Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

Ko glema skozi okno mi deluje poletje; sonce, vse zeleno... Ampak ko stopiš ven je realnost druga. Motor je dobro "konzerviran" ter vse ostalo, mi ne pride na pamet, da bi šel na cesto za en krog, za krog mi niti poleti ni - od bifeja do bijefa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi mamo pa danes sneg,neki malega snega,sem trenutno na drugem koncu SLO :P

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Počasi ja, za ene teden dva, druge mesec ali dva. Ko bo padu zadnji sneg in skopnel, počakam na prvi dež, da spere cesto, nato pa gremo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Purple, sej gre js sm ze naredu en mali krog po ravnah....sam kaka stopinja vec pa brez peska pa bo idealno, ko zdaj me pa ze posteno srbi.....grrr....oglasi se kaj v ravnah pa poklici/jakaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Purple, sej gre js sm ze naredu en mali krog po ravnah....sam kaka stopinja vec pa brez peska pa bo idealno, ko zdaj me pa ze posteno srbi.....grrr....oglasi se kaj v ravnah pa poklici/jakaka

Serbus. Sem študiral kdo bi lahko bil, dokler nisem do konca prebral. V soboto sta mi dva soseda na dvorišču delala lušte z choperji, ampak me ni potegnilo, niti ni bilo časa. Marc bo hitro tu, potem gre Helga na cesto. Te držim za besedo, se slišimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
sm se v nedelo mavo zategno okrog

V nedeljo so bile ceste na koroškem kr "polne" motoristov za ta letni čas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm se v nedelo mavo zategno okrog

v soboto sem te videl :).

koliko km si pa naredu in kam si šel?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem pa ta vikend na tehničnega, upam da bo vredo vreme še za kak dodatni kilometer ali 10 :) Čeprav je še od bajte do asfalta sneg/led :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav je še od bajte do asfalta sneg/led :angry:

Ga boš porinu do asvalta, potem pa gas in dolge luči proti prvi ridi, šala. Dolgo je "hodil" ta dež, da bo spral nesnago s ceste, bo počasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto sem te videl :).

koliko km si pa naredu in kam si šel?

lp

Ke si me vido?

nism nc kaj vlko km naredo, tejk da sm ga natanko, pa gume napumpo, plo sm se do polane pa nazai ;)

Js grem pa ta vikend na tehničnega, upam da bo vredo vreme še za kak dodatni kilometer ali 10 :) Čeprav je še od bajte do asfalta sneg/led :angry:

dobr okus za muziko, s kod si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala enako :evilgrin:

Iz Ravn sm, ja ja

da še kdo iz ravn posluša tako muziko ... ne bi si mislo, s kot točno si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mejčken kilometrov sem pa naredo dans po koroški :OK: Mislim, da so ponekod že pucali pesek dov iz ceste, ker so ble presenetljivo čedne za ta letni cajt. Pohvalno. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En mejčken kilometrov sem pa naredo dans po koroški :OK: Mislim, da so ponekod že pucali pesek dov iz ceste, ker so ble presenetljivo čedne za ta letni cajt. Pohvalno. :grim

:rolleyes:

Mislim, da je kar narava poskrbela za ceste.

So pa že šrejšnji teden bile kar solidne, sedaj je pa še dež opral sol, samo malo več sonca rabimo, ker je v senci še kar mrzlo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes moped peljal na sprehod. Ceste so kr ok, pesek se najde, ko se vključuješ na cesto, pa v kakšnih križiščih... Še kak dež in bo kot mora bit .) V Kotljah srečal motorista na 1100 GSu, kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo koroška

se kaj ve, je golica že za prevažat??

za prevažat že, za kaj več pa ne pomoje. ;)

@Against Me ... vem vem, sm pa ja od tole ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niste resni, kr mi je ze malo postal dolgcas se samem okolo vozit ... se na drink ne morem sam it ... kr mni to malo cudno zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niste resni, kr mi je ze malo postal dolgcas se samem okolo vozit ... se na drink ne morem sam it ... kr mni to malo cudno zgleda.

Med tednon ima večina ljudi obveznosti, študentje so druga klasa :whistle: , če veš za kako dobro kelnarco, nevem kaj te drži nazaj od gostilne :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!