Skoči na vsebino

ali je ženska sposobna tako dobre vožnje kot moški..


kr ena bajkerca

Priporočene objave

Ni lepšga kot če te prehiti ženska na kawi :worship: iz čelade pa gleda blond/črna kitka :naughty: :yea1:

Ti normalno za njo, ego pač, pol pa lepo ob cesti v kšenem barčku piješ kavo z njo in se pogovarjaš.

Pol si se pa zbudil in zamudil šolo.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol si se pa zbudil in zamudil šolo.. :whistle:

Itak maturo sm zamudil :naughty:

Kaj še nikol nisi sreču kakšne k fura kawo??

Kdaj skoč na morje po tastari cesti pa boš vidu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni glih na Kawi, je pa na Harlyu :whistle:

post-17572-1220011063_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil rumenicestak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak maturo sm zamudil :naughty:

Kaj še nikol nisi sreču kakšne k fura kawo??

Kdaj skoč na morje po tastari cesti pa boš vidu :whistle:

Videl že, videl, pa menda ja ne gre kar vsaka na kavo s tabo :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa prov rad vidim kakšno dečvo na motorju, še posebej pa na cestaku. :naughty: :naughty: :naughty:

Mi je pa čist vseen kdo boljš/slabš vozi. Mam pa sosedo, ki vozi hudooooo dobr :worship: , sem pa eno prejšnjič v postojni na krožnem vidu, ki je skor padla. :unsure: Po pravic povedan je pr nas glih tko, zato je zadeva relativna, katero primerjavo vzamemo.

Pupe, ve se kr vozte! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, načeloma se mimo mene odpelje več fantov, ampak tud v črni kroniki jih je bistveno več. Tko da je zadeva dost relativna, kaj komu pomeni dobra vožnja. Hitrejša vožnja ali manj nezgod na prevožene kilometre, spretnost na poligonu? Vem pa da mam sama kar nekaj problemov na motorju, ko ga je treba obrnit,kam parkirat na pločnik itd., ker mojih borih meter šesdeset plus drobiž tudi slučajno ne doseže do tal tako, da bi bil motor stabilen. Da o tem, ko se motor pri skoraj nič brzine nagne in ga je treba cuknit nazaj sploh ne govorim. Tko da kar se tiče spretnostne vožnje, ja, večinoma ste fantje boljši. Najboljš da prešaltam na Goldwinga, k ma rikverc :yea1: . Kar se tiče pa hitrosti, ste mogoče v manjši prednosti v zaporednih kratkih ovinkih, kjer je treba motor hitro preložit. Kile delajo svoje:D (na srečo tudi pri pospeških, tko da se mal pogliha:D). potlej je pa samo še vprašanje kdo je bolj navožen in kdo si upa več. In ja, sem pussy in furam počasnej kot večino tipov na SS. In se ne sekiram. Če bo hotu it na kavo z mano, me bo že kje počakal. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dvomim da so sposobne in bolj spretne. :) sem pa imel priložnost se prepričat, da si nekatere kr dosti upajo. verjetno zato da se malo pokažejo.

nazadnje primerek na pagu 14.8 s črno hornet, 150 mimo koz ob cesti. :slap:

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest pa prov rad vidim kakšno dečvo na motorju, še posebej pa na cestaku. :naughty: :naughty: :naughty:

Mi je pa čist vseen kdo boljš/slabš vozi. Mam pa sosedo, ki vozi hudooooo dobr :worship: , sem pa eno prejšnjič v postojni na krožnem vidu, ki je skor padla. :unsure: Po pravic povedan je pr nas glih tko, zato je zadeva relativna, katero primerjavo vzamemo.

Pupe, ve se kr vozte! :OK: :OK: :OK:

Saj se bomo :naughty: :OK: :D ker tudi to rade počnemo :D :naughty: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se bomo :naughty: :OK: :D ker tudi to rade počnemo :D :naughty: :whistle:

Poleg ostalega, recimo pometanja, likanja, kuhanja, šivanja gobelinov..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poleg ostalega, recimo pometanja, likanja, kuhanja, šivanja gobelinov..... :P

Hja, pometem mojega ven, da se greva furat :naughty: , likam tudi ja, včasih ga kr pošteno "polikam" :whistle: , skuhat tud moram, da ne omagamo (prazen žakel ne stoji pokonci O:-) ), gobeline sem šivala pa fusbal gledala (zdej ni cajta), pa še kakšna dejavnost bi se našla, predvsem če je grdo vreme :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čajanka s keksi in bridžem? :P

Nak, jegermeister in tarok :naughty:

Pa priznam, moj vozi motor bolje kot jaz :worship: , res že veliko dlje kot jaz :rolleyes: , več pa prevozi odkar ga vozim tudi jaz :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nak, jegermeister in tarok :naughty:

Pa priznam, moj vozi motor bolje kot jaz :worship: , res že veliko dlje kot jaz :rolleyes: , več pa prevozi odkar ga vozim tudi jaz :OK:

Pisuka, tarok, pa motor vozs... Srecen tale tvoj dec! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisuka, tarok, pa motor vozs... Srecen tale tvoj dec! :worship:

Ja, tko pravi tud on :whistle: . Sam kaj ko zdej se me pa ne znebi nikjer :kva2: , aja razen ko gre s padalom :slap: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tko pravi tud on :whistle: . Sam kaj ko zdej se me pa ne znebi nikjer :kva2: , aja razen ko gre s padalom :slap: .

Saj tudi za te zadeve obstaja rešitev. Tandemsko padalo, samo ne smeš mu povedati, da sem ti jaz to rekel... :huh: .

Na Malič pa se povzpneta z motorjem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj tudi za te zadeve obstaja rešitev. Tandemsko padalo, samo ne smeš mu povedati, da sem ti jaz to rekel... :huh: .

Na Malič pa se povzpneta z motorjem?

Ni panike, saj me sam vabi , samo jaz raje trdo na tleh ostanem :blush: . Na Malič ga peljem kar z avtom, dva na motorju pa padalo? je prehuda gužva :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tko pravi tud on :whistle: . Sam kaj ko zdej se me pa ne znebi nikjer :kva2: , aja razen ko gre s padalom :slap: .

Pameten pa tud! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!