Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

A lahko prosim za pomoč ? Sam verjetno ne morem popraviti linka na penzlovem profilu ??

:hmm: :hmm:

Točno to, kar tebi ni jasno je razloženo na prejšnjih straneh oz. točno v tej objavi: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1489937

P.S.

Nihče ni napopal povezave do administracije tvojih albumov ampak do ADMINISTRACIJE ALBUMOV --> http://www.motosvet.com/album/admin_img.php

Torej, če boš kliknil na tole povezavo:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=Msg&CODE=01

Boš trdil, da je vse skupaj narobe narejeno in da naj popravimo nekaj kar sploh ni pokvarjeno, ker te bo pripeljala naravnost do tvojih privatnih sporočil.

Človek je nalepil v svoj profil napačno povezavo, namesto do svojih albumov je nalepil pač povezavo do administracije. Lahko bi jo nalepil tudi do GMAILa in če bi na GMAILu obkljukal, da naj si te sistem zapomni bi tudi tam padel direkt v svoje emaile. Torej, bi spet trdil, da je nekaj narobe narejeno ?!?

Če ti ni jasno o čem govorim in na osnovi česa to deluje si preberi: http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to, kar tebi ni jasno je razloženo na prejšnjih straneh oz. točno v tej objavi: http://www.motosvet.com/tabla/index.php?s=...t&p=1489937

P.S.

Nihče ni napopal povezave do administracije tvojih albumov ampak do ADMINISTRACIJE ALBUMOV --> http://www.motosvet.com/album/admin_img.php

Torej, če boš kliknil na tole povezavo:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?act=Msg&CODE=01

Boš trdil, da je vse skupaj narobe narejeno in da naj popravimo nekaj kar sploh ni pokvarjeno, ker te bo pripeljala naravnost do tvojih privatnih sporočil.

Človek je nalepil v svoj profil napačno povezavo, namesto do svojih albumov je nalepil pač povezavo do administracije. Lahko bi jo nalepil tudi do GMAILa in če bi na GMAILu obkljukal, da naj si te sistem zapomni bi tudi tam padel direkt v svoje emaile. Torej, bi spet trdil, da je nekaj narobe narejeno ?!?

Če ti ni jasno o čem govorim in na osnovi česa to deluje si preberi: http://en.wikipedia.org/wiki/HTTP_cookie

No zdaj pa že malo bolj razumem. Men torej ni pomoči. (je ne rabim), Penzl pa mora popravit svoj link, sicer vsak uporabnik, ki klikne na ta link, pade na administracijo SVOJIH albumov in ne na ogled njegovih .

Hvala za sporočilo, pir sem ti pa že včeraj nalimal v virtualno, pa še tukaj enga :beer2:

P.S.

Bom opozoril Penzla na tale post :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa že malo bolj razumem. Men torej ni pomoči. (je ne rabim), Penzl pa mora popravit svoj link, sicer vsak uporabnik, ki klikne na ta link, pade na administracijo SVOJIH albumov in ne na ogled njegovih .

Hvala za sporočilo, pir sem ti pa že včeraj nalimal v virtualno, pa še tukaj enga :beer2:

P.S.

Bom opozoril Penzla na tale post :evilgrin:

No, pa se ti je le "pripeljal" ! :naughty: :D :OK:

'Tudi sam sem ga biksal ha, haa, haaaa ! !'

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zdaj pa že malo bolj razumem. Men torej ni pomoči. (je ne rabim), Penzl pa mora popravit svoj link, sicer vsak uporabnik, ki klikne na ta link, pade na administracijo SVOJIH albumov in ne na ogled njegovih .

Tako je, padeš v administracijo albumov na splošno in ker sistem zazna, da si prijavljen oz. si obkljukal zapomni si me, ko si se prijavljal na forum in ker si "dejansko" kliknal na povezavo do administracije albumov ti prikaže administracijo tvojih albumov. Če ne bi bil prijavljen pa bi ti "zajamral", da nisi prijavljen in da se moraš prijaviti preden lahko dostopaš do administracije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hej. En help rabim. Mam par slik z Otvoritve sezone 2009 v .zip formatu pa jih nikakor ne morem spravit med moje albume. Album sem ze odprl in poimenoval. Nekaj albumov sem do sedaj ze uspel objavit ib brez panike. Tegale pa nikakor ne morem. Najprej mi nekaj casa nalaga, nato se pa zacikla med Čakanje na www.motosvet.com in Prenasanje z www.motosvet.com

to se ne neha. .zip fajl sm pregledal in ni nc nenavadnega not.

Help?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej. En help rabim. Mam par slik z Otvoritve sezone 2009 v .zip formatu pa jih nikakor ne morem spravit med moje albume. Album sem ze odprl in poimenoval. Nekaj albumov sem do sedaj ze uspel objavit ib brez panike. Tegale pa nikakor ne morem. Najprej mi nekaj casa nalaga, nato se pa zacikla med Čakanje na www.motosvet.com in Prenasanje z www.motosvet.com

to se ne neha. .zip fajl sm pregledal in ni nc nenavadnega not.

Help?

