Skoči na vsebino

Štrudel party


Priporočene objave

Štrudelj je bil kot vedno ddooobbeeeerrrr!!!!

Samo škoda, da sem bila tako nahranjena, da nisem onega drugega probala.... ggrrrr (a je še kaj ostalo tistega :roll: :oops: ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smilecolros: 8) ........climberka,kdaj naredis izpit C,D,E ...? :P :lol:

WAAAAAAHH...........mea culpa ........skor podabu...... pecivo,ki ga je spodnjostajerska sekcija (brrrm & bolsejsa polovica; sorry :oops: ,se vedno si nisem zapomnil imena :oops: mea maxima culpa) prispevala,je po kvaliteti ostro konkuriral strudlu. 8) 8) repriza kdaj....? :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj ste pa nehali gledat spodnještajerske dobrote in zavihteli nož nad njih? Štrudel je bil klasično dober, amapk unega drugega dela pa nisem uspel dočakati (razen vizuelno). Sem spokou, ker je blo tko vroče, da ni blo za zdržat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmmmmm .... se mi je zdelo, da sem nekaj pozabil - poskusit se ono pecivo ... No ja, je bil pa strudel super :D

Climberka, resno razmisli ce ne bi ti tudi kakega tovornjaka in avtobusa peljala kdaj ... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

njami, njami, njami štrudel. Superca kot vedno.

njami, njami, njami motorno pecivo. Tako dobro, da bomo še dovolili kdaj kaj spečt. Brrrm lady mislim, da govorim v imenu vseh, ko ti podeljujem licenco za občasno sladkanje motosvetovskih sladkosnednih ust. Ampak saj veš kako to gre. Licenco je treba vsak mesec podaljševat :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Licenco je treba vsak mesec podaljševat :D :D :D

hmmm....ne vem no....na zacetku so vedno bolj stroge kontrole :P ....nekako........ tedensko?! :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Macica: predlagam da Brrrmova lady dobi se koncesijo, da bo se to morala podaljsevati vsake toliko casa :twisted: :wink: :D 8) :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

strudel.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je kruto in smola enih je sreča za druge - Rude in Kat sta žal morala zaradi besnega naliva totalno premočena odnehati sredi poti iz Ilirske Bistrice v O.L.P. (s CBRko), zato sem se čutil pooblaščenega za dodatni košček štrudla (njami, kako lepo je sedel :oops: ), od moto peciva sem dobil pa glih balanco, komplet z ročkami, šalterji in zajlami - a ni blo panike, je bla ful mehka in sočna ( :?: :? 8) :lol: :oops: ). Hja, najbrž zaradi zavorne tekočine...

Celo reč bi bilo ZELO TEŽKO izboljšati... hmmmm... morda... če bi za 10s zmanjkalo elektrike... pa če bi jest imel vilice... hja... MORDA...

Skratka, Climberki in Brrrm lady večna čast in slava!!! Predlagam pa tudi za obe uradno podelitev naziva NajŠefinj Motosvetove Kuhinje, Oddelek za Sladke Dobrote, če se tudi ostali želodci strinjate z mojim (mimogrede: kdaj je naslednji izpit???)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je kruto in smola enih je sreča za druge - Rude in Kat sta žal morala zaradi besnega naliva totalno premočena odnehati sredi poti iz Ilirske Bistrice v O.L.P. (s CBRko), zato sem se čutil pooblaščenega za dodatni košček štrudla (njami, kako lepo je sedel ),

Ej Suzuki, če se bos tko basal s slastnimi dobrotami, tudi na racun dveh premocenih dusic, bos mogu tvoj usnen kombinezoncek razsiriti tudi na drugi predelih :shock: :lol: :lol:

Za strudelparty II. pa se bova z Rudetom primerno opremila s kako marelo al pa kr s ta velkim parazolom :P (tudgoretexnivectistktjebilpress)

Lp Kat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Katka,

nč ne zastopm ampak zihr je cool... :wink: Zakaj misliš, da bom moral "...kombinezon razširiti tudi na drugih predelih"??? V jabolčnem štrudlu so noter samo jabučki => sadje => vitamini => zdravje! Več štrudla pojem, manj bo za meska in krompir ostalo - kvečejmu shujšal bom, ne pa se zredil!!! Ful zdrava hrana tole, še posebej balance, ti povem :lol: !

