Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 5 minutami, GoBobi pravi:

Šupak neumni pr 56 letih ?...

sj to ni velik .. skor v mojih letih .. mlad pa neumen :P

 

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(flooop) potegnil se mu je ven iz šupka, usran do ramen in mu z nežnim glasom in očmi kokršpanjela rekel: "Zmeri sem mislu, da sva bližje?... Tm, konc štiridesetih?... nato pa ga je še hitro vprašal... "A mi lahko zrihtaš kakšno vinjeto za pol cene?". Maus, ki dvorjenja prej sploh ni opazil, ga je sedaj očetovsko pogledal in mu rekel: "Žal poba, ampak ne delam na tem oddelku..."

Lih ene knjige berem, pa sem neki ven prepisal, pa imena zamenjal...?

 

P.S.: kako je pol s to za pol cene vinjeto...?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, GoBobi pravi:

P.S.: kako je pol s to za pol cene vinjeto...?

kupš jo za pol leta ... preprosto  :huh:

evo .. za nasvet si dolžan kufe :jezik: 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedu, da se da. Pa če jim bom plačal z gotovino, mi dajo še ene par procentov dol...

Evo, tko se kupujejo vinjete. Na moč,  ne pa neki cincat... polletna, letna, fotokopirana, lanska,...

Greš pa kupiš... za keš?.

Kufe teb, kufe Damiju, kufe enmu, k ga ne smem navest?.... Najboljš, da se dobimo pr mehkih curah u Postojni, pa si mal ogledamo kako zgleda tm (zgolj informativno?).

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, maus pravi:

evo .. za nasvet sm ti  dolžan kufe :jezik: 

ti nis gladek..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, thumper pravi:

ti nis gladek..

res je .. že mau zguban, kar je za moja leta normalno :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

res je .. že mau zguban, kar je za moja leta normalno :huh:

sej gremo tud mi mulci za tabo..                               .... :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 7/19/2020 at 5:09 PM, smasher said:

To dokazno gradivo si bojo policaji verjetno zelo od blizu pogledali...

https://www.24ur.com/novice/tujina/policija-nad-nedovoljeni-nudizem-z-droni.html

Američani so zelo čuden narod, s še bolj čudnimi "vrednotami". Na plaži se lahko s tankom voziš pa postreliš pol ljudi, če pa joško pokažeš, pa greš v arest.  :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 hours ago, ftp said:

Američani so zelo čuden narod, s še bolj čudnimi "vrednotami". Na plaži se lahko s tankom voziš pa postreliš pol ljudi, če pa joško pokažeš, pa greš v arest.  :headbang:

ne samo to, pazi da nebi slučajno kupu surovega kravjega mleka al pa zbirau deževnice... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
pred 15 urami, Erikcslo pravi:

Evo, moja kazen na cesti narejeni za kaznovanje! 

Kazen.jpg

Iz Avstrije- Hermagor , dobiš za enako slikco 20eur prispevka.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, kaizer pravi:

Iz Avstrije- Hermagor , dobiš za enako slikco 20eur prispevka.

Avstrijci so svetlobna leta pred nami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa da bi bil divjak, imam 54 let in me je to že minilo (kot bi Pahor rekel - "been there done that"). Cesta je široka z obeh strani pločnik (normalne širine), včeraj sem šel pogledat zaradi firbca, če sploh je kje oznaka 40 - pa je ni! Kakorkoli že, ko sem se peljal mimo "po predpisih 40km/h v razdalji 100m so me trije nervozno prehiteli - eden v škarice!

Saj jo bom plačal - temu, ki dela z to napravo pa upam da bo s tem denarjem si kupil žeblje za krsto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Erikcslo pravi:

Pa da bi bil divjak, imam 54 let in me je to že minilo (kot bi Pahor rekel - "been there done that"). Cesta je široka z obeh strani pločnik (normalne širine), včeraj sem šel pogledat zaradi firbca, če sploh je kje oznaka 40 - pa je ni! Kakorkoli že, ko sem se peljal mimo "po predpisih 40km/h v razdalji 100m so me trije nervozno prehiteli - eden v škarice!

