Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Koliko vas je tukaj??

Tudi mene že dolgo drži, da bi šla opravit izpit (zaenkrat sem sopotnica). Pa ne vem ali bi ali ne bi... Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za vozit se vedno najde čas, pelješ se pa takrat, ko ti res zapaše, ni se treba vozit na silo ali pa eno normo delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene že dolgo drži, da bi šla opravit izpit (zaenkrat sem sopotnica). Pa ne vem ali bi ali ne bi... Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Zakaj bi te bilo tega "strah" ??? Pač, voziš se kolikor ti paše... Najboljše je, ker takrat ko bi se želela peljati, se pač zapelješ in pri tem neizmerno uživaš. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baš me briga kako me kdo gleda in kaj si misli o meni - ampak res .... :doze: ... kako lahko nekaj takega vprašaš ???? ... nič jasno ... :eek:

edino mnenje moje družine mi kaj pomeni na ostalo pa se gladko pokakam - baby green if you wish - .... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si vredu baba te bomo moški gledali lepo, če si grda te nebomo opazli pa če si peš ali z najglasnejšim motorjem :devil:

a je to tema za 8. marec o enakopravnosti žensk al kaj, ker res ne vem kaj je tako posebnega če ženska vozi motor? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja je bila "mlada"50-let ,ko je šla na izpit in 1-vič naredila z 8-urami vožnje.Najprej je imela Yamaho SR 125 po parih mesecih je bila prešvoh,kupila si je Kawasaki R-5,lani ga je prodala zdaj vozi Kawasaki R-6-N zelo vredu motorček,žal mi je samo,da ni vzela z ABS-om.Ne čakat čimprej se odločit,motorji so za ljudi in ni nikakršn BAU-BAU.V življenju počni tisto v čimer UŽIVAŠ.kajti življenje je vedno prekratko in posrano kot otroška srajca.!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nata! :angry: Punca je nova pa ne ve pač da nas je tu ogrooomno babur, ki vozimo. :nono:

No, v odgovor- dosti nas je. Mene noben ne gleda, pa ne kategoriziram se v kategorijo bajkerc. :)

Glede tvoje odločitve pa- vsak dela kar rad počne.

Čau. Pa ne ovirat! :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekoč je ena probala hardenduro z nami it.

:headbang: dovolili smo ji.. :headbang:

furo si pokvarli, ona je uvidla da ni to zanjo. hvalabogu.

tisti exc je bil tolkokrat na tleh, da še zdaj nekam čudno dol rine.

čudeži se dogajajo. tisti dan je bil čudež, da so hladilniki ostali nedotaknjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Koliko vas je tukaj??

Tudi mene že dolgo drži, da bi šla opravit izpit (zaenkrat sem sopotnica). Pa ne vem ali bi ali ne bi... Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

na take k se prvič pelejo še posebej gledamo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-)

...Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

Ne oziraj se na nikogar. Počni to, kar misliš, da je prav in kolikor ti nudijo pogoji.

Kolikokrat se boš zapeljala v sezoni zavisi od tvojeih hotenj in (družinskih) pogojev. Če imaš varstvo (oma & nono), za nekajkrat na leto ni problem. Vse je v tvoji glavi! Če pa želiš "biti stara" pred svojo starostjo, boš to tudi postala in tega življenja ne boš nikoli okusila.

Meni je nekoč rekel znanec;

"Saj bi kupil motor, pa sem že prestar"!

Ne boš verjela. Štel je trideset, morda kakšno leto čez!!! :o :o :o :headbang: :headbang: :headbang:

Midva z ženo sva naredila v življenju kar nekaj kilometrov in nikoli nisva zapostavljala otrok. :hmm: :? Kar pa je zopet relativno... Vse je v glavi, željah in hotenju. Moža, tebe in otrok. Vse se da dogovoriti!

Kaj pa pijanci, :wacko: ki so "vedno doma" (pa bi bilo verjetno bolje, če jih nebi bilo).......? :hmm: :? :yes:

*******************

A kako Vas gledajo moški Bikemotoristi?

Jaz osebno, z Velikim Spoštovanjem!!!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-)

Ne oziraj se na nikogar. Počni to, kar misliš, da je prav in kolikor ti nudijo pogoji.

Kolikokrat se boš zapeljala v sezoni zavisi od tvojeih hotenj in (družinskih) pogojev. Če imaš varstvo (oma & nono), za nekajkrat na leto ni problem. Vse je v tvoji glavi! Če pa želiš "biti stara" pred svojo starostjo, boš to tudi postala in tega življenja ne boš nikoli okusila.

Meni je nekoč rekel znanec;

"Saj bi kupil motor, pa sem že prestar"!

Ne boš verjela. Štel je trideset, morda kakšno leto čez!!! :o :o :o :headbang: :headbang: :headbang:

Midva z ženo sva naredila v življenju kar nekaj kilometrov in nikoli nisva zapostavljala otrok. :hmm: :? Kar pa je zopet relativno... Vse je v glavi, željah in hotenju. Moža, tebe in otrok. Vse se da dogovoriti!

Kaj pa pijanci, :wacko: ki so "vedno doma" (pa bi bilo verjetno bolje, če jih nebi bilo).......? :hmm: :? :yes:

*******************

A kako Vas gledajo moški Bikemotoristi?

Jaz osebno, z Velikim Spoštovanjem!!!

