Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Od petka od ene štirih popoldan pa do nedelje do enih sem bla na jezeru, kako to, da nobenga nisem srečala?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil v soboto na panoramski pa nobene motosvet majčke.

Nea ti meni....kaj naj se samo v majci vozim al misliš da mam 5XL velikost da bi jo preko jakne spravil????

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil včeraj na Ivarčkem, pa nobene motosvet majice ni bilo.... :-((

Bili pa sta dve Solo majici... :D :D

Bostov,

a ti si si dal sam majce delat ? pohvalno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da že od malih nog delam v računalniškem fohu, sem za kratek čas prekopiral Solo znak z neta, ga malo obdelal in nato lepo popeglal na majčko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od petka od ene štirih popoldan pa do nedelje do enih sem bla na jezeru, kako to, da nobenga nisem srečala?

No enga si pa že srečala :)..... al so ti potem zvečer zbrisali možgane :lol:

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[No enga si pa že srečala :)..... al so ti potem zvečer zbrisali možgane :lol:

LP Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, to soboto bom pa tut jst na ivarčkem.

Našli me boste v črni motosvetovi ali soloriderski majčki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napoved v petek 9.8.2002:

Ponoči in jutri bo spremenljivo do pretežno oblačno. Pojavljale se bodo krajevne plohe in nevihte, ki bodo manj pogoste v severovzhodni Sloveniji. Jutri se bo okrepil južni veter, ob morju jugo. Najnižje jutranje temperature bodo od 13 do 18, najvišje dnevne od 19 do 26 stopinj C.

Tak da so mozne nevihte. Jaz bom verjetno prisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, smo bili na Ivarčkem in a preživeli brez dežja. Cruiser in Marjan sta celo z motorini vletela, Aja, Diablo666 in jaz pa s škatlco, ker sta motorčka v ljubljani počivala (v petek je bilo zelo žalostno vreme v lj). Ampak fajn smo se vseeno imeli.

Aja, bo treba spet tisto temo o FS 12+1 na vrh potegnit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:twisted: :twisted: Neke čudne informacije krožijo, da se bo koroška sekcija preimenovala v koroško SEKSIJO... Baje, da so nategnil 4 "korošce", da so se prpeljal gor, tam pa nikogar... Seks na eks!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja renegade in SF. Jaz ne vem kje ste bili. Trije ta pravi Korošci (Suzuki, Rude in moja malenkost) smo bili gor od 15.00 pa nekje do štirih, pa se v tem času tut en motorist ni prpelal. Kaj šele motosvetovc. Tko da jaz ne vem kdaj pa kje ste bili.

No pol pa smo šli še na eno furco po Koroški (al smo že mal na Štajersko zavili?) Čez Vitanje, kjer smo une ride prevozili kar 2 krat, pol pa čez Velenje nazaj v SG.

Torej Korošci kje ste bili?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!