Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Se bom zapeljal jutr na Iverčko in malo povprašal kako in kaj - kakšne so cene, pa za kamping, pa hrano,... bomo že nekaj zrihtali.

Drugače pa je pod Iverčkim en kmečki turizem, kjer imajo najboljše koroške domače narezke in mošt. (cca 600 sit po glavi narezek, liter mošta pa 300 sit... :D 8) ).

Drugače se pa vidimo to soboto... za forumsko 12+1 :lol: pa bomo že zrihtali!!!

Korošči vseh dežel - združite se!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 je pac srecna stevilka ! :twisted: :twisted:

Sicer pa stevilka sploh ni vazna, samo da bo zur pa pridemo !

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki caki... zdejle se spet svinja vse povprek :P

Dejmo se malo zorganizirat, da vidimo kdo bo prisel to soboto in kdo 31. Avgusta, saj gre to za popolnoma dve razlicni (a hkrati zelo podobni) srecanji. Ok ? Ali ni ok pa naj pobudnik srecanja izlusci iz te solate kdo pride ? :wink: :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Korošči vseh dežel - združite se!!!!  :wink:

ghmmmm.... a haider tut? :P :lol:

Če plača hrano in pijačo (kao generalni sponzor) mu bom malo skoz prste pogledal... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:arrow: Ja pametno bi bilo ugotoviti, kdo bo kdaj prisel ! :?

Naj pobunik odpre se eno temo za vsako srecanje posebej, razen ce res razbere iz te solate kdo kdaj pride. :roll: :roll:

Ta sobota bi bila zelo ugodna, za 31.avgust pa je se tesko reci kdo bo mel cas. :lol: :lol: :lol:

lp, Ico

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na prvi strani sem v svojem prvem postu naredil povzetek... :D

Predlagam, da se uvedejo tedenska srečanja koroškega dela motosveta ob sobotah popoldne okrog 15:00. Vabljeni vsi!

Na začetku (1. post) je seznam ljudi, ki pridejo to soboto na Koroško, da bomo rekli kakšno in spili pir al pa dva... 8)

Sporočite, če bo še kdo... Bom obnavljal stanje na 1. strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kolikor ne bo moja silila na morje sem jaz zraven, to soboto ob 15.00, sem se pa ravno danes cez dan vozil iz kranj - maribora - dravograd - ravne - mislinja - velenje - gornji grad - kamnik ... kanj, vendar na žalost s tovornjakom in ugotavljal da bi bila prov ena lepa tura čez to pot, pa recimo da se gre čez jezersko pa pavličevo sedlo, pa na koroško...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa greš tudi v mojem spremstvom (nisem še sicer 100%, da bom v soboto doma,ampak zaenkrat računam...).Počakam te lahko recimo ob 14:30 na bencinski črpalki v Mislinji in se nato skupaj odpeljeva do Ivarčkega.

Bostov, najlepša hvala, ampak ne vem, če bom lahko točno ob 14:30 tam gori pri tebi.

Ste mi tako dobro opisali, da bom tudi sam našel. Če ne, se bom pa zgubi :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da malo razjasnim 'to solato'.

Ob sobotah naj bi bila taka srečanja kot jih imamo v ljubljani na 3M. Lahko pride kdo hoče. Ničesar ne bomo organizirali. Kdor se pojavi je zraven. Kdo bo ziher imel kako motosvetovo majčko gor, da na studi novinci ne boste težko najdli.

Za 31.8. pa bomo odprli nov topic takoj ko določimo točen kraj. In ta topic bo imel naslov Forumsko 13 ali kaj podobnega, da ga bodo tudi vsi ostali člani motosveta brali, ker bo to pravo FS za vse motosvetovce.

Vse jasno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:?: Mačica a Motosvetovih majčk se letos ne da več naročit? :cry:

Za majcke sta bila nazadnje zadolzena Noise Data in Perla. 8) 8) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je Mačica poverjenica za Koroško. :wink:  :D
Pa sploh ni od tam :twisted: :wink: :lol:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..morda je pa AVŠA , kot so po nadimku znane Korošice.

Ti, čez Korošice pa ne govorit, so čist v redu dečve.... :lol: :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8)  Bostov, kej prideš na pir al ne?

Otog, ta teden ne bo šlo, v poštev pride kvečjemu sobota ali nedelja.Takrat pa si menda že na dopustu.Se bova že dobila. Če ne prej pa po tvojem dopustu, prav... :o 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8)  Bostov, kej prideš na pir al ne?

Otog, ta teden ne bo šlo, v poštev pride kvečjemu sobota ali nedelja.Takrat pa si menda že na dopustu.Se bova že dobila. Če ne prej pa po tvojem dopustu, prav... :o 8)

Sej lahko prideš na Iverčko jezero brez otoga!!! al ne?? :shock: :? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahko prideš na Iverčko jezero brez otoga!!! al ne?? :shock:  :?  :twisted:  :wink:

Težko... :cry: :lol: 8) Bom pa probal najt spremljevalko.... :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej lahko prideš na Iverčko jezero brez otoga!!! al ne?? :shock:  :?  :twisted:  :wink:

Težko... :cry: :lol: 8) Bom pa probal najt spremljevalko....da se ne zgubim... :lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!