Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Že nekaj časa nazaj (beri lani) sem preverjal, če je na Motosvetu kaj Korošcev. Takrat žal nič uspeha :shock: :( , sedaj pa sem zasledil, da nas je že kar nekaj... (Bostov, Otog, Cruiser, Aja,...) - če niste Korošci se iskreno opravičujem... :D

Zanima me torej kdo in iz kod ste - Korošci javite se, pa tudi Velenjčani (saj ste čisto blizu)...

Predlagam, da naredimo nekaj podobnega kot imajo Ljubljančani (3M in OLP) ter Mariborčani (Večerko?) - torej tedenska srečanja nekje na Koroškem, kjer bi spili kakšen pir, se zmenli za kako furo,... 8).

Kaj pravite?

SKRATKA (povzetek vse solate, ki sledi):

zelo presenečen nad pozitivnim odzivom... :D Zaenkrat uvajam vsakotedenska srečanja v soboto popoldne na Iverčkem jezeru. Prvo bo ta vikend ob 15. uri - pridite v čim večjem številu vsi Korošci in Nekorošci... dobrodošli vsi bikerji-ice :lol:

Za forumsko 13 pa nas mora malo več skup stopit -recimo to soboto se lahko kaj zmenimo... Zaenkrat pridejo - ne me tepst, ker se tud jz ne spoznam iz te solate - naslednji:

-Cruiser

-Bostov

-Marijan

-Brrrm

-Easyrider

-Dave the wave

-Mačica

-Classic

-Aja

-ICO

-Roberrt

-Sosko

-moja malenkost......... ŠE KDO? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar - dobrodošli vsi... Seveda, če bo kaj iz tega, upam, da bo moja iniciativa podprta - pol bom že najdo en plac kjer bomo dobrodošli... :D

Predlagam Iverčko jezero in Paver pub :?: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D :D ..... na pir se jaz pridem. Na Soboth ga tako veckrat kresem, pa ves da se ustavim. Napisi samo konkretno mesto kje in cas kdaj :wink: .

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odlično fantje - glavno, da je interes!!!!! :D

Zdaj pa hitro predloge za kraj in čas... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P :P :P ..jaz sem tud za, čeprav sem Štajerc. Grem pa konec tedna na dopust- v vednost, ker me ne bo na tabli.

:drinking: :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celjani smo bolj dezorganizirani, jo bom še jaz tja gor potegnil :D

... yep ... ampak ne zaradi dezorganizacije temveč zato, ker na koroški konec vodi lepo zavita cesta, po kateri si se "prisiljen" peljati ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sicer nisem Korošica, čez vikende pa sem tam kar pogosta gostja. Ivarčko jezero je odlična lokacija. Prideš že popoldan se malo okopaš v kasnejših urah popoldneva pa se še pr kaki pijački skupi vsedemo.

Če se boste za kake sobote zmenili sem definitivno zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predlagam 31.avgust, za zbor pizzerijo Cosa nostra v Ravnah, ostalo nadaljevanje pa na Ivarčkem jezeru. :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim veliko veselje do druženja. Ste torej okvirno

za 31.08.2002 na Ivarčkem jezeru s pričetkom ob 10h :smilecolros:

..menim, da je že konec dopustov in bi termin in voda v jezeru bla primerna!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj pa če se kar za to soboto na Ivarčkem zmenimo? Jaz bom ta vikend 100% gor. Jaz bom prišla okrog 15ih. Za kako pijačo se pa lahko tut kaj kasnej zmenmo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj pa če se kar za to soboto na Ivarčkem zmenimo? Jaz bom ta vikend 100% gor. Jaz bom prišla okrog 15ih. Za kako pijačo se pa lahko tut kaj kasnej zmenmo.

Macica - pridem! Tudi z vsemi ostalimi predlaganimi idejami se strinjam in sem zelo zaaa.

8) 8) :D

Aja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vauuuuuuuuuuuuuu! Kakšen odziv!!!! :D :shock: 8)

to mi deli... Problem zdaj so dopusti... :( Lahko bi se zmenli za sobote ob desetih na Iverčkem, sam nas verjetno veliko ne bo v začetku avgusta - dopusti... :?

Tud sam drvim od 3. do 25. na morje, to soboto sem v LJ, naslednjo v Puli, tako da se mi zdi datum 31.8. kar dober.

Kaj pravite ostali? Še predlogov....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, kaj pa če se kar za to soboto na Ivarčkem zmenimo? Jaz bom ta vikend 100% gor. Jaz bom prišla okrog 15ih. Za kako pijačo se pa lahko tut kaj kasnej zmenmo.

Jaaaaa, pridem jaz tud :D :D :D

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..men je žal sem odsoten, ker grem v petek na dopust. Uuuaaa

Hja, smola pa res taka. Boš še mal morau počakat, da boš lahko občudoval mojo TA. Ampak predvsem je pomembno, da si odpočiješ od naporov, da ga bomo pol kasneje lahko ornk zažural :)

A greš na dopust z motorčkom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... jst mam se nekaj v petek zvecer v Mariboru, potem pa se mogoce v soboto dopoldne (a ne Pupa? :wink: ). Potem pa verjetno picim na Korosko. Ce bom doma, pridem popoldne na Ivarcko.

Zdej da bi cakali na konec sezone, da se dobimo na Ivarckem je brezveze, sej to da kdo kdaj manjka je cist normalno :twisted:

Bo verjetno se kak frend zraven prisel, jih je kar nekaj lonely-ridersev, pa se mi mogoce pridruzijo. Sicer sem se pa ze z enim menil da bi naredila eno turo ta vikend, vreme bo dobro 8) Mogoce se zmenimo in gremo skupaj na kako turico (Dravograd, Golica, Radlje, SG?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali bik če si opazil sem korošce že spravljal skupaj ampak takrat ko sem to počel sva bila na forumu še sama, sedaj ko nas je pa več bi pa lahko zadeva zalaufala.

sem za soboto. po petnajsti uri bom tudi jaz pribrčal.

za 31 avgusta se pa tudi strinjam lahko bi tudi bil FS? a je prav?

lahko bi se res dogovorili za paver pab ob sobotah, malo je treba igorja povprašat, da ne bomo glih med kako divjo gavdo uletali v pab, ali pa tudi?

predlogi. sem za sobote po 15 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No potem pa velja - prvo srečanje koroške sekcije je to soboto ob 15. uri. Povejte vsem naprej, tudi neforumašem...

Odlično! Koroška bo zaživela!!!!!!!!1 :D :) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem tudi za sobote ob 15ih. Je taka fajn urica ko se pase vsest na motor in se kam odpeljat (pa ceprav mam jst do Ivarckega samo 10min, samo 5min ce sem zloben :wink: :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!