Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

ne vem no meni bolj paše mesni burek :worship:

ja pol boma pa mogla iti enkrat skupaj, da boš pokazal kje je ta burek :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni problema sploh a maš rada burek :OK:

burek imam rada ja, sam sirnica mi je ljubša :blush:

sem sarajevčanka po duši :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Kako kaj Korošci? Čisto je zamrla tema, ki sem jo že dolgo let nazaj odprl... :whistle: No ja, kakorkoli - Mali bik se vrača na moto sceno po 6-ih letih premora.... Upam, da je poleg ALKE še kdo od starih članov, ki jih poznam, prisoten - javite se kaj za kako furo.

Sedaj sem spet naroden, ker imam po naključju spet motorček. Je bil en lep skoraj jesenski dan, ko je žlahtnik prišel mimo in rekel, da prodaja svojo Kawo ZR7S, pa sem ga vprašal koliko hoče, pa je rekel, da ne veliko, pa je bilo res in sem jo kar kupil... :evilgrin: No ja, saj sem si skoz želel imeti spet motor.... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 mesecev pozneje...

Zdravo!

Vprašam še v tej temi: Ali se mogoče kje na koroškem(ali bližnji okolici) nahaja kakšen lastnik afrike? Če se nahaja, ali je možno to zadevo videt v živo da ne vozim 300km daleč na drugi konec slovenije gledat motor in ugotovit da to ni motor primeren zame??

Hvala in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil kdo od vas na Ohridu: V-strom 1000 in diversion.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dey-Zi Days

18. maj 2011

Pannonia Ring - Madžarska

Organizirane skupine pod vodstvom izkušenih inštruktorjev, prosti treningi, dirka in privlačne nagrade za najhitrejše!

Prireditev je edini slovenski motoristični dan na Pannonia Ringu, ponuja pa obilo možnosti tako za najhitrejše in redne obiskovalce motorističnih stez kot za tiste brez dirkaških ambicij, ki pa bi se vseeno želeli preizkusiti na motoristični pisti.

Predvsem je Dey-Zi Days edina tovrstna prireditev, ki namenja enako pozornost tistim, ki želijo v varnem okolju motoristične steze izpopolniti tehniko vožnje kot tistim, ki se želijo preizkusiti na pravi motoristični tekmi.

Enakovredno razporejene vožnje vodenih skupin kot prostih treningov omogočajo enim in drugim obilo možnosti za uživanje v vožnji brez prometne gneče, brez vseh nevarnosti, ki prežijo ob cestah.

Redka priložnost za vse tiste motoriste, ki nimajo športnih motorjev, bi pa želeli okusiti vožnjo po pisti in jim je na razpolago odmerjen čas skozi ves dan. Manjše vodene skupine omogočajo individualen pristop inštruktorja in s tem tudi boljšo možnost za izpopolnjevanje.

Na forumu nas najdete v kategoriji "Športni motociklizem", v temi PANNONIA RING - DeyZi-Days, obiščite pa nas tudi na naši spletni strani http://pannonia2011.gody.si/ kjer boste našli kup uporabnih podatkov in vse informacije.

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vabimo vas na 8 srečanje Mk Lisjak,ki bo 24.in 25.6. v Zgornjem Konjišču pri Gornji Radgoni.Poskrbeli bomo za dobro hrano in pijačo,zabavali se bomo ob moto igrah in striptisu,igrali nam bojo odlični Toti štirje in rockerji Drugo Dugme,utrujeni pa boste lahko spali v senčnem kampu od ribnikih. V petek bo panoramska vožnja ob 17 uri ( gremo v hišo penin ), v soboto pa ob 16 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

a ste vsi korošci prodali motorje al ka .... kam se vozite kadar grete sami na cesto ... js nimam idej kam se pelat :) če bo kdo za kako furco nej pove ... ne glih na drug konc slovenije al pa avstrije, pač en tak krog okol koroške bi pa že naredo. LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ko sem htel na kako krajšo furco, sem se zapelal gor na železno kaplo pa nazaj ali pa čez pliberg in lavamund na Dravograd pa domov. Če pa misliš kako tako popoldansko furco pa sem ponavadi šel do Celovca pa nazaj. Ampak ne ćez Volkemarkt, ker je tam preveč "ravna" cesta. Sem opnavadi šel proti železni kapli pa pol tam za celovec zavil :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Saj za na Golico je treba tud skok prek meje :P - če posplošim se smo jo že navozozli - saj veš stvar, ki ti je na dosegu roke se je hitro navadiš. Poglej raje malo bol na sever Avstrije al pa zahod - odličnih cest je ogromno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

No če je kak korošec/korošica kdaj za kak skok na Golico ali pa tu čez mejo naj javi.... :)

Lp, Aleš

hehe , kje si pa prej bil, preden sem asfalt polizal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Počasi se prebujamo iz zimskega spanja :D Me pa zanima, če ve kdo za kako garažo na Prevaljah. Bi moral enega "dvokolesnika" nekam postavit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jaz pa grem šele 29ega po eno-slednika :D Seveda če bo vreme dopuščalo. Še vedno pa iščem garažo za v najem v okolici Prevalj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Hm... včeraj šel preko Vršiča. Tja seveda čez Avstrijo, kako pa drugače. Oni del s Kranjskogorske strani se bo po sfu***osti počasi lahko primerjal s koroškimi cestami... Žal, ni šala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!