Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

Ob 16. 3. 2021 ob 17:52, DAMI34 pravi:

od vseh policajev, mam najraje kartonaste :P

Pr vas jih bodo moral z zajlam sidrat ?

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Whiskey pravi:

Pr vas jih bodo moral z zajlam sidrat ?

našim bodo noge v beton tlačili :P

podobno kot na Siciliji ta pravim :D

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, DAMI34 pravi:

našim bodo noge v beton tlačili :P

podobno kot na Siciliji ta pravim :D

 

ne govori tako ker bi se lahko zgodilo da sicilija pride k nam..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, DAMI34 pravi:

podobno kot na Siciliji ta pravim :D

na Sicijiji jih nisem vidu z nogami v betonu .. res pa, da nisem kaj globok tauhu :huh: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, maus pravi:

na Sicijiji jih nisem vidu z nogami v betonu .. res pa, da nisem kaj globok tauhu :huh: 

če bi te Cosa Nostra dobila...bi mi zbiral za odkupnino :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, DAMI34 pravi:

če bi te Cosa Nostra dobila...bi mi zbiral za odkupnino :P

 

 

sj nism nč storu :huh:

turisti so zaščiteni kot gorska roža ... od tega "živijo" in perejo denar ... načeloma se gostu ne sme nič zgoditi :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, maus pravi:

 načeloma se gostu ne sme nič zgoditi :P 

Gostu ne, njegovemu motorju pa lahko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Joker pravi:

Gostu ne, njegovemu motorju pa lahko...

tudi motorju "načeloma" ne, ker to odganja goste in ne pridejo več ;)

se pa vedno najdejo izjeme ... celo v Sloveniji iz lastne garaže ti ga maznejo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, Joker pravi:

Gostu ne, njegovemu motorju pa lahko...

i will say it only once ..

v napoliju so maznili fiat uno z ulice,, tip in bejba na kofetu. čez 3 ure je bil na istem mestu prebarvan in z vpisano drugo barvo v sistem..

aja nisem omenil da je bil voznik unota sin od capo di banda ..

navodila mafije na siciliji : kradi samo ita motoje..če kradwš turistom kradeš mafiji ..kazen je jasna .. niso to yKUZE PA EN GLID PRSTA..PA TKO DO 10..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno neumno vprašanje?

Ali moramo za vožnjo z motorjem (tudi v dvoje) po četrtku  nositi masko?

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Bostjan L pravi:

Eno neumno vprašanje?

Ali moramo za vožnjo z motorjem (tudi v dvoje) po četrtku  nositi masko?

če sta iz istega mehurčka ne :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Bostjan L pravi:

Eno neumno vprašanje?

Ali moramo za vožnjo z motorjem (tudi v dvoje) po četrtku  nositi masko?

vsaj čelado morta nost ... jaz imam itak podkapo, pa se smatra kot maska :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Bostjan L pravi:

Eno neumno vprašanje?

Ali moramo za vožnjo z motorjem (tudi v dvoje) po četrtku  nositi masko?

Če jo spotoma "guziš" potem ja...

pred 9 urami, DAMI34 pravi:

če sta iz istega mehurčka ne :P

 

Kondomčka... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
1 hour ago, Joker said:

In glej ga zlomka: za škarpo policaja z radarjem v roki.

Sedaj pa bistvo: Samo pomahala sta v smislu: malo bolj počasi! Torej le niso vsi policisti takšni, kot je splošno prepričanje. Celo med akcijo ne!

Ali pa mu ni uspelo izmeriti hitrosti. Lahko si 99 %, da bi dobil položnico, če si bil prehiter in bi te uspel izmeril.

Popravljeno . Popravil Vin
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pomeni če maha policist?

1975289239_ScreenShot2021-04-12at10_34_14.png.68a7df2b11b6498253720652c30a9ad5.png

706566997_ScreenShot2021-04-12at10_34_00.png.637e8f320a8d13b35ad70367621fcff8.png

 

18 hours ago, Joker said:

Sva se v ponedeljek, na prvi dan poostrenega nadzora voznikov enoslednih vozil, odpravila preverit, kako nadzirajo.

Sva si rekla, da greva malenkost kršit regijo in bova šla do Radeč in čez Sopoto nazaj. Ker je cesta od Hrastnika do Radeč po desnem bregu zaprta, sva šla pač po levem. Čim sva prišla skozi podvoz pod železnico, sem na koncu zožitve pričel pospeševati. Ne sicer na mrtvo pa vendar. Sploh mi ni kapnilo, da je tabla Hrastnik postavljena tako daleč. In glej ga zlomka: za škarpo policaja z radarjem v roki.

