Skoči na vsebino

Bejba dneva


Priporočene objave

Dejte to skint, ker je vecina slik neokusnih ali pa dat kake druge fotke. Ene in iste slike iz 80 tih let na enih starih motorjih. Namesto takih bejb dneva dajte raje dva motocikla..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Če pa že hočte to gonit vam lohk pa velik bojl okusnih slikic zrihtam :twisted: da bi mel folk vsej kaj od tega, k bi jih gledal ... (sorry girls)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene tako nobeden ne vprasa,bom pa vseeno svoj zenf zraven dal: ne rabimo.zakaj? ......make a wild guess :P 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
Saj ti tud pod sliko piše :slap:

Tisto sm napisu jst .)

Mal poglej strukturo linka pa bos vidu da lahko napises karkoli :lol:

Prej je pač pisalo bejba dneva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal poglej strukturo linka pa bos vidu da lahko napises karkoli  :lol:

...a tkole? :D :whistle:

KLIK

(Alla brez zamere .) )

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, zakaj se eni tko razburjajo zaradi teh slik. Jih pač ignoriraj pa bo. Ali pa pojdi na kak por.. sajt pa tam bul bolše babe ?? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za to, da objavljate slike naših (motosvetovk) punc. Za druge babe obstajajo druge strani. In če se komu zlušta plastik fantastik & silikon comp. naj gre tja. Nam pa naj pusti naše lepe in malo manj lepe punce.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za to, da objavljate slike naših (motosvetovk) punc. Za druge babe obstajajo druge strani. In če se komu zlušta plastik fantastik & silikon comp. naj gre tja. Nam pa naj pusti naše lepe in malo manj lepe punce.

In kje naj bi po tvojem te slike dobili... :eek: :eek: :eek: :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma.. 'ku fajne nogice  :wub:

Jup, zdaj jo vidim cisto v drugacni luci. Do sedaj sem jo poznal po rdeci glavi jeznega hudicka. Ta slika mi je bolj vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, zdaj jo vidim cisto v drugacni luci. Do sedaj sem jo poznal po rdeci glavi jeznega hudicka. Ta slika mi je bolj vsec.

Avatar mi je vseeno bolj podoben

Alla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avatar mi je vseeno bolj podoben

Alla :evilgrin:

Ne verjamem. Po moje si ti samo zelis bit zleht, sam nekje globoko v sebi......

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne verjamem. Po moje si ti samo zelis bit zleht, sam nekje globoko v sebi......

Po moje tut :grim

Sam glede na to, da alle ne poznam se lahko motim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva seksata. On zgoraj. Naenkrat mu ona začne kazati rogove. On jo presenečen vpraša kaj to pomeni. Ona mu odgovori, da seksa kot hudiček.

Nato zamenjata položaj. Čez čas začne on kazati rogove njej. Ona ga vpraša, če tudi ona seksa kot hudiček? On ji odgovori, da je težka kot krava.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem za to, da objavljate slike naših (motosvetovk) punc. Za druge babe obstajajo druge strani. In če se komu zlušta plastik fantastik & silikon comp. naj gre tja. Nam pa naj pusti naše lepe in malo manj lepe punce.

sem se že jaz za fotografa ponujal pa ni blo blaznega odziva :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva seksata. On zgoraj. Naenkrat mu ona začne kazati rogove. On jo presenečen vpraša kaj to pomeni. Ona mu odgovori, da seksa kot hudiček.

Nato zamenjata položaj. Čez čas začne on kazati rogove njej. Ona ga vpraša, če tudi ona seksa kot hudiček? On ji odgovori, da je težka kot krava.

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče imaš slab fotoaparat.

Torej, kdaj lahko pričakujemo, da boš poslal slike tvoje bejbe, da jo objavimo na prvi strani.

P.S.

Upam, da nisi zopet eden izmed tistih, ki poznajo odgovore na vsa vprašanja, ko pa je potrebno kaj narediti pa čudežno izginejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!