Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

Mogoče je tisto "malo pod 20" zanj ravno "nad" 20. Kar se tiče videa naredi wmv in bo morda kaj drugače. Vse kar jaz dajem gor je wmv in ni problema.
¸

Sorry, moja napaka, malce sem narobe (beri: pozabil povečati) nastavil omejitev velikosti upload fila (16MB), zdaj je na 50 MB, upam, da bo dovolj.

Lp,

Codeine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim, če mi lahko video datoteko pošlješ na codeine@motoset.com (lahko samo nekaj sekund), da zadevo preverim, ker očitno je problem pri preverjanju za kakšno datoteko gre in jo zavrže kot neustrezno. Stvar ni v končnici datoteke, saj si z njo ne morem pomagati nič. Potrebujem mime-type naložene datoteke. Recimo video/x-ms-wmv, video/mpeg, video/avi oz. http://www.w3schools.com/media/media_mimeref.asp itd.

Očitno je tudi tu težava samo v velikosti datoteke - zdaj sem jo ponovno encodal z manjšim bitrate-om (350kbps), datoteka je velika 'samo' 16MB in se je normalno naložila...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno je tudi tu težava samo v velikosti datoteke - zdaj sem jo ponovno encodal z manjšim bitrate-om (350kbps), datoteka je velika 'samo' 16MB in se je normalno naložila...

Sedaj so tudi mnogi drugi file-type podprti, pa še malo bolj radodarni smo glede kosa uploada... Codeine bo povedal več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Noče mi naložiti slik in mi napiše

Fatal error Allowed memori size of 33554432 bytes exhausted(tried to allocate 12288 bytes) in /home/motoweb/motosvet/album/include//inc_upload.php on line 80

Pa tudi če dam samo eno sliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kliknem na moj video, ki sem ga dodal mi začne igrat reklamo za DHL??????? to se zgodi če kliknem na prvi strani (glej screen), če kliknem v meniju ob strani pa dela????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
zakaj mi noce dodajat zpi failov napise da ga ne more odpret pa vse nardim tako kot je treba

ali mogoce ne????

Hja, dobro vprašanje... mogoče ne, morda zato ne dela? Upload moraš dati "UPLOAD ZIP FILE", ne UPLOAD SLIKE... da ne tiščiš slučajno zipa kot JPG datoteko ali kaj podobnega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, dobro vprašanje... mogoče ne, morda zato ne dela? Upload moraš dati "UPLOAD ZIP FILE", ne UPLOAD SLIKE... da ne tiščiš slučajno zipa kot JPG datoteko ali kaj podobnega?

sej dam tm k dam upload zip fail sam napise da ne mored odpret zpi failov al neki na tak nacin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

bi bilo pa fajn, da bi tisti, ki limate slikce v album Fotografije s poti pisali zraven tudi komentarje, da tudi ostali vsaj približno dobimo občutek, kaj je to, oz. kje je to :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj kaže tko tist rdeč x tam ko bi morale bit slikce kao da jih ni?Lahko kdo prosim odgovori?...Format je isti kot pri prejšnjih albumih,tako da mi ni kaj preveč jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj kaže tko tist rdeč x tam ko bi morale bit slikce kao da jih ni?Lahko kdo prosim odgovori?...Format je isti kot pri prejšnjih albumih,tako da mi ni kaj preveč jasno.

Po mojem imajo tehnične težave, ker komentarje k bilo kateremu albumu ne gre objavljat. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Uploadalo mi je 40 fotk, zdaj pa jih dodajam, ampak jih nikjer ni videt.

???????????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uploadalo mi je 40 fotk, zdaj pa jih dodajam, ampak jih nikjer ni videt.

???????????????

Si aktiviral album?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa traja tole nalaganje slik?

Imam okoli 70 slik (ena je velika cca. 700kb, vse skupaj 20mb) in mi nalaga že približno 2 uri. S tem, da je uploadalo približno 10 minut, zdaj pa že kar nekaj časa odpira ZIP arhiv. Je to normalno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko časa pa traja tole nalaganje slik?

Imam okoli 70 slik (ena je velika cca. 700kb, vse skupaj 20mb) in mi nalaga že približno 2 uri. S tem, da je uploadalo približno 10 minut, zdaj pa že kar nekaj časa odpira ZIP arhiv. Je to normalno?

Ni normalno. Nekaj je narobe z eno izmed datotek, morda je prevelika ali pokvarjena? Zip arhiv bi moralo odpakirat v nekaj sekundah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!