Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

o beyba moja ( mačka) same pametne strelaš kle :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Življenje je eno! Poti nazaj ni več - je le sedaj in naprej! Go for it!

Če ti bo dragi to odgovoril, prosim ne joči. .) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men' se pa zdi, da se Bikerce zato tako rade vozijo, ker imajo rade noge narazen. :o :o :o :wub:

A se motim? :hmm: :hmm: :? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti bo dragi to odgovoril, prosim ne joči. .) :P

bla tm, že en let skoz bl ugotavlam, da je bla to ena najbolšh stvari u mojmu žiulenu. :OK:

sicer pa to lih ne paše h tej temi, se ne strinjaš?

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

Punce korajžno,moja žena je šla s 50-tmi izpit delat 8 ur vožnje in prvič naredila.Ima že tretji motor: prvi je bil Yamaha SR 125(imela ga je ca 2 meseca )takoj ji je bil prepočasen,nato je imela Kawasaki ER-5,vedno je imela probleme z zaugom( pozabljala zapreti), slabe zavore (zadaj dromel spredaj 1-disk)zdaj ima Kawasaki ER-6-N verjetno zadnji Kawasaki(po 1-letu crknil akumulator)niso mi hoteli zamenjat v garanciji naslednji motor je manjši BMW ali Honda. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men' se pa zdi, da se Bikerce zato tako rade vozijo, ker imajo rade noge narazen. :o :o :o :wub:

A se motim? :hmm: :hmm: :? :P

Ne tolk narazen, kot pa nekaj med nogami :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla tm, že en let skoz bl ugotavlam, da je bla to ena najbolšh stvari u mojmu žiulenu. :OK:

in zato si zdej "bajkerca"? :D

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in zato si zdej "bajkerca"? :D

:devil:

zato ne, mi je pa svoboda to omogočla! :OK:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato ne, mi je pa svoboda to omogočla! :OK:

maš prau ne sekiraj se ti za ostale k ti hočejo veselje vzet ,na motor pa gasaa osvajaj svet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Punce, le pogumno. Na motorju ne piše, kdo ga vozi.

Malo :topic: , kakih deset let nazaj, ko sem še imel lase do pol hrbta, sem med počasno vožnjo po mestu (imel sem K100RT, oblečen pa v črn leder, čelada s temnim vizirjem, jaz pa 30 kg manj..) slišal mimoidoče fantaline ,,Glej, spet tista ženska''. Počasi ustavim, parkiram motor, z hrbtom proti njim snamem čelado.. Ko so prišli, pa se počasi obrnem... :eek: :eek: :eek: Mater, sem se smejal na ta račun.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni moški postran gledajo bejbe na motorju, k se bojijo, da se kera boljš pelje od njih :grim in pol gre moški ponos u maloro :kva2: :lol1: ko vidjo kak obrazček je prlezu iz čelade

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske bajkerice... vsa čast vsem, ki jih poznam :worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhja.....

poznam pa eno k je pa "bla" bajkerca... pa neki strajka.... :rolleyes:

motor doma v garazi caka..... :grim da se ga regisrira :OK:

...pol bomo pa lahko skup sli na kako turo...

(samo se jaz moram mojga dobit)

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske bajkerice... vsa čast vsem, ki jih poznam :worship: :worship: :worship: :worship:

:worship: :worship: :worship:

Se skorajda podpišem pod to. Popravu bi sam, da vsa čast vsem, tud tistim, ki jih ne poznam in jih bom spoznal :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni moški postran gledajo bejbe na motorju, k se bojijo, da se kera boljš pelje od njih :grim in pol gre moški ponos u maloro :kva2: :lol1: ko vidjo kak obrazček je prlezu iz čelade

:rolleyes:

včasih je obrasček, včasih pa en tak bolj babji ksiht ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

a je sploh kaj lepšega kot luštna, postavna dečva v usnju za balanco motorja??

hmm...

hmmm...

hmmmmm...

ne, IMHO res ne :)

čist druga dimenzija vožnje ko presedeš iz zadnjega zica na prednjega!! in če se nauči pelat bolje kot večina moškega motosvetovja tlele, pa še tolk bolš!!! moj globok poklon vsem motoristkam :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1:

jah, a ni tko? K pr nas, tipih - maš grde (zavaljene) bajkerje (kt jst recimo) in maš kjutkane rajderje (recimo Pedrosa style) :-) pa seveda vsi segmenti vmes ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

a je sploh kaj lepšega kot luštna, postavna dečva v usnju za balanco motorja??

...

Je, če se ta luštna postavna dečva v usnju k teb pripelje, pol pa začne usnje dol devat. Milina ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, če se ta luštna postavna dečva v usnju k teb pripelje, pol pa začne usnje dol devat. Milina ...

[attachmentid=96656]

post-498-1178284711.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je, če se ta luštna postavna dečva v usnju k teb pripelje, pol pa začne usnje dol devat. Milina ...

Prpelje naj se iz kuhinje v spalnco pa tm usnje gor da... po določenem času pa nazaj v kuhinjo.... zato ne rab motorja, je samo strošek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prpelje naj se iz kuhinje v spalnco pa tm usnje gor da... po določenem času pa nazaj v kuhinjo.... zato ne rab motorja, je samo strošek

:lol1: naj se tut prpele tut če je strošek je vsja malo popestritve k stop z motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko vas je tukaj??

Tudi mene že dolgo drži, da bi šla opravit izpit (zaenkrat sem sopotnica). Pa ne vem ali bi ali ne bi... Dvom se poraja predvsem zato, ker me je strah, da bi npr. naredila izpit, potem bi se pa peljala 2x na leto, ker se več ne bi mogla zaradi družine..

Kaj menite? Prosim, povejte bajkerce, kakšne so vaše izkušnje.. kako vas gledajo moški bajkerji.. Kaj vozite...

hvala za mnenja..

Jaz se vozim od oktobra lani. Sem imela srečo z vremenom tko, da se je nabralo kar nekaj km in res uživam.

Tudi jaz sem bila sopotnica, vendar pa mi je sedaj boljše, ko vozim sama.

Tko da, naredi izpit,pa kupi motor, pa čim preje se vozit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz se vozim od oktobra lani. Sem imela srečo z vremenom tko, da se je nabralo kar nekaj km in res uživam.

Tudi jaz sem bila sopotnica, vendar pa mi je sedaj boljše, ko vozim sama.

Tko da, naredi izpit,pa kupi motor, pa čim preje se vozit :)

Jaz lih delam izpit, motor že nabavu. Moja pa je čist nora, ne more čakat dneva ko bo izpit, še bolj kot jaz. No zdej se je pa kar odločla da konc leta gre delat izpit in potem nabaviva motorček še za njo...

Kaj ni to lepo :OK: :OK: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!