jo trenutno poslušaš. "Zdele grem poslušat Rhapsody, pa me boli ku..c za Demolitione, sej itak nimate pojma kdo so R, ampak so pa miljaužntkrat boljši od D, ki so bli tolk blesavi, da so sodelovali s H., tralala..." Otročje! Ko bi vedel, kakšna je glasbena preteklost glasbenikov v Rhapsody ali v kakem drugem bendu, bi šel sežgat njihove plate in se šel kujat v svoj kot. Pa da ne omenjam vokalistk, ki so trenutno v tej zvrsti glasbe blazno popularne. Ženske izhajajo iz opernih voda, pa backvokalistke so ble pri soul, pa pele pri country bendih... Povabili so jih pač k sodelovanju in punce so sprejele izziv. Zaradi denarja, kariere, užitka, duše, kakorkoli. Punce se trudijo in dobro jim gre. Kje si pa ti pri vsem tem? Pri refleks je, da greš pogledat, ali je komad na Kaazi, pol boš pa poklical frenda, da ti da cd za zapečt. Glasbeniki pa naj živijo od lufta. Najprej bodo poskrbeli za kruh, pol pa za dušo. Indija je preklemano daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!