Saj jo bom plačal - temu, ki dela z to napravo pa upam da bo s tem denarjem si kupil žeblje za krsto!

poslikaj in če ni znaka se pritoži ! če znaka ni je to potrebno prijaviti kot goljufijo , ki jo mora policija obravnavati po službeni dolžnosti..

jrst ni več..kupi mu nete za žaro..

Popravljeno . Popravil thumper
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Erikcslo pravi:

Pa da bi bil divjak, imam 54 let in me je to že minilo (kot bi Pahor rekel - "been there done that"). Cesta je široka z obeh strani pločnik (normalne širine), včeraj sem šel pogledat zaradi firbca, če sploh je kje oznaka 40 - pa je ni! Kakorkoli že, ko sem se peljal mimo "po predpisih 40km/h v razdalji 100m so me trije nervozno prehiteli - eden v škarice!

Saj jo bom plačal - temu, ki dela z to napravo pa upam da bo s tem denarjem si kupil žeblje za krsto!

Sarkazem kolega, sarkazem.... Inkasanti pač uživajo na mestih, kjer so omejitve butaste !

Tudi mene je minilo, rekorda 247 iz AC ne bom več podiral :blush: Imam pa še zapisnik provide o tem dosežku :naughty:

Pritoži se, če ni cestne signalizacije - poslikaj in pošlji ugovor !

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 minutami, Bmflar pravi:

Tudi mene je minilo, rekorda 247 iz AC ne bom več podiral :blush: Imam pa še zapisnik provide o tem dosežku :naughty:

Mene je leta 2013 pri Lopati na AC snel radar z Aflo, ker sem divjal 139 pri omejitvi 120 ... ja .. dobro ste prebrali :P ... kazen je bila 40 in polovička 20 EUR.  

Še sam nisem mogel verjeti ... če se ne bi vračal iz prehitevalnega, mi tablice sploh ne bi mogli prebrati, ker ima Afla na levi strani vozila registrsko ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

Mene je leta 2013 pri Lopati na AC snel radar z Aflo, ker sem divjal 139 pri omejitvi 120 ... ja .. dobro ste prebrali :P ... kazen je bila 40 in polovička 20 EUR.  

Še sam nisem mogel verjeti ... če se ne bi vračal iz prehitevalnega, mi tablice sploh ne bi mogli prebrati, ker ima Afla na levi strani vozila registrsko ;) 

kje si se zatipkal? 2013 ali omejitev 120 ? to ne gre skupaj ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, thumper pravi:

kje si se zatipkal? 2013 ali omejitev 120 ? to ne gre skupaj ..

ne razumem.. pa se res trudim :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, maus pravi:

ne razumem.. pa se res trudim :huh: 

2013 je bila omejitev na ac 130 .. nikjer še nisem zasledil , da bi dodatno omejili iz 130 na 120 ..nikjer.. na 100 , 80 in 60 se uporablja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, thumper pravi:

2013 je bila omejitev na ac 130 .. nikjer še nisem zasledil , da bi dodatno omejili iz 130 na 120 ..nikjer.. na 100 , 80 in 60 se uporablja..

ups.. razumu ... ja ... 130 je bila omejitev in jaz diujau 139 km/h ... hvala za opozorilo ...

včasih je na AC tudi nižja omejitev kot 130 ;)  ... za 9 km/h preveč sm diujou :P

 

  • Šokiran 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že plačal, vem pa tudi kateri je ta pajac! Meni se ne da na sodišča hodit zaradi 40 € - na to tudi računajo! Pri nas jih kličemo "guardia radici - varnostniki radiča" - to so umetno postavljeni, brez promentne izobrazbe....uslužbenci Občine Piran! Realno povedano so oni naredili napako: znak za 40 je, vendar se konča na tri pasnem križišču in potem ni več znaka. Pravno - zmagaš!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Erikcslo pravi:

Sem že plačal, vem pa tudi kateri je ta pajac! Meni se ne da na sodišča hodit zaradi 40 € - na to tudi računajo! Pri nas jih kličemo "guardia radici - varnostniki radiča" - to so umetno postavljeni, brez promentne izobrazbe....uslužbenci Občine Piran! Realno povedano so oni naredili napako: znak za 40 je, vendar se konča na tri pasnem križišču in potem ni več znaka. Pravno - zmagaš!

A ni na tabli Lucija znak 40 ? .. s tem zajebejo  vse  :P

Lucija | KRAJI - Slovenija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!