Skoči na vsebino

Moto Guzzi Stelvio 1200


Noise

Priporočene objave

Bo treba videti v žiwo :eek:

je pa res, da je po konstrukciji najbližje GSu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po dolgem času od leta 2000, ko je bila izdelana zadnja Quota pri guzziju, je to zopet nekakšna obuditev. Iz zaupnih virov smo izvedeli, da so morali na izdelani verziji popraviti višino težišča, saj naj bi bilo to previsoko in zaradi tega motor zelo nevozen. Stvar je stekla in izdelek je pred nami. :)

Obstaja pa tudi verzija z 850 kubičnim motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindri lepo grejejo kolena, kar ni vedno zaželjeno.

Cilindri so predaleč od kolen in po mojih izkušnjah, žal, tudi pozimi ne grejejo kolen. Razmišljam o usmerjevalnikih toplega zraka v kolena.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindri so predaleč od kolen in po mojih izkušnjah, žal, tudi pozimi ne grejejo kolen. Razmišljam o usmerjevalnikih toplega zraka v kolena.

Žal vsi cilindri grejejo samo takrat, ko to ni treba. Peljal Guzzija poleti in bilo hudo vroče.

Mi je od zadnjih modelov zelo všeč tale, ki je stara šola.

Take so imeli v mojih rosnih letih policaji v Kaliforniji, tudi naš tedanji sosed, ko sem nekaj časa bival tam.

post-333-1172698932_thumb.jpg

post-333-1172698966_thumb.jpg

post-333-1172699016_thumb.jpg

post-333-1172699112_thumb.jpg

post-333-1172699148_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil motolover
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cilindri so predaleč od kolen in po mojih izkušnjah, žal, tudi pozimi ne grejejo kolen. Razmišljam o usmerjevalnikih toplega zraka v kolena.

hecno, jaz sem se pa mislim da z levim kolenom vedno rukal v cilinder, da mi je slo orenk na jetra (govorim za druge guzzije, ne za tega)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dolge noge ali pa si imel Le Mansa?

višina cirka 193 cm ... vozil sem Grisota in Brevo in tega čoperja zgoraj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O temle Stelviu se čedalje več govori in piše.

Vsekakor všečen stroj in glede na to da je Guzzi edina evropska znamka ki bi jo imel v garaži..............zakaj pa ne če le ostane pri tej zasnovi kot je sedaj znana javnosti.

Glede gretja kolen se pa kar strinajam da zna biti problematično. ko sem vozil GS-a se mi je zdela ta hiba zelo moteča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

zelo zelo všečno :photo: samo kakšna bo kaj cena... če bo primerljiva z GS-om, se Stelvio verjetno nebo dobro prodajal :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moram priznat, da je tale motor res lepotec. Glede luči bi lahko razpravljali, samo vse ostalo je čista poezija.

Kr tako naprej Guzzi :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 6 mesecev pozneje...
Izgleda kot MZ, ne pa MG. Maska je kot, da so jo naredili Vzhodni Nemci. Multistrada je dobila konkurenco v grdobi.

Mama ti je grda. Ti pa tut.

Tal e Guzzi pa zgleda zanimiv. Škoda, da je tolk zlo podobn BMW GS-u ... Pa tudi Guzzi Breva in Guzzi Norge zgledata kot bolgarsko-italijanski kopiji bavarcev ... Ne vem, kaj se grejo ... mal jim manjka inovativnosti, se mi zdi ... Edino Griso in MG-01 sta iz njihove bajte izvirna in hudo dobra stroja, vse drugo pa ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mama ti je grda. Ti pa tut.

Tal e Guzzi pa zgleda zanimiv. Škoda, da je tolk zlo podobn BMW GS-u ... Pa tudi Guzzi Breva in Guzzi Norge zgledata kot bolgarsko-italijanski kopiji bavarcev ... Ne vem, kaj se grejo ... mal jim manjka inovativnosti, se mi zdi ... Edino Griso in MG-01 sta iz njihove bajte izvirna in hudo dobra stroja, vse drugo pa ...

Sorry, mislil sem, da se pogovarjamo o motorjih. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Tale iz novic Motosvet-a zgleda pa res kot gs ke se mu tamal mal pokonc postav! :worship: ma se je kar nekaj motorja!

Sam barve je take da bi ga mogu Erjavc namest patrij nabavit ( dva topa in en mitraljez gor pa nad sovrage slovenskega naroda v boj!)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!