Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

album sem razvrstil v galerijo "moja garaža" namesto "športni dogodki" v administraciji pa ne najdem kako to odpraviti. ne bi rad brisal in ponovno ustvarjal albuma, saj je prevelik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

album sem razvrstil v galerijo "moja garaža" namesto "športni dogodki" v administraciji pa ne najdem kako to odpraviti. ne bi rad brisal in ponovno ustvarjal albuma, saj je prevelik

Pri posameznem albumu se spodaj izpišejo štiri ikone (ali pa v desnem stolpcu na desni strani za naslovom albuma) in sedaj klikni na ikono icon_edit.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kako se brišejo slike v delu " moje priljubljene" ? So tudi slike, ki jih jaz nisem nikol dal pod moje priljubljene!

Pa tudi dodajati v del "moje priljubljene" ne gre!

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje priljubljene imajo trenutno manjši bug, ki pa ga bomo odpravili s prihajajočo nadgradnjo albuma ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Posodobili smo Motosvetove albume.

9 novosti in razlogov, ki vam bodo albume še bolj približali:

1) Video posnetki

Poleg albumov fotografij je sedaj na voljo tudi prostor za video posnetke. Nalagate jih lahko v 6 različnih kategorij, od promo posnetkov motociklov in avtomobilov, posnetkov z dnevnih voženj in potovanj, do dogodkov, smešnic in vsega ostalega.

2) Neomejen prostor za vaše albume in video posnetke

Poleg neomejenega prostora za fotografije je tudi prostor za video posnetke neomejen. Naložite, kolikor želite. :)

3) Paketno nalaganje večih fotografij hkrati (ZIP)

Da naložite celoten album fotografij je sedaj potreben le en klik. ZIP-arhivirani paketi lahko vsebujejo neomejeno število (JPG) fotografij, le več kot 20 mega ne sme biti večji celoten paket. Pred objavo albuma nato fotografije le še pokomentirate in album je pripravljen za objavo!

4) Naročanje na komentarje

Kot lastnik albuma oz. video posnetka se lahko naročite na komentarje, ki jih ostali uporabniki puščajo ob vaših fotografijah oz. posnetku.

5) Zasebni albumi in video posnetki

Album fotografij ali video posnetek lahko označite kot zasebnega, kar pomeni, da boste do njega imeli dostop le vi - uporabno za shranjevanje materiala, ki ga ne želite javno pokazati, želite pa imeti web dostop do njega.

6) Izdelava seznama priljubljenega fotografij in video posnetkov

Katerokoli fotografijo ali video posnetek lahko dodate v osebni seznam priljubljenih fotografij ali video posnetkov.

7) Izpopolnjena navigacija, izpisi in statistike

V navigaciji albumov in posnetkov lahko sedaj hitro dostopate do najbolj obleganih, najbolj komentiranih, in najnovejših prispevkov.

8) Iskalnik

In seveda... najuporabnejša funkcija, ko želite kaj hitro najti - iskalnik po albumih in video posnetkih.

9) Urejeno licenciranje prispevkov

Ne želite, da se vaše fotografije brez omembe avtorja pojavljajo na spletu? Pri albumih in video posnetkih lahko poveste za kakšne prispevke gre - jih daste v prosto uporabo ali avtorsko zaščitite - in tako ostale pravno informirate o možnih načinih nadaljnje uporabe.

2007070642_album_2.jpg,

Uživajte v novostih.

Vaš motosvet.com team

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je. Le link je drugačen.

V naslovu moraš napisati ....ualbum.php... in ne ...album.php...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zakaj moiga albuma ni vec kr na enkat kaj ga je kdo zbrisu al kaj????

nc jasn :unsure:

Hmm, čudno. Morda si ravno v vmesnem času, ko smo šarili po bazi, dal gor album?? Nima veze, če se ti da, prosimo, da še enkrat pouploadaš fotke. Kar zazipaj zadevo in imaš najmanj dela - vse naredi sam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, čudno. Morda si ravno v vmesnem času, ko smo šarili po bazi, dal gor album?? Nima veze, če se ti da, prosimo, da še enkrat pouploadaš fotke. Kar zazipaj zadevo in imaš najmanj dela - vse naredi sam :)

ni blema bomo pa še enkat postimal :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Warning: zip_open() Cannot open zip archive in /home/motoweb/motosvet/album/zipup.php on line 35

ZIP je bil manjši od 20M, vseboval je JPG datoteke velikost 1600x1200... :hmm:

Sporočilo se je znova in znova reload-alo.

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZIP je bil manjši od 20M, vseboval je JPG datoteke velikost 1600x1200... :hmm:

Sporočilo se je znova in znova reload-alo.

D.

Hmm, morda si s kakim sumljivim zipom zapakiral? POskusi za vsak slučaj še enkrat z malo manjšimi fotkami (kaj pa vem, širino vrži na 1500)... pa da vidimo, če bo še vedno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, morda si s kakim sumljivim zipom zapakiral? POskusi za vsak slučaj še enkrat z malo manjšimi fotkami (kaj pa vem, širino vrži na 1500)... pa da vidimo, če bo še vedno...

Bom poskusil s PKZIP... :)

Pa še nekaj drugega me zanima prvi video albumih - kateri codec naj uporabim, da bo rezultat spodoben?

D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj drugega me zanima prvi video albumih - kateri codec naj uporabim, da bo rezultat spodoben?

