Skoči na vsebino

Moto Guzzi Stelvio 1200


Noise

Priporočene objave

Mislim, da nimam.

Lahko pa ti poslikam, če do jutri počakaš, da najdem čas .......

No eno sem našel.

Tu se vidi kako imam montiran nosilec na krmilu.

kablovje spelješ pod tankom, na konec daš vtikač s varovalkami in vtakeš v vtičnico, ki je original pod sedežem.

Mi ne pripne slike.......????????

Popravljeno . Popravil Tiger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No eno sem našel.

Tu se vidi kako imam montiran nosilec na krmilu.

kablovje spelješ pod tankom, na konec daš vtikač s varovalkami in vtakeš v vtičnico, ki je original pod sedežem.

Mi ne pripne slike.......????????

post-1726-0-03037100-1339607894_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tiger ima dobro zmontiran gps. Sam ga imam pritrjenega v sredino krmila s kolesarskim nastavkom (Garmin). Problem nastane ker je ekranček prenisko in moraš stalno gledati navzdol v ekran, kar je zelo nefunkcionalno. Večji problem sem imel ker Garminov polnilec ne sede dobro v vtičnico pod zadnjim sedežem; med vožnjo se je stalno izklapljal iz elektrike. Sedaj ga bolj šalabajzersko zataknem v vtičničo z kosom gume in drži 1000km+.

Trenutno pakiram za Tunizijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje jih nabavljaš in po kakšni ceni? Sedaj imam bridgestone battle wing in po 3500 km so skoraj na koncu. Imam pa ntx verzijo.

hmm, meni so te gume zdržale 21000 km. Zanimivo da ti jih tako hitro pobira :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

vprašanje za motor motto guzzi nevada 650 ene 5 let star

katero olje dolivaš v posodo za kardan ?

katero olje dolivaš v posodo za mašino ?

in pa ali sta to ločeni posodi, vsaka posebej al je isti šmorn?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprašanje za motor motto guzzi nevada 650 ene 5 let star

katero olje dolivaš v posodo za kardan ?

katero olje dolivaš v posodo za mašino ?

in pa ali sta to ločeni posodi, vsaka posebej al je isti šmorn?

lp

Upam da bo slika pomagala :)

post-13449-0-00414900-1344418374_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Vpoklic za Stelvija

Brezplačna menjava cetralnega stojala in desne črne plošče, ki drži stojalo. Dodan gumijasti pokrov za elektriko pod krmilom (včasih se je temu reklo: razdelilna kapa) :)

Upam da so tudi naši uvozniki seznanjeni z vpoklicom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

mene pa zanima če ima gdo na stelviju že 50 000 km ali več in kakšne so bile kej okvare ker moj se bliža tej številki da vem kaj me čaka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Sicer že malce pozabljena tema, vendar bi imel nekaj vprašanj. Na Moto Guzzi spletni strani sem videl, da sta v ponudbi dve izvedbi potovalne endure Stelvio in sicer 8V ter NTX. Prebral sem, da je NTX pač guzzijev Adventure z dodatno opremo, cca. 1000€ dražji. Zanima pa me glede teže. Oba motorja imata po novem 32 literski rezervoar za gorivo. Razlika v teži pa je sledeča:

Stelvio 8V - 257kg

Stelvio NTX - 272kg

Ker pri NTX v kompletu dobiš tudi stranske kovčke, me zanima ali je torej NTX tehtan s kovčki, da je takšna razlika v teži? Moćno dvomim, da rol bari, meglenke, spodnja kovinska zaščita in ostala dodatna oprema tehtajo cca. 20kg.

Poleg tega piše, da je to teža z vsemi tekočinami, brez goriva. Z gorivom smo praktično na 300kg  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
On 20. 4. 2016 at 0:14 PM, Fadil said:

Sicer že malce pozabljena tema, vendar bi imel nekaj vprašanj. Na Moto Guzzi spletni strani sem videl, da sta v ponudbi dve izvedbi potovalne endure Stelvio in sicer 8V ter NTX. Prebral sem, da je NTX pač guzzijev Adventure z dodatno opremo, cca. 1000€ dražji. Zanima pa me glede teže. Oba motorja imata po novem 32 literski rezervoar za gorivo. Razlika v teži pa je sledeča:

Stelvio 8V - 257kg

Stelvio NTX - 272kg

Ker pri NTX v kompletu dobiš tudi stranske kovčke, me zanima ali je torej NTX tehtan s kovčki, da je takšna razlika v teži? Moćno dvomim, da rol bari, meglenke, spodnja kovinska zaščita in ostala dodatna oprema tehtajo cca. 20kg.

Poleg tega piše, da je to teža z vsemi tekočinami, brez goriva. Z gorivom smo praktično na 300kg  :)

po mojem se kar nabere teh kilogramov. Žal pa ni nobene dobre primerjave tež takih endur s polno opremo. Tu je edina ki jo nekako najdem, v funtih... http://www.cycleworld.com/2012/08/23/adventure-touring-bike-comparison-review

Sicer pa me zanima od uporabnikov stelvia, koliko zadeva realno porabi. Me zanima, ker mi je kar všeč motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 30 December 2013 at 8:46 PM, kenk said:

mene pa zanima če ima gdo na stelviju že 50 000 km ali več in kakšne so bile kej okvare ker moj se bliža tej številki da vem kaj me čaka

Pri 80.000 ni treba niti doliti olje :) + redni servisi. 

Če hočeš šraufat si moraš omisliti drugo firmo motorja ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Pozdrav

Grem iz Yamaha Tenere na Moto Guzzi Stelvio, kupujem rabljenega.

 Zanima kako je z vpoklici glede ventilov, menda je bila tovarniška napaka. Se še prizna izven garancije ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Offroader pravi:

Pozdrav

Grem iz Yamaha Tenere na Moto Guzzi Stelvio, kupujem rabljenega.

 Zanima kako je z vpoklici glede ventilov, menda je bila tovarniška napaka. Se še prizna izven garancije ? 

@Dr_Jakobbi znal kaj povedati okrog tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo za informacijo:

V Pomurskem avtocentru imajo zadnjega novega (salonskega) za hudo dobro ceno. So me že kar preveč prsti srbeli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, Offroader pravi:

Pozdrav

Grem iz Yamaha Tenere na Moto Guzzi Stelvio, kupujem rabljenega.

 Zanima kako je z vpoklici glede ventilov, menda je bila tovarniška napaka. Se še prizna izven garancije ? 

Če je pred letnikom 2010, ima še flat tappetse, torej je treba zamenjat. Fabrika časti materjal, ti daš za delo, računaj cca 500€ nekje. Je pa fino, če ima motor potrjeno servisno, drugač znajo tud pri delih komplicirat.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo od forum - ašev prodaja Moto Guzzi  Stelvio? Pri nas jih je res malo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Zanima me, če se da po šasiji ugotoviti, ali je že Stelvio s povečanim rezervoarjem ali ne.

Št. šasije: ZGULZG002CM112062

Popravljeno . Popravil chrush
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 7/16/2018 at 3:22 PM, chrush said:

Zanima me, če se da po šasiji ugotoviti, ali je že Stelvio s povečanim rezervoarjem ali ne.

Št. šasije: ZGULZG002CM112062

Po tvoji številki je leto izdelave 2012. Ima tavelik tank za 500km+.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!