Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

no zadeva je jasna. kar pa pravi cruiser pa tudi ni slabo ampak preden se bomo spoznali in pregnali sramežljivost bo pa že nočka. zato se lahko dogovorimo drugič. aje prav?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... jst mam se nekaj v petek zvecer v Mariboru, potem pa se mogoce v soboto dopoldne (a ne Pupa? :wink: ).

Mogoče pa tudi popoldne.. pa na kakem iverčkem????? :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. Meni odgovarja tako ta sobota, kot tista 31. avgusta.

Za to soboto, 20. julija 2002, kam priti? Prosim za rahel opis s celjske smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm... jst mam se nekaj v petek zvecer v Mariboru, potem pa se mogoce v soboto dopoldne (a ne Pupa? :wink: ).

Mogoče pa tudi popoldne.. pa na kakem iverčkem????? :twisted: :wink:

Haha... pupa mi ze spet misli bere :roll: :oops: :twisted:

Za brrrm-a pa tako :

Iz Celja se peljes proti Slovenj Gradcu. Na prvem semaforju na obvoznici zavijes levo (desno itak ne mores ker je hrib :wink: :P ) do naslednjega semaforja (cca. 500m) kjer gres desno. Potem pa naravnost (do Name), kjer gres po prednostni cesti levo in potem kar naravnost do Kotelj. Ko prides v Kotljah do krizisca, gres levo (desno vodi pot proti Ravnam na Koroskem). Po cca. 1km voznje skozi naselje prides do krizisca (ena sredinska makadamska pot in po ena levo in desno asfalt), kjer zavijes desno in po cca. 2.5km voznje skozi slepe ovinke (pazi na divjad, tako clovesko v avtih, kot zivali na cesti) v hrib, prides pod Ursljo goro kjer se bohoti Ivarcko jezero. Na vrhu klanca je krozni promet, kjer je na desni strani Paver pub. No.. to je to. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam cesto čez Vitanje in zg. dolič... lepi ovinki (pazi na pesek). Prideš ven malo pred Mislinjo, drviš naprej proti SG-ju, kjer zaviješ proti Kotljam (čez Sele). Ko prideš v Kotlje zaviješ v glavnem križišču (edinem :D ) levo. Po cca 500 m boš videl tablo za Iverčko - zaviješ desno in še cca. 3 km in si tam.

Lepo jezerce, dober pub, Uršlja gora, odbojka na mivki, košarka, mini golf...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fino. Meni odgovarja tako ta sobota, kot tista 31. avgusta.

Za to soboto, 20. julija 2002, kam priti? Prosim za rahel opis s celjske smeri.

Lahko pa greš tudi v mojem spremstvom (nisem še sicer 100%, da bom v soboto doma,ampak zaenkrat računam...).Počakam te lahko recimo ob 14:30 na bencinski črpalki v Mislinji in se nato skupaj odpeljeva do Ivarčkega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 31 avgusta se pa tudi strinjam lahko bi tudi bil FS? a je prav?

YES YES YES YES YES :D :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:idea: :idea: :idea: Kaj pa če bi vi Koroščci organiziral eno Forumsko srečanje pri vas, zdaj ko je datum in kraj že znan. Vprašajte bližnjega gostilničarja, če lahko nafutra 50 ljudi in če je kje možnost šotoriranja pa pridemo ... :P :P :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za 50 ljudi nafutrat ne bi smelo bit problem, saj ob lepem vremenu tam pecejo cevape, pa burgerje, hotdoge in ostali junkfood. Je pa v blizini (10min voznje) polno gostiln, pizzerij pa tudi diskotek za tiste najbolj potrebne (plesa seveda :roll: :twisted: :wink: ).

Problem bo pa glede sotoriranja, sicer ima nas klub zmenjeno da se lahko kampira ko bo moto srecanje 2-4.Avgusta na Ivarckem, vendar izven tega casa pa na splosno ni dovoljeno (razen na crno :twisted: ). Samo pomoje bi se glede na to, ce bi bili tam celi dan - jedli in pili - in mu s tem delali promet, dalo kaj zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že delamo! Jutri izvem, če je varianta za srečanje na letališču pri Slovenj Gradcu......tam je tudi camp, pa gostilna.....in najbližji sosedje so 500 m stran...Ivarčko je tudi dobra lokacija, a ne vem, če se da kampirat..?

