Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Furamo furamo, samo ne po koroškem :)

No, pol pa napiši(te), kje se vozi(te)...

Vsak predlog je dobrodošel. Sem preučil predlog od PURPLA - to turo bom v kratkem prevozil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Servus,Korošci!

Ta vikend se v Dravogradu menda obeta neko srečanje motoristov? Ve kdo kaj več o tem? Informacije dobrodošle!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Servus,Korošci!

Ta vikend se v Dravogradu menda obeta neko srečanje motoristov? Ve kdo kaj več o tem? Informacije dobrodošle!!!

Kakšen korošeč pa si :P ,srečanje imajo Heavens Devils mislim da pri club house, relacija Dravograd - Vič.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen korošeč pa si :P ,srečanje imajo Heavens Devils mislim da pri club house, relacija Dravograd - Vič.

:blush: A veš,da mi je skor malo nerodno! :D

A pol se bo vse dogajalo tam za Dravo? Tut tiste testne vožnje z motorji in 4kolesniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: A veš,da mi je skor malo nerodno! :D

A pol se bo vse dogajalo tam za Dravo? Tut tiste testne vožnje z motorji in 4kolesniki?

Nebi ti znal odgovorit na drugi del vprašanja, na prvega si sam. Pojdi pogledat in boš videl kako in kaj.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

ko je sonce smo na šihtu, ko si konec šihta je pa že tema :P in vlažno in mrzlo, pol pa ni veselja se vozit :(

sploh če te skos ledvice bolijo :wacko: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Par dni že nobenega na cesti...

Se vozimo se vozimo ampak bolj po koroškem koncu kot po slovenj graškem. Sem štartal prejšni petek malo pred 7h pri cca 0 - 1 stopinje celjiza, ni bilo problema ob hladni Meži :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se vozimo se vozimo ampak bolj po koroškem koncu kot po slovenj graškem. Sem štartal prejšni petek malo pred 7h pri cca 0 - 1 stopinje celjiza, ni bilo problema ob hladni Meži :naughty:

Purple svaka čast, tam ob Meži buuuh kak je tam vlažno , ja ja tebi pomaga, da imaš dolge lase -te grejejo :)

morda si pa cel bolj dlakav, pa ti dobro greje telo :P

tk veš, eni smo bolj pobriti, pa ni zaščite :lol:

Kaj se v službo voziš?

Js sem se vozla v službo včasih v takem času, je blo enkrat minus 1, so mi roke utrpnile iz Pameč v Ravne :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Purple svaka čast, tam ob Meži buuuh kak je tam vlažno , ja ja tebi pomaga, da imaš dolge lase -te grejejo :)

morda si pa cel bolj dlakav, pa ti dobro greje telo :P

tk veš, eni smo bolj pobriti, pa ni zaščite :lol:

Kaj se v službo voziš?

Js sem se vozla v službo včasih v takem času, je blo enkrat minus 1, so mi roke utrpnile iz Pameč v Ravne :wacko:

Včasih štartam iz "vašega" konca na moj konec - ja ob šihtni uri. Poraščenost nevem če ima kaj vloge tukaj :whistle: , bolj so pomembna prava oblačila za tak letni čas oz. temperature.

Na golico bo še treba kaj skočit, ampak za vikend mislim da bolj slabo kaže. No saj sonce še tudi nebo zašlo :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

A smo že odkidali naše garaže? Zej bo odjuga in dež, da malo soli spere ... pol pa gasa :evilgrin: Včeraj sem že videl enega čoperista pred prešo :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi znal bik kak naš Pankrt ...

Kot si rekel, počakat je treba dež da spere nesnago s ceste, nato "oživit" motor - priklop akumulatorja in veselo na cesto ob zadostni temperaturi ob sončnem dnevu.

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi znal bik kak naš Pankrt ...

Kot si rekel, počakat je treba dež da spere nesnago s ceste, nato "oživit" motor - priklop akumulatorja in veselo na cesto ob zadostni temperaturi ob sončnem dnevu.

Serbus, legenda koroška trance_07_beerchug.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav nazaj - celjska. Počasi bo prišel čas, da se spet kaj srečamo in kakšno rečemo.

Lahko tud ene dve al pa tri rečemo trance_25_naughty.gif ni nujno da je sam ena rolleyes.gif

Še mal, da prvi dež tale pesek spere, na cestarje tak ni za računat da bi kaj pospravli :lol1:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!