Hmm, ne bi vedel. Čimboljšo kvaliteto daj in pa na 640 širine, ker če daš 320, potem "blow-up"a naš resizor. Tako ali tako video preveksla naš sistem v čisto nekaj drugega, tako, da je v bistvu vseeno. Jaz bi vsekakor "stremel" k čimvečji datoteki iz tvoje strani, da je potem rezultat čimboljši tudi po obdelavi na tej strani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ne bi vedel. Čimboljšo kvaliteto daj in pa na 640 širine, ker če daš 320, potem "blow-up"a naš resizor. Tako ali tako video preveksla naš sistem v čisto nekaj drugega, tako, da je v bistvu vseeno. Jaz bi vsekakor "stremel" k čimvečji datoteki iz tvoje strani, da je potem rezultat čimboljši tudi po obdelavi na tej strani...

Hja, se moram kar potrudit, da jo zmanjšam na željenih 20MB... :rolleyes:

Zdaj sem že vsaj 3x poskusil upload (različni codec-i, velikost datoteke, velikost slike) videa, pa že vsaj 3x ni šlo... Vse kar dobim je en velik bel klicaj v rdečem krogu... Any ideas?

D.

PS: Delam pa AVI datoteko z DivX ali XVid codec-i in različnimi opcijami...

PPS: Upload ZIP datoteke s fotkami je sedaj uspel - namesto WinRAR sem uporabil 'infozip', pa še fotke sem zmanjšal na 1280x1024...

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PPS: Upload ZIP datoteke s fotkami je sedaj uspel - namesto WinRAR sem uporabil 'infozip', pa še fotke sem zmanjšal na 1280x1024...

Težava je očitno v velikosti ZIP datoteke oz. v številu slik v ZIP datoteki - ko sem naložil ZIP z 8-imi JPG slikami (1600x1200), ki je bila velika malo pod 7MB, je bilo vse OK.

Ko pa sem naložil ZIP z 25 slikami (1600x1200), velik malo pod 20MB, pa spet napaka...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težava je očitno v velikosti ZIP datoteke oz. v številu slik v ZIP datoteki - ko sem naložil ZIP z 8-imi JPG slikami (1600x1200), ki je bila velika malo pod 7MB, je bilo vse OK.

Ko pa sem naložil ZIP z 25 slikami (1600x1200), velik malo pod 20MB, pa spet napaka...

D.

Mogoče je tisto "malo pod 20" zanj ravno "nad" 20. Kar se tiče videa naredi wmv in bo morda kaj drugače. Vse kar jaz dajem gor je wmv in ni problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče je tisto "malo pod 20" zanj ravno "nad" 20. Kar se tiče videa naredi wmv in bo morda kaj drugače. Vse kar jaz dajem gor je wmv in ni problema.

Velikost testnega ZIP-a je bila 19.939.799 byte-ov - zdaj pa sem odstranil par fotk in je velikost 18.406.671 byte-ov, pa še vedno ne gre. :unsure:

Z videom pa se bom še malo poigral - WMVja pa verjetno ne bom mogel sproducirat...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, se moram kar potrudit, da jo zmanjšam na željenih 20MB... :rolleyes:

Zdaj sem že vsaj 3x poskusil upload (različni codec-i, velikost datoteke, velikost slike) videa, pa že vsaj 3x ni šlo... Vse kar dobim je en velik bel klicaj v rdečem krogu... Any ideas?

D.

PS: Delam pa AVI datoteko z DivX ali XVid codec-i in različnimi opcijami...

PPS: Upload ZIP datoteke s fotkami je sedaj uspel - namesto WinRAR sem uporabil 'infozip', pa še fotke sem zmanjšal na 1280x1024...

Slike sn pogrunto kaj je bilo narobe... :yea1:

Video meni tud ne gre, pa video manjši od 20M....sem še ga razrezal na 3 dele, da bi šlo uploadat pa isto klicaj na koncu...tako da se neom več zabavo s tem...bom na youtube gor dal :huh:

Andi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Video meni tud ne gre, pa video manjši od 20M....sem še ga razrezal na 3 dele, da bi šlo uploadat pa isto klicaj na koncu...tako da se neom več zabavo s tem...bom na youtube gor dal :huh:

Hmm. Bi bilo super, če bi malo podrobneje opisali težave, da ugotovimo, kaj je ovira..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm. Bi bilo super, če bi malo podrobneje opisali težave, da ugotovimo, kaj je ovira..

'Albumi' -> 'Admin' -> 'Moji video posnetki' -> 'Dodaj video'

Izberem datoteko, vpišem naslov in opis ter kliknem 'Shrani/Objavi'.

Čakam...

Na koncu dobim samo en velik klicaj v rdečem krogu...

Sprobal sem pa AVI, WMV, MPG z različnimi codec-i...

Lahko pa ti katero od teh datotek pošljem (npr. naredim en majhen, 10s video)...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

'Albumi' -> 'Admin' -> 'Moji video posnetki' -> 'Dodaj video'

Izberem datoteko, vpišem naslov in opis ter kliknem 'Shrani/Objavi'.

Čakam...

Na koncu dobim samo en velik klicaj v rdečem krogu...

Sprobal sem pa AVI, WMV, MPG z različnimi codec-i...

Lahko pa ti katero od teh datotek pošljem (npr. naredim en majhen, 10s video)...

D.

Prosim, če mi lahko video datoteko pošlješ na codeine@motoset.com (lahko samo nekaj sekund), da zadevo preverim, ker očitno je problem pri preverjanju za kakšno datoteko gre in jo zavrže kot neustrezno. Stvar ni v končnici datoteke, saj si z njo ne morem pomagati nič. Potrebujem mime-type naložene datoteke. Recimo video/x-ms-wmv, video/mpeg, video/avi oz. http://www.w3schools.com/media/media_mimeref.asp itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!