Z občudovanjem

Popravljeno . Popravil imlakar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče malo :topic: ampak vseeno, kdo je sploh bajker/ca :hmm: vsak, ki ima motor? vsak, ki je član kakšnega MK? vsak, ki vozi čoperja?????? kdo sploh je bajker/ca :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali slučajno kdo ve, če obstajajo tudi moške bajkerce?? :blush:

Nekoč sem hodil s gospodično nežnejšega spola, ki je bila tudi bajker' ka in imela se je neizmerno lepo....

Mi je tema padla v oči samo zaradi takega naslova :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

hmm,

zanimiv kaka vprasanja se nam zenskam preganjajo po glavi.

strah, da bi vozla sam enkrat na leto potli ko bi mela izpit :lol1:

pa kaj potli, enkat na let tm do ene 70 leta, pa mas kr ene 40+ :naughty: furc.

mene bi blo bl strah, da bi vozla enkat na let brez izpita in takat naredla ksno p.... :eek:

drugac pa tista, ki je kerkat pomisla na to, da nardi izpit, naj to nardi. a ni useglih, ce ga nkol ne rabs.

sj tud za kak beddn dopust mimgrede ruknes 500EUR in po tem nimas nic od tega.

ce te bo pa ksn bajker pogledu pa sm to paz de ne pades z motorja k te bo tok fasciniral :lol1:

s.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O:-)

Ne oziraj se na nikogar. Počni to, kar misliš, da je prav in kolikor ti nudijo pogoji.

Kolikokrat se boš zapeljala v sezoni zavisi od tvojeih hotenj in (družinskih) pogojev. Če imaš varstvo (oma & nono), za nekajkrat na leto ni problem. Vse je v tvoji glavi! Če pa želiš "biti stara" pred svojo starostjo, boš to tudi postala in tega življenja ne boš nikoli okusila.

Meni je nekoč rekel znanec;

"Saj bi kupil motor, pa sem že prestar"!

Ne boš verjela. Štel je trideset, morda kakšno leto čez!!! :o :o :o :headbang: :headbang: :headbang:

Midva z ženo sva naredila v življenju kar nekaj kilometrov in nikoli nisva zapostavljala otrok. :hmm: :? Kar pa je zopet relativno... Vse je v glavi, željah in hotenju. Moža, tebe in otrok. Vse se da dogovoriti!

Kaj pa pijanci, :wacko: ki so "vedno doma" (pa bi bilo verjetno bolje, če jih nebi bilo).......? :hmm: :? :yes:

*******************

A kako Vas gledajo moški Bikemotoristi?

Jaz osebno, z Velikim Spoštovanjem!!!

... ter trdim kurcem, si pozabo :lol1: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na take k se prvič pelejo še posebej gledamo

a to, k je kšn čudn parking, al kdaj? :lol1:

Drgač pa beyba- Nkol ni prepozn- mam sodelavca čez50- izpit lani naredu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa beyba- Nkol ni prepozn- mam sodelavca čez50- izpit lani naredu.

Sožalje družini ... taki so najbolj rizični.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to, k je kšn čudn parking, al kdaj? :lol1:

zakaj čudn parking?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa se gdaj odločiš, ti priporočam da se obrneš na beybe v našem klubu (pač smo same ženske not), k majo ene že dolgoletne izkušnje.

by the way so bli moji začetki takšni, da sm kot nadobudnica z mnogimi vprašanji glede gum, in drugih tehničnih podatkov pršla na eno srečanje tipično moškega moto kluba, kjer je bilo med drugim tudi omenjeno naj si raje poiščem nekoga z jahtico... si lahko predstavljaš?

no ja nima veze- pač morajo sami s seboj živeti...

sedaj imam izpit od oktobra, limam km, da glava peče, pa srce taja....

predlagam ti, da obiščeš stran:

http://www.roadshadows.com/

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če pa se gdaj odločiš, ti priporočam da se obrneš na beybe v našem klubu (pač smo same ženske not), k majo ene že dolgoletne izkušnje.

by the way so bli moji začetki takšni, da sm kot nadobudnica z mnogimi vprašanji glede gum, in drugih tehničnih podatkov pršla na eno srečanje tipično moškega moto kluba, kjer je bilo med drugim tudi omenjeno naj si raje poiščem nekoga z jahtico... si lahko predstavljaš?

no ja nima veze- pač morajo sami s seboj živeti...

sedaj imam izpit od oktobra, limam km, da glava peče, pa srce taja....

predlagam ti, da obiščeš stran:

http://www.roadshadows.com/

.)

pa ja bolš da se furaš z motorju kot da poslušaš une k ti limajo take leve o jahtah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ja bolš da se furaš z motorju kot da poslušaš une k ti limajo take leve o jahtah

se strinjam! pa k je tko zakon se furat, pa osvajat prelaze...... aaaa........ milina

škoda da je tema. me je prjel, da b kr zej skočila na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj se ženske sekirate, kako bomo gledali na vas... Če se boš dobro peljala, med vožnjo niti opazili ne bomo, da si ženska. Razen. če imaš zelo poudarjene obline, pod oprijetim kombinezonom. Takrat bomo pač zadaj vozili... :P Ne, res- če imaš veselje, kupi motor in vozi.

Negativne kritike so pa prisotne povsod,- večinoma iz ust tistih, ki nimajo jajc, da bi kupili motor. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako vas gledajo moški bajkerji..

hvala za mnenja..

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!