Se opravičujemo za napako in upam, da sedaj dela BP, tudi za tiste, ki uporabljajo OS X :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujemo za napako in upam, da sedaj dela BP, tudi za tiste, ki uporabljajo OS X :D

Končno! :winkiss:

(ja, sej vem, da sem zajebal, ker nisem nič povedal že prej)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Živjo!

jz mam pa tud en problem... rada bi ustvarila nov album... in ga ne morm... kliknem na "albumi", nato "ustvari nov album" nakar mi odgovori: "Uporabnik ni prijavljen v forum

Za dostop do malih oglasov, osebnega profila itd. morate biti prijavljeni v forum...."

ampak jaz SEM prijavljena v forum! a je komu kej jasn? prosm za odgovor...

Hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

imam težavo z albumom...

Unknown column 'id' in 'where clause'

to mi javi ko kliknem na "Moji albumi"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam težavo z albumom...

Unknown column 'id' in 'where clause'

to mi javi ko kliknem na "Moji albumi"

Za to že vemo in se napaka odpravlja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

CITAT(SymRu @ 7 Mar 2007 @ 09:41) zdaj bi bilo kul imeti direkten link iz profila ali iz userskih podatkov na forumu link do njegovih javnih albumov.

No, tole nam je tudi uspelo dodati ...

KAKO GRE TOLE,MENI NE USPE......????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAKO GRE TOLE,MENI NE USPE......????

Povezave do albuma se dodajajo samodejno, trenutno pa nekaj delamo na scripti, ki to počne... tako, da se bo povezava do albuma pojavila samodejno v najkrajšem možnem času.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezave do albuma se dodajajo samodejno, trenutno pa nekaj delamo na scripti, ki to počne... tako, da se bo povezava do albuma pojavila samodejno v najkrajšem možnem času.

O.k. Hvala,mater jaz sem pa doktoriral zraven....:slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Hoj, moj prvi album je naložen. Zanima pa me, zakaj nimam pod osnovnimi informacijami v profilu možen dostop do mojega albuma?

Oziroma, zakaj se ne vidi pod oznako V-strom 650A MOJ ALBUM? S klikom bi imel direkten dostop do albuma.

Je potrebno kaj okljukati ali kaj posodobiti????

Scarabeo

aziv člana:

Vajenec

Starost:

Starost neznana

Rojstni dan:

Rojstni dan neznan

Spol:

Lokacija:

Koroška

Motocikel:

V-strom 650A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoj, moj prvi album je naložen. Zanima pa me, zakaj nimam pod osnovnimi informacijami v profilu možen dostop do mojega albuma?

Oziroma, zakaj se ne vidi pod oznako V-strom 650A MOJ ALBUM? S klikom bi imel direkten dostop do albuma.

Je potrebno kaj okljukati ali kaj posodobiti????

Scarabeo

aziv člana:

Vajenec

Starost:

Starost neznana

Rojstni dan:

Rojstni dan neznan

Spol:

Lokacija:

Koroška

Motocikel:

V-strom 650A

Hoj, ka tej a vsi spite????? A se bom moral zjokat, da bo prišla pomoč.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@scarabeo: Link do tvojih albumov je http://www.motosvet....m.php?cid=12625

Vpisati ga moreš nekam... Gledal sem, pa ne najdem tega mesta. Sicer je tale tema kar obširna ampak ti svetujem, da jo preberi in odgovor je 100% tukaj. Jaz sem tudi malo anti-computer-type ampak sem zmogel (s pomočjo te teme).

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@scarabeo: Link do tvojih albumov je http://www.motosvet....m.php?cid=12625

Vpisati ga moreš nekam... Gledal sem, pa ne najdem tega mesta. Sicer je tale tema kar obširna ampak ti svetujem, da jo preberi in odgovor je 100% tukaj. Jaz sem tudi malo anti-computer-type ampak sem zmogel (s pomočjo te teme).

Hvala, sem se že pomiril. S solzami je bilo malo zajebancije. Preklikal sem vse možno, pa nič ne najdem, dobro saj nisem nek računalniški tip, sam še moj guru za te zadeve ni vedel kako in kaj.

Vse sem prebral, res mal na hitro, pa nič konkretnega. Pa tolk lepih slikc s potovanj imam in seveda čas, saj je zima.

Še čakam na kak nasvet..................

Aha, neki sem prebral, da zadeva gre samodejno in da so težave, bomo še mal počakali, morda pa bo zadevo rešil BOŽIČEK in potem zadnja šansa DEDEK MRAZ. Hej fanta pa na darila za Motosvetovce ne pozabit.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ni nobenega moderatorja, da bi pomagal?

Ali pa potrdil, da se povezava vzpostavi sama, samo so težave na forumu, oziroma kam je potrebno vpisati povezavo, da bomo imeli dostop do albumov iz profila.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A res ni nobenega moderatorja, da bi pomagal?

Ali pa potrdil, da se povezava vzpostavi sama, samo so težave na forumu, oziroma kam je potrebno vpisati povezavo, da bomo imeli dostop do albumov iz profila.

Scarabeo

Hvala Alla, hvala Božiček in Dedek Mraz. Lepe praznike vam želi Scarabeo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!