Se kdo spomni še kakšnega primernega prostora? Kaj pa Kope? Prostora je dovolj, idila je, a ne vem, če dovolijo kampirat....bom preverila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja... letalisce v Slovenj Gradcu je v bistvu edini kamp, ki se ga tudi sam spomnem, vendar je tam malo tuzno ce mene vprasas, ker se nic kaj extra ne dogaja cez dan. No ja... sicer pa kdo pravi da bi morali biti cez dan na letaliscu... :roll: :wink: Gremo eno lepo turo dol vdarit po koroski pa bo, juhej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, pa kdo pravi, da mora biti stacionarni del FSja podnevi? Aja, cruiser ali pa kdorkoli že, dajte se zmenit za kampiranje in papico (kolikor vem imajo tut na letališču en fajn bar, pa bi se mogoče lahko zmenili za kak žar. Za organizacijo ostalega dneva (zbirno mesto, furca, kopanje...) se bom pa jaz potrudila.

Ampak če mene vprašate, bi bilo najbolj fajn, če bi se lahko zmenili tut za kampiranje na Ivarčkem in tam naredili FS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi delaj macica. sem zraven, če rabite pomoč tako za iverčko kot za letališče imam močne veze! ha ha. :lol: :) :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mi delaj macica. sem zraven, če rabite pomoč tako za iverčko kot za letališče imam močne veze! ha ha. :lol:  :)  :D  :D

Marjan, čim prej jih izkoristi. Vsaka info pride prav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To mi deli Marijan ! Ti kr zrihtaj na Ivarckem ! Ker tam je ze zar, pa si lahko sami tudi kaj ustimamo za jest, je bolj zanimivo tak, poleg tega pa ce se placa neka kavcija (mislim da 2k SIT/glavi, vendar bi se pomoje dalo zmenit za polovico tega ce bi nas blo tolk), potem si naredimo piknik. Voda je tudi tekoca tam, WCji urejeni, jezero za plavat, motorji bodo pa kar klicali po asfaltu. Ahh... idila :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se zmente, odprite nov topic v "Forumskih zadevah" ... recimo

Forumsko srečanje 13# na Koroškem. :P :wink: :arrow: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 ni glih najbolj srečna številka se ti ne zdi? :shock:

naj bo pa 13a al pa kar 14# ... sicer pa kdo še verjame v te reči ... :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V #13 verjamejo vse letalske druzbe, haha, ker nobeno letalo nima sedezne vrste #13, ker je bila vedno prazna, ker potniki niso zeleli tam sedet. Go figure... :wink:

Marijan... do sobote je samo 3dni... tak da upam da bomo lahko kaj prej zvedeli, preden bo sobota tu. Ce ne moramo kje drugje kaj uredit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V #13 verjamejo vse letalske druzbe, haha, ker nobeno letalo nima sedezne vrste #13, ker je bila vedno prazna, ker potniki niso zeleli tam sedet. Go figure...  :wink:  

Marijan... do sobote je samo 3dni... tak da upam da bomo lahko kaj prej zvedeli, preden bo sobota tu. Ce ne moramo kje drugje kaj uredit.

Ne ne cruiser. za to soboto velja, da se dobimo. Zdaj se pogovarjamo o 31.8.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se zmente, odprite nov topic v "Forumskih zadevah" ... recimo

Forumsko srečanje 13# na Koroškem. :P  :wink:  :arrow:  :idea:

Hočko, takoj ko bomo zmenjeni za točno lokacijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 ni glih najbolj srečna številka se ti ne zdi? :shock:

A, da ni srečna številka :shock: .............pol pa napište: FS12+1# na Koroškem........hehehehe 8)

lp dave_tw

Ups..........je že hotschko rešitev ponudil, hmm se boste že znašli :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!