Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

..morda je pa AVŠA , kot so po nadimku znane Korošice.

Kaj pa naj bi zdaj to bilo????? :evil: :?: :?: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..morda je pa AVŠA , kot so po nadimku znane Korošice.

Kaj pa naj bi zdaj to bilo????? :evil: :?: :?: :x

DEFINICIJA AVŠE: Avša je zenska, ko ji ga das not rece AV, go ga das ven pa rece ŠE!!!! :lol: :lol: :lol: :twisted: :wink: :oops: :mrgreen:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še preden se bomo kaj zmenli se bomo zboksali štk pa ne gre.  :shock:  :shock:

Ja, po pravici povedano meni ni jasno od kod zdaj ta AVŠA. Moji nameni niso bili nikakor slabi :cry: :cry: :cry: :roll: :roll: :roll:

A si slučajno kaj pozvedoval zarad placa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skratka - to soboto nekaj bo... :lol:

Sem povabil še nakaj koroških motoristov - predlagam, da tud vi pripeljete s sabo čim več folka, da bodo ta srečanja postala vsako-tedenska. Da bomo meli ob sobotah kam it - pa pol na kako skupno furo...

Napovedanih za v soboto popoldne nas je že kar nekaj - seveda pa so prisrčno vabljeni tudi vsi ostali motosvetovci iz vse Slovenije (bodo končno vidli kje Koroška :wink: 8) )

P.S.: Glede Korošic pa - po mojih izkušnjah so naaaaaaj... :P Seveda pa izjeme iz drugih regij (kamor spadajp vse motosvetovke :wink: ) potrjujejo pravilo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat poslal post... :?

Sosko - ti pa kr sam prid, če ne bo kdo zainteresiran... :D Častim pir!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si slučajno kaj pozvedoval zarad placa?

za iverčko se je mali bik ponudil, da bo vprašal. za letališče pa sem se pogovarjal z direktorjem,pa mi je zagotovil, da problema načelno ni, je pa datum tako daleč, da se bova pač dogovorila ko mine ta evforija z Galebom, ki ga ima ta teden v najemu. no da to malo pojasnim, to je avion na katerem so se šolali naši in jugini vojaški piloti, lahko ga vidite ta teden na slovenjgraškem letališču. je pa v lasti angleškega entuziasta, ki ga je posodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vse po sreči se oglasi tudi Rocky, na tej vaši gaudi, da spije kakšen pir s koroško sekcijo.

Lep pozdrav izpod vinogradov! Rocky

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....se koroski sekciji globoko opravicujem za zamudo :oops: . Zaradi mesecne inventure :drinking: po gostinskih lokalih Gornje Radgone in okolice v soboto nisem mogel vstat :puppydogeyes: , kaj se le, da bi motor vozil. Sem pa vseeno vesel, da sem vas vsaj na kratko videl :D .

lp dave_tw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje koroške sekcije bilo in uspelo.

Tam se naslikalo vsaj 10 motociklov z enojnimi in dvojnimi posadkami (bo verjetno Mali bik imel točen pregled).

Ivarčko jezero je pravi biserček tam gori med gozdovi. Naslednjič poleg usnja vzeti tudi kopalke.

Po spoznavanju in klepetu smo zajahali ropotijo in se odpeljali v Črno, kjer obilno napolnili gostilniško teraso. Korošci so organizirali tudi ogled rudarskega muzeja, ki pa sva se mu midva z Lady izognila in jo mahnila domov. Vendar malo naokoli, čez Dravograd in MB v CE, kamor sva prijezdila ob 20:30.

Korošci prijetni prijatelji, zato se še vidimo. 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdaj uspel priti do računalnika... :? :lol:

Ja sobotno srečanje Koroščev je bilo ZELOOO uspešno in zabavno... Zbralo se nas je skoraj dvajset motoristov in motoristk (k tej cifri prištevam tudi sopotnice :D ), skratka okoli 12-15 motorjev. Prišlo je celo nekaj Štajercev in trije Ljubljnčani.

Najprej smo se zbrali in zaklepetali na Ivarčkem jezeru - kjer pa med nami ni bilo junaka, ki bi odložil usnje in zaplaval v jezeru. Pogledali smo si nekaj koroških lepotičk (teze o avšah mislim, da ni kdo preverjal... :D) ter spili kakšno pijačo.

Pozneje pa smo se odpravili na panoramsko vožnjo po Koroški do Črne, kjer smo bili prava atrakcija, saj smo z motorji zaznamovali cel center mesta. Po ogledu znanega Črnjanskega MEDVEDA smo si še ogledali Muzej rudarstva in seveda zopet sedeli v baru. Na koncu se nam je pridružil še Dave the wave.

