Skoči na vsebino

Bejba dneva


Priporočene objave

  • 11 mesecev pozneje...

Imamo nove bejbike, začenši z danes... posodobljene fotke za bejbe dneva!!! N-joy.. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Zakaj bejba še kar ne dela.. če klikneš nanjo je tema :headbang:

Dajte to čimpre zrihtat, danes ma dobre odbijače, da si mal pobliže to ogledamo... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Faaak, današnja ma pretresljivo dobra pluča :P :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejbe dneva so ZAKON. Celo noč čakam, da se ob polnoči pojavi nova, pol pa jo shranim in celi dan gledam. Ko pride šef, mu jo pokažem, pa še on gleda. Pol se pojavi direktor, pa še on gleda, pol pride moja tašča pa še ona gleda, pa pride poštar, pa še on gleda, še moj pes gleda, čeprav je dejansko psica...mogoče je G?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bejbe dneva so ZAKON. Celo noč čakam, da se ob polnoči pojavi nova, pol pa jo shranim in celi dan gledam. Ko pride šef, mu jo pokažem, pa še on gleda. Pol se pojavi direktor, pa še on gleda, pol pride moja tašča pa še ona gleda, pa pride poštar, pa še on gleda, še moj pes gleda, čeprav je dejansko psica...mogoče je G?!?

lažje bi blo naštet kdo ne gleda :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

in kriket se igra v škornjih z petotrance_43_wavetowel2.gif

..pa kam te ti gledaštrance_19_hmm.gif . A si čevljarske sorte? Meni pogled spljoh ni padno s "česnekov".trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa kam te ti gledaštrance_19_hmm.gif . A si čevljarske sorte? Meni pogled spljoh ni padno s "česnekov".trance_40_thumbup.gif

preveliko za moj okustrance_33_sleep.gif

sem bolj za estetske zadeve pa towhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hilton a bi ji reku NE, če bi te mal za hlače prjela, pa ti povedala, da jo rajcaš? Jst vem, da jo ne bi odslovil, pa ti tut najbrž ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!