Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

vse dela. če ne dela stisni F5.

Živijo,

imam težavo in sicer ne morem prebrati nobenega članka iz naslovnice oz.novic.

Ko kliknem na katerikoli članek,se mi prikaže bela stran,z vašim spletnim naslovom v zgornji levi vrstici.

Video vsebine pa lahko gledam brez težav.

Prosim,če mi lahko kakorkoli navedete kje je težava,drugače pa ste super,veliko koristnega in zanimivega za motoriste tukaj gor,hvala:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ohohohohoho, po ŠTIRIH DNEH !!!!!! se je čudežno prikazal moj album :grim . Saj ne morŠ verjet! Je Še en kup "čudes" tam pri albumih!

A ni tako, da naj bi po posodobitvah zadeve delovale bolje, hitreje, enostavneje,.....?!?! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo,

imam težavo in sicer ne morem prebrati nobenega članka iz naslovnice oz.novic.

Ko kliknem na katerikoli članek,se mi prikaže bela stran,z vašim spletnim naslovom v zgornji levi vrstici.

Video vsebine pa lahko gledam brez težav.

Prosim,če mi lahko kakorkoli navedete kje je težava,drugače pa ste super,veliko koristnega in zanimivega za motoriste tukaj gor,hvala:)

meni dela(ne dela) enako :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tej statistiki je očitno, da albumi ne delujejo kot bi moral !!!!!

Zadnji album Go Moto Go 2012 je bil dodan dne 09.01.2012 07:23

Zadnja slika: 12.01.2012 08:43 v albumu Grilzz 2.

Zadnji komentar: 06.01.2012 07:11 v albumu 1120 KM PO SLOVENIJI Z APN4 L.1973

Uporabniki so naložili že 416 video posnetkov in spisali 372 komentarjev.

Zadnji video Stelvio, Bormio, Foscagno, Trepale, Livigno, Zernes, Navders...3. dan je bil dodan dne 22.10.2011 10:02

Zadnji komentar: 22.10.2011 10:02 v video posnetku Stelvio, Bormio, Foscagno, Trepale, Livigno, Zernes, Navders...3. dan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

V album sem naložil slike s potovanja v .zip varjanti. slike vidim, lahko pišem komentarje, albuma pa ne morem aktivirati, saj mi napiše da albuma brez slik ni mogoče aktivirati! Kako do aktivacije?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj album ni viden v kategoriji: Zadnjih deset.

Se da kaj narediti?

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče mal čudno vprašanje,ma kako dam slike gor?že probu pa prasa za url?to bi blo kaj? hvala za pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na naslovni strani klikneš na zavihek Albumi. Tam poiščeš zavihek Profil v katerem klikne Moji Albumi. Tam klikneš Objavi nov album – napišeš naslov albuma, opis, izbereš kategorijo in določiš licenco. Klikneš objavi.

Nato klikneš Dodaj slike v album.

Izbereš fotke z računalnika in klikneš objavi.

Ko so fotkte naložene aktiviraš album tako, da pritisneš četrto ikono (kljukico) v vrsti pod naslovno fotografijo albuma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo mogoče spremeniti da bi dodajal več kot 5 slik na enkrat??? ket drugače zna to kr precej trajat.

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

V album sem naložil slike s potovanja v .zip varjanti. slike vidim, lahko pišem komentarje, albuma pa ne morem aktivirati, saj mi napiše da albuma brez slik ni mogoče aktivirati! Kako do aktivacije?

Dodal sem tudi še eno fotko pa nič... Kako naprej?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!