Pogrešali pa smo Bostova, ki bi kot koroški motosvetovec res moral priti... :(

Srečanje je uspelo, treba ponavljat, o forumskem srečanju 12+1 pa že tečejo pogovori (beri Marijan se dogovarja o možnih lokacijah). Bomo sporočili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogrešali pa smo Bostova, ki bi kot koroški motosvetovec res moral priti... :(

Srečanje je uspelo, treba ponavljat, o forumskem srečanju 12+1 pa že tečejo pogovori (beri Marijan se dogovarja o možnih lokacijah). Bomo sporočili...

Žal nisem mogel priti.Sem že imel vse planirano v soboto, da pridem, pa me je ustavilo delo doma :( (spraviti je bilo treba seno pod streho).Pridem naslednjo soboto (upam da bom imel takrat več sreče...). :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečanje je uspelo, treba ponavljat, o forumskem srečanju 12+1 pa že tečejo pogovori (beri Marijan se dogovarja o možnih lokacijah). Bomo sporočili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam kakšne igre... Npr. turnir v odbojki na mivki, vlečenje vrvi, tekmovanje v plavanju od enega pomola do drugega...

Za tiste, ki bi radi kakšne koroške dobrote jedli, lahko naredimo "ekskurzijo" do kmečkega turizma na Šrotneku.. :D

Za drugo bom še najdo kako idejo - do takrat pa uživajte...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tud jaz se javljam, za naslednje piknike in podobnim zadevam,

se vidim 31.8.

Me pa veseli, da se je tudi v tem koncu Slovenije pričelo nekaj dogajat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prijetno mini motoristično srečanje, ki je še enkrat potrdilo, da je Motosvet resnično nekaj posebnega. Iverčko jezero je res pravi kraj za srečanja, piknike, veselice.......Hvala Malemu Biku in seveda Marjanu kateremu sporočam, da bi bilo dobro videti na FS-u celotni rudnik, ki je odprt za javnost.

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda rocky opcija rudnik mežica je v planu 01.09. okoli 11 ure, upam, da bo dovolj prijav saj to ne kaže zamuditi. se bom pa pozanimal, če je varianta skozi rudnik z motorji, po kolesarski poti in če je gremo to pot ali pa z vlakcem v osrčje Pece in ogled rudnika z vodičem. vse je še odprto možnosti pa dovolj. z željami in predlogi na plan :D :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., če je varianta skozi rudnik z motorji, po kolesarski poti in če je gremo to pot ...

Jaaaaaaaa ..... DUUUUM DUUUUM DUUGUUDUUUM, z motorji v podzemlje ... :idea: :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..., če je varianta skozi rudnik z motorji, po kolesarski poti in če je gremo to pot ...

Jaaaaaaaa ..... DUUUUM DUUUUM DUUGUUDUUUM, z motorji v podzemlje ... :idea: :idea:

Hotschko, potem to zagotovo bolj seka kot tvoja bas kitara :wink: :D

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sobotno srečanje Koroščev je bilo ZELOOO uspešno in zabavno... Zbralo se nas je skoraj dvajset motoristov in motoristk (k tej cifri prištevam tudi sopotnice :D )

Bomo vidli kakšno fotko? :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sobotno srečanje Koroščev je bilo ZELOOO uspešno in zabavno... Zbralo se nas je skoraj dvajset motoristov in motoristk (k tej cifri prištevam tudi sopotnice :D )

Bomo vidli kakšno fotko? :P :P

Ups, se mi zdi, da smo vsi pustili fotoaparate doma. Al se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bili smo brez fotografa ups fotoaparata. bomo pa v soboto ponovili in če bomo točni na štartu bi lahko naredili še turo do golice :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sobotno srečanje Koroščev je bilo ZELOOO uspešno in zabavno... Zbralo se nas je skoraj dvajset motoristov in motoristk (k tej cifri prištevam tudi sopotnice :D )

Bomo vidli kakšno fotko? :P :P

Žal ne... :? :( pozabil doma fotoaparat, pol je bilo pa tk fajn, da se mi ni dalo iti po njega...

To soboto mene žal ne bo... Sem v Puli na zboru - pa naslednjo. Lepo se imejte :D :D 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj, če ne prej, bomo koroško sekcijo spoznali na FS12+1, ko organizirajo motosvetovo forumsko srečanje...

PS: Fantje, če rabite pomoč, sem na voljo na 041 711 317!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!