Folk, ne nasedat takim dezinformacijam/provokacijam in jejte štrudle in moto peciva, to je samo zdravje! Pa dober tek vsem!!! :wink: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Katka,

nč ne zastopm ampak zihr je cool... Zakaj misliš, da bom moral "...kombinezon razširiti tudi na drugih predelih"??? V jabolčnem štrudlu so noter samo jabučki => sadje => vitamini => zdravje! Več štrudla pojem, manj bo za meska in krompir ostalo - kvečejmu shujšal bom, ne pa se zredil!!! Ful zdrava hrana tole, še posebej balance, ti povem !

Folk, ne nasedat takim dezinformacijam/provokacijam in jejte štrudle in moto peciva, to je samo zdravje! Pa dober tek vsem!!!

Dragi Suzuki,

če povzamem Bladzovo in moje skromno mnenje

- črvi = beljakovine = futr za misice, ce ob temu se upostevamo delo, ki ga opravljajo tvoje rokice, ki prinasajo slastne grizljaje v usta in ker to po tvojih trditvah opravlajo zelo hitro, najbrz dosegajo anaerobno cono = gradnja bicepsov, tricepsov in drugih psov :wink: ,

- cuker (enostavni sladkorji) - prekomerni vnos cukra v organizem lahko povzroči sladkorni šok, čemur pa ponavadi sledi, :eating: , najbrz tu ni treba poudarjati kako se odvečni sladkorji skladiščijo v telesu,

- hranjenje po 8 uri :lol: , upam da si po strudu imel kaj vecerne telovadbe, v nasprotnem primeru si zopet preberi drugi odstavek,

- vitamincki niso glih termofili,

- pa da o kariesu ne govorimo spljoh :idea:

Vas nutricist Kat Solat (zenskeimamovednoproupress)

Drgac se ti pa ni treba prov dost sekirat, bos vsaj pridobu naravne integrirane scitnike :roll: :lol: :lol: , pa termo izolacijo :twisted: pa bos tko full pr opremi prhranu, sam Suzika bo najbrz bl vzdihvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kuharca vesela :lol: , da je štrudložercem hrana ugajala.

Bolj me pa žalosti :( , da ste moto pecivo pojedli, kre zarad tega še vedno peš hodim.Kako pa naj se peljem, ko ima Suzuki v želodcu balanco

,i.t.d. :lol: :lol: . Višjih kategorij :twisted: zaenkrat še nisem vpisala,je ceneje, če samo licenco vsake toliko časa obnovim :P :lol:

Lepo se mejte do sred avgusta grem na zaslužen ... :lol: :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Climberka najlepša hvala za štrudelcek in ostalo pecivo bilo je super super in upam da še kdaj narediš kje kakšen izpit mogoce za avion al pa bob sanke pa bo spet ŠTRUDEL PARTYYYYY !!!!

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa LuCy prinese nekaj kar ni za diabetike :lol:

Kolikor sem jaz informiran, med motosvetovci ni diabetikov spljoh... :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........njet........nekateri samo hujsamo od rojstva.........

zal me danes ne bo.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.........njet........nekateri samo hujsamo od rojstva.........

zal me danes ne bo.........

.... :shock: ....... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ....... jaz pa bom.... :wink: :P :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa LuCy prinese nekaj kar ni za diabetike :lol:

Hmmmmmmmm... tole se pa sliši ZELO sladko... :lol: Hja, nič, bo treba preverit, ni kaj... (samodaneborozinnoter press) :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!