Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

  • 4 tedne pozneje...

Dobro ,dobro  pomnim     preizkušeno na mojom hrbtu , tipično slovensko napisan zakon ,  teorija pa praksa dva pojma  in potem glede na število odvetnikov različno tolmačen      mrš pokvarjenci jedni!

Pa podpisan tam pod člankom pravi svetnik:whistle:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Mavti pravi:

Dobro ,dobro  pomnim     preizkušeno na mojom hrbtu , tipično slovensko napisan zakon ,  teorija pa praksa dva pojma  in potem glede na število odvetnikov različno tolmačen      mrš pokvarjenci jedni!

Pa podpisan tam pod člankom pravi svetnik:whistle:

ćlanek je zelo dober in točno napisan, ter pravilno tolmačen (ko smo se na msju nabijali, tale avtor članka še ni zagovarjal tega kar je napisal, sploh zadnje 3 stavke). Problem je človeški faktor, torej kako si organ razlaga tvojo vožnjo. Za nekoga si izvedel nevaren manever, za drugega ne, za nekoga je na meji stoječa kolona, za drugega ne. Nekdo bo pa rekel, ko mu poveš, da imaš pravico vožnje mimo: me ne briga nič, obrni..tako je pač to, preverjeno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, C eagle pravi:

 

Še pomnite tovariši?

:lol1:

 

0-02-05-048fdd4c493b42ee6f3ab87a537ebe0354451a3d6aaceb5130863188f2bde416_2fc08331.thumb.jpg.e4bcf2bec93abec2754583a0c29fe823.jpg

 

Nepotrebna debata.

Avtentično razlaga zakona lahko da le zakonodajalec, to je državni zbor. Prvo bi se obrnil na njih in potem dalje.

Glede vožnje mimo pred mejnimi prehodi pa je kot na dlani. Težko se varno in brez oviranja vključiš nazaj, poleg tega pa če se kolona premakne, ne smeš mimo.

Torej samo mimo ustavljene kolone...

Smo že vse to predebatirali :) 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

minister hojs ti razloži kar hočeš. Z verigami rešiš večino problemov :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

očitno so delni rezultati ankete pokazali na navdušenost ljudi nad njihovim delom, pa bodo sedaj za zahvalo talali odpustke :slap:

piči miško 150 na 50 omejitve :P

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem sinoči poslušal ta glavnega policista. Pa nisem zaznal, da bi bilo kakorkoli drugače kot zdaj. Tudi do sedaj so policisti lahko izrekali zgolj opozorila ob prekrških, za katere niso predvidene kazenske točke.

Drugo pa je, če policisti ne bodo imeli več "norme", koliko morajo pobrati na izmeno, v kar pa dvomim.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

od vseh policajev, mam najraje kartonaste :P

ps. efekt je še vedno..pogledam brzino in mal bolj resno popazim na situacijo..al je živ al je kartonast, namen je dosegel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, DAMI34 pravi:

od vseh policajev, mam najraje kartonaste :P

ps. efekt je še vedno..pogledam brzino in mal bolj resno popazim na situacijo..al je živ al je kartonast, namen je dosegel.

Ja pa kartonast je cenejši, je pa preventiven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj nevaren bo kartonast z lečo med nogama...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, ChilliPalmer pravi:

Po naseljih naj kar lovijo frajerje. 

Problem je, ker so "frajerji" tudi tisti, ki vozijo 35 na 30 omejitve, čeprav je med cesto in pločnikom še parkirišče.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, Darko3g said:

Problem je, ker so "frajerji" tudi tisti, ki vozijo 35 na 30 omejitve, čeprav je med cesto in pločnikom še parkirišče.

Mogoče je pa ravno zaradi parkirišča med cesto in pločnikom omejitev 30, ker parkirani avti ovirajo pogled na cesto/pločnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, MARE 65 pravi:

Čudn ne...dolgo časa se ne bodo pobrali

mislim, da se prav nihče iz vodstva ne sekira :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 urami, DAMI34 pravi:

mislim, da se prav nihče iz vodstva ne sekira :P

 

Seveda ne, če živijo v "drugem" političnem svetu in nimajo stika z realnostjo...briga jih za dolgoročne posledice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!