Skoči na vsebino

Ženske bajkerce


kr ena bajkerca

Priporočene objave

eni moški postran gledajo bejbe na motorju, k se bojijo, da se kera boljš pelje od njih :grim in pol gre moški ponos u maloro :kva2: :lol1: ko vidjo kak obrazček je prlezu iz čelade

:rolleyes:

delamo na temu... velik jh je pa tm že :devil:

maš prau ne sekiraj se ti za ostale k ti hočejo veselje vzet ,na motor pa gasaa osvajaj svet

ni variante! jo ni več stvari na svetu, ki mi to loh ustau! sam še gasa!!! :OK: :OK: :OK:

Ženske bajkerice... vsa čast vsem, ki jih poznam :worship: :worship: :worship: :worship:

usm dobrim voznikom kapo dol!!! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eni moški postran gledajo bejbe na motorju, k se bojijo, da se kera boljš pelje od njih :grim in pol gre moški ponos u maloro :kva2: :lol1: ko vidjo kak obrazček je prlezu iz čelade

:rolleyes:

He he, tudi jaz sem bil zelo pozitivno presenečen, ko sem vozil skupaj z eno motoristko ( punca ima okoli 40 Let pelje pa tko da samo gledaš) iz vrhnike do rid, ker me je tako naprala v planini , da sem debelo gledal :OK: bi si pa želel da ne koncu ne bi padla in to direkt pred menoj :( ker zdaj se pa še jaz sekiram saj se mi zdi, da sem jo sprovociral kar pa ni bil moj namen :? No saj sem bil priden ter ji spravil motor iz grabna z pomočjo še dveh motoristov ter jo odpeljal na kofe v Kalce.

Tak da punce, kar lepo izpit delat pa pridno KM-je nabirat vas je prav luštno gledat na cesti sploh če dobro peljete :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu pa kje živite, pištete kot da bi marsovci pristajali. Pač babe furajo motorje, nije to neki kunšt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemu pa kje živite, pištete kot da bi marsovci pristajali. Pač babe furajo motorje, nije to neki kunšt.

Valjda da je ... in to za dve skupini:

- za bikerje zato, ker hočejo pod kožo lest bajkercam :blush:

- za bajkerce zato, ker čakajo, da jim bajkerji začnejo pod kožo lest :devil:

skratka - it all makes perfect sense. :OK:

(ok karikiram) :D

Popravljeno . Popravil SiR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

delamo na temu... velik jh je pa tm že :devil:

ni variante! jo ni več stvari na svetu, ki mi to loh ustau! sam še gasa!!! :OK: :OK: :OK:

usm dobrim voznikom kapo dol!!! :OK: :OK: :OK:

al pa hlače :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja... tut jst se spravlam na motor... imam motor, samo izpita še ne... imam pa že občinske in 6 ur. čez kakih 14 dni bi že lahko bil fertik :OK:

vozim pa suzuki sv650s :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včasih je obrasček, včasih pa en tak bolj babji ksiht ... ;)

kaj misliš, da je pivski trebušček u konbinizonu kj bolžga? :devil:

Jebemu pa kje živite, pištete kot da bi marsovci pristajali. Pač babe furajo motorje, nije to neki kunšt.

KOOOOOOOOOOOOOONČNO ENA PAMETNA!!!!!!!!!!!!!!

KAPO DOL!!!!!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

jaja... tut jst se spravlam na motor... imam motor, samo izpita še ne... imam pa že občinske in 6 ur. čez kakih 14 dni bi že lahko bil fertik :OK:

vozim pa suzuki sv650s :P

Zakon!!!!! DOBRODOŠLA! :OK:

pozdravček vsem!

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš, da je pivski trebušček u konbinizonu kj bolžga? :devil:

ne, ampak kot vampast tip nimam mentalitete "joj, kaj sem zamujal, dokler se z vampom nisem na motor vsedel" :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a si p......

Punce, le pogumno. Na motorju ne piše, kdo ga vozi.

Malo :topic: , kakih deset let nazaj, ko sem še imel lase do pol hrbta, sem med počasno vožnjo po mestu (imel sem K100RT, oblečen pa v črn leder, čelada s temnim vizirjem, jaz pa 30 kg manj..) slišal mimoidoče fantaline ,,Glej, spet tista ženska''. Počasi ustavim, parkiram motor, z hrbtom proti njim snamem čelado.. Ko so prišli, pa se počasi obrnem... :eek: :eek: :eek: Mater, sem se smejal na ta račun.

..ko sma še mela lase..

lepi stari cajti.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: fino..

mene so osnovnošolke ponavadi zamenjale za fanta...in mi prav lepo mežikale (uuu..fant na motorju :wub: ) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest Brumer

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

Nemorem se steboj popolnoma strinjat.Resje,da sodijo v kuhinjo,4-taktno kosilnico pa naj bi upravljal moški,mu bolj paše :OK: Pred 2-mi leti smo šli na izlet ca 40 Bajkerjev in 3-Bajkerce,ko smo prvi dan prevozili 870 Km in to po dežju. veliko bajkerjev ni bilo za nobeno rabo več :devil: z bajkercami pa smo šli tisti mal "boljši" bajkerji na pijačo in to ,ko smo postavili šotore ob 24,00. :eek:

Ps:boš moral hočeš-nočeš odnos spremenit ,tudi zaradi emancipacije,počasi ampak sigurno. :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

Če misliš kdaj kandidirat za predsednika maš moj glas :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

:wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ni že dovolj žensk na cestah v avtih?????? zdaj pa še na motorjih!?!?! :slap:

vsem vzet izpite, ženskim "bajkercam" in poženščenim bajkerjem, ki jim ploskajo namesto da bi jih nagnali za štedilnik :evilgrin:

največ kar lahko ženska vozi je vodni sesalec ali štiritaktna kosilnica :whistle:

:doze: Pervy, Pervy, pa ne mi rečt, da se bojiš malo zdrave konkurence :eek:

:closedeyes: Ja, :devil: je to, če te kakšna poseka na cesti, ti je pa za šporhetom ne moreš, kajneda :lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazano je, da smo tudi za šporhetom moški daleč boljši kuharji... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazano je, da smo tudi za šporhetom moški daleč boljši kuharji... :lol1:

hja... sam po mojih izkušnjah to malokdaj pokažete :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembna je kvaliteta ne kvantiteta. :hmm:

Me zanima, če bi to rekel tudi, ko bi jedel samo enkrat na teden, pa čeprav "kvalitetno hrano" :lol1:

Popravljeno . Popravil Dečva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dokazano je, da smo tudi za šporhetom moški daleč boljši kuharji... :lol1:

Tut pr seksu, nam zmer pride, ni treba fejkat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me zanima, če bi to rekel tudi, ko bi jedel samo enkrat na teden, pa čeprav "kvalitetno hrano" :lol1:

:? Kaj pa je s tem narobe :hmm:

Enkrat tedensko se dobro naješ, nato pa počasi prežvekuješ :grim

:naughty: Veš, nismo vsi moški prasci :headbang: Nekateri smo tudi goveda :lol1:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!