Skoči na vsebino

Motosvet.com albumi


Priporočene objave

Po velikih mukah je uspelo spraviti slike v album in kljub temu, da so naložene po sistemu ZIP fajla, si nekatere slike ne sledijo po vrsti. Izgleda, da na razpored vpliva dolžina prenosa posamezne slike.

Moderator: Ali obstaja možnost, da se slike z vaše strani, s posegom v bazo razporedijo po imenih datoteke?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, raza pravi:

Po velikih mukah je uspelo spraviti slike v album in kljub temu, da so naložene po sistemu ZIP fajla, si nekatere slike ne sledijo po vrsti. Izgleda, da na razpored vpliva dolžina prenosa posamezne slike.

Moderator: Ali obstaja možnost, da se slike z vaše strani, s posegom v bazo razporedijo po imenih datoteke?

mislim, da moderatorji nimamo dostopa do urejanja drugih albumov, poskusi najprej sam, če so kake možnosti s premikanjem ali urejanjem (ne vem, ker nimam albuma, da bi testiral) v nasprotnem boš moral pa kar Codeina zaprosit.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Tudi mene zanima, a so foto albumi trenutno nevidno ali za zmeraj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

LP

Ko sem nedavno nalagal slike pod rubriko albumi, se dve fotografiji nista prikazali (image not found). Ko sem jih naložil ponovno se sedaj prikažejo 2x. Ko zbrišem en par pa se spet ponovi (image not found). Se pravi 2 fotografiji morata biti podvojeni, ali pa jih sploh ne prikaže. Pomoč prosim.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!