Sedaj pa bistvo: Samo pomahala sta v smislu: malo bolj počasi! Torej le niso vsi policisti takšni, kot je splošno prepričanje. Celo med akcijo ne!

 

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Bostjan L pravi:

Kaj pomeni če maha policist?

1975289239_ScreenShot2021-04-12at10_34_14.png.68a7df2b11b6498253720652c30a9ad5.png

706566997_ScreenShot2021-04-12at10_34_00.png.637e8f320a8d13b35ad70367621fcff8.png

 

 

1. da mu je vroče pa se hladi

2. HELOO my friend..pozdravlja po mojem :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer objavljeno v Totem listu, ampak drži. Primanjkuje policajev za nadzor meje, za avtocestno policijo pa jih je dovolj (vse za varnost press).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler bojo Hojsove frustracije prakticiral na  Bugarih pa Romunih mi je vseeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Buschi pravi:

Dokler bojo Hojsove frustracije prakticiral na  Bugarih pa Romunih mi je vseeno.

včasih se tut zmotijo, drgač se pa strinjam, ampak Hojs wof wof, ma predvsem frustracije do domačih prebivalcev..sampopvem

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj..na koncu kočevja - no približno vem na katerih mestih stojijo os škofljice do petrine - takoj za tablo prehitim enega mečkača ki nikakor ni uspel z avtom pospešiti na več kot 55 .. pa seveda takoj za tem tabla za naselje Dolga vas .. seveda zmanjšm na cca 50 .. pri pokopališču laserjevec ..un tadrug skoč na sredo pasu kot da sen pogegli ropar..seveda se lepo zapeljem na makadamsko parkirišče (in mu že vse po spisku ker imam pod jakno pulover sonce pa nažiga kot blesavo ) .. odpem vizir in takoj vprašam " kaj je narobe?" ..na odgovor da nič in da "saj niste bili prehitri" obi rezek odgovor " vem da nisem bil prehiter!!!" .. še enkraj jaz "in zakaj ste naju ustavili?( pa že čutim švic  povsod ) "..mal frpiran dec glede mojega odziva tako bolj pobožno izjavi najbolj kretensko policajsko izjavo "kontrola prometa" ..   pa kaj je s tabo narobe fukec mali si mislim pri sebi .. saj si me že z laserjem prekontroliral.. bebo nedonošen .. in on dokumente.. seveda imam tošl v tank torbi , prometno pa v lajbču..to pomeni sneti čelado , odvezati ruto, sneti mif , odpret tank torbo , vzet ven masko, si jo nataknit , slećt 7 kilsko usnjeno jakno , odpet lajbč in snet ledvičn pas - ker zdej mi pa že res reče od jajc p***a ti blesava modrikasta kje s mene najdu jebat .. dam dokumente , pogleda in reče : "preizkus alkoholiziranosti - spotoma a ste kej pil tadnjih 12 ur in kadil zadnjih 5min" --   ... seveda sem pil zadnjih 12 ur !!!  .. ... bebo ..tečajnik nepodučen kaj nej rečem... in on "sm mislu alkohol" .. ja sevede jst sm pa psihomedij da ti berem misli kaj si mislu ... ... tist ke misl nč ne ve...tist ke pa nč ne ve je pa navadn bebo.. pr taplavih se po strokovno in slovnično pravilno reče "tečajnik" ..pa panti niso nč krivi..

ok nej ti bo..12 h ? čak mal da preračinam ..ura je 11 h 45 min.. jst sm zadn požirk pira spil k sem se zbudu kdaj že ? aja ob 23h30 .. "NE NISM!!!!" ..BRATRANC OD MOJE PA ITAK NE PIJE..SEJ NE DA NEBI MOGEL SAM NOČE..PUSTMO TO DA POVRH ŠE NE SME..  ups... caps..

pride plavišar do mene in mi izroči ustnik za pihat v plastičnem ovitku..ga primem in odprem ter vzamem ven.. ups bebo je prijemal ovitek z golimi rokami..odložim ustnik na tank torbo , vzamem razkužilo in si razkužim roke.. lej bolp drž ga kot lovi korono..   v istem trenutku me prešine in izjavim "o šit razkužