Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Koroška


Priporočene objave

bostov Objavljeno: 19 avg 2002 08:30 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

Bil sem na ohceti... pridem to soboto...če ne bo spet kaka ohcet

..pa ne da ti je Bog pamet vzel, pa ženo dal ?? :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bostov Objavljeno: 19 avg 2002 08:30 Zadeva:

--------------------------------------------------------------------------------

..pa ne da ti je Bog pamet vzel, pa ženo dal ?? :idea:

Ne, Oto, ni pa več daleč tisti dan...no ja...malo še bomo že uživali...pol pa še mal bolj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejga, Koroška sekcija Motosveta, ste pa face! Skličete kao miniFS koroške sekcije na prijaznem in lepem Ivarčkem jezeru, pridemo pa, kot je napisala že Mačica, le TRIJE udeleženci: po eden iz Ptuja, Ilirske Bistrice in Vrhnike!!! NITI ENEGA Korošca :roll: (čeprav se zato ne sekiram preveč) ali Korošice (no, zato se pa že precej bolj sekiram :wink: ).

Saj nam ni bilo hudega (saj smo vendar Motosvetovci), Mačica naju je peljala malo naokoli, da smo si ogledali kakšne fajn ceste imate (tista čez Vitanje prav zares seka!), ampak najbrž si zaslužimo tudi dosmrtne akademske nazive "častnih zavednih Korošcev 1.klase z zlato polno luno, srebrnim soncem in črno slick gumo" :lol: :lol: :lol: ...

Upam, da se bomo uspeli spoznati kdaj drugič (čeprav bom bolj skeptičen glede udeležbe :? :wink: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud to se zgodi Suzuki.... :( Dopusti...

Vsem trem podeljujem častni naziv Korošec! :wink:

To soboto se nas je zbralo okoli 15 junakov, od tega samo master 007 in suzuki gsx nista bila Korošca... 8) Med znanimi koroškimi motosvetovci je bil prisoten Cruiser, Otog in nekaj novincev katerih imen si žal nisem zapomnil... :cry: Ste vabljeni vsi ostali tudi naslednjo soboto, ko bo piknik, splav, ogled rudnika, taborjenje, popivanje...

LP vsem

P.S.: bostov - tebe pa spet nisem spoznal!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bikec, me tudi nisi mogel. Sem bil zakamufliran :lol: . Ne resno, bil sem v malti in švici, :? upam da bo naslednjo soboto bolje...da ne bom šel še v belgijo...mogoče z jupolom... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:)mali bik...men bi se pa ja lahk zapomno..smo ja pr mizi skup sedeli:)

A tk da drugo soboto tud..ja itak da bomo radlcani spt prvreli gr..po vsej vrjetnosti se v malo vecjem stevilo kot to soboto..pa upam da nebom spt do gat moker domo priso...kk vliiilo je ko smo se domo vozlii!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica zanima me zakaj si se dogovarjala za splav tako nizko na štajerskem, saj imamo na koroškem svojega in še muzej kao muzej motociklov je zraven- pa še pri relaxu imam prijatelje, ki bi lahko dali kako sindikalno ceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica zanima me zakaj si se dogovarjala za splav tako nizko na štajerskem, saj imamo na koroškem svojega in še muzej kao muzej motociklov je zraven- pa še pri relaxu imam prijatelje, ki bi lahko dali kako sindikalno ceno?

Jaz se nisem nič dogovarjala! povsod okrog sem spraševala, pa težila pa vas prosila da dajte kaj zrihtat pa povedat, pa se noben ni oglasil razen otog-a. Moja funkcija tlele je zbiranje in urejanje prijav. Od vsega ostalega pa se distanciram.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica zanima me zakaj si se dogovarjala za splav tako nizko na štajerskem, saj imamo na koroškem svojega in še muzej kao muzej motociklov je zraven- pa še pri relaxu imam prijatelje, ki bi lahko dali kako sindikalno ceno?

Marjan!

Z Mačico sva se dogovarja o možnosti splava ( pa sem ugotovil, da ni noseča). Ker si bil odsoten še za tvoj info.

Splav je edini prost od Prorelaxa na Gortini za 31.08. ob 9.uri. Cena je 3000 po osebni-redna, mogoče , da lahko uredimo na 2700 kao skupinski. Rezervacijo ima zabeleženo ga. Danica na moje ime za skupino cca 50 oseb. Ker vidim, da jih poznaš lahko urejaš dalje. Kar se tiče ostalega ne vem nič, razen kar je napisal Mali bik.

Tudi jaz vam prepuščam organizacijo, ker nisem Korošec, se pa rade volje priključim za pomoč!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica zanima me zakaj si se dogovarjala za splav tako nizko na štajerskem, saj imamo na koroškem svojega in še muzej kao muzej motociklov je zraven- pa še pri relaxu imam prijatelje, ki bi lahko dali kako sindikalno ceno?

Marjan!

Z Mačico sva se dogovarja o možnosti splava ( pa sem ugotovil, da ni noseča). Ker si bil odsoten še za tvoj info.

Splav je edini prost od Prorelaxa na Gortini za 31.08. ob 9.uri. Cena je 3000 po osebni-redna, mogoče , da lahko uredimo na 2700 kao skupinski. Rezervacijo ima zabeleženo ga. Danica na moje ime za skupino cca 50 oseb. Ker vidim, da jih poznaš lahko urejaš dalje. Kar se tiče ostalega ne vem nič, razen kar je napisal Mali bik.

Tudi jaz vam prepuščam organizacijo, ker nisem Korošec, se pa rade volje priključim za pomoč!

Lp

Ob devetih zjutraj je čist too much prezgodi! Pa tut ni nekega prehudega zanimanja za splavarjenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav. torej splavarjenje definitivno odpade, saj se mi zdi da preveč aktivnosti na različnih mestih ni najboljše. bomo soboto zapolnili z raznimi igricami itd in pečenjem itd da ne bo dolgčas, v nedeljo pa rudnik in majhna panoramska vožnja po koroški da jo spoznajo tudi tisti, ki je še ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav. torej splavarjenje definitivno odpade, saj se mi zdi da preveč aktivnosti na različnih mestih ni najboljše. bomo soboto zapolnili z raznimi igricami itd in pečenjem itd da ne bo dolgčas, v nedeljo pa rudnik in majhna panoramska vožnja po koroški da jo spoznajo tudi tisti, ki je še ne.

Pol spremenim plan?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica ne me kar za jezik vlačit, dajmo se dobit pa zadeve sfiksirat. to sem napisal zato, ker se mi zdi, da je nekdo napisal, da nas mora biti za splav 30 in iz tega sem izhajal. do splava iz koroške smeri je dobrih 40+ km .

če si na koroškem se lahko dogovorimo za kakšen urni termin, da skristaliziramo stvari-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mačica ne me kar za jezik vlačit, dajmo se dobit pa zadeve sfiksirat. to sem napisal zato, ker se mi zdi, da je nekdo napisal, da nas mora biti za splav 30 in iz tega sem izhajal. do splava iz koroške smeri je dobrih 40+ km .  

če si na koroškem se lahko dogovorimo za kakšen urni termin, da skristaliziramo stvari- 041 797 409

Mene ne bo! A se niste v soboto nič zmenil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako te ne bo, pa ne da smo se ti korošci izneverili. sem šele prišel z dopusta pa ne vem kaj dogaja, bika tudi ne morem doklicati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kako pa naj pridem? Koroška pa spet ni tolk bliz, da bi se kr tko mal na popoldansko furo tja odpelala. Sploh pa zdaj ne, k morm malo šparat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sory sem mislil, da si tu. kako da te ne bo v soboto nekje sem zasledil, da se ogrevaš za BMW odprta vrata kaj dogaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponižno javljam, da nisem več dopisna članica koroške sekcije. No, upam, da mi bo še kdaj ratalo prit v soboto na Ivarčko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponižno javljam, da nisem več dopisna članica koroške sekcije. No, upam, da mi bo še kdaj ratalo prit v soboto na Ivarčko.

Morda , pa si še, ker prihajaš na FSM šele po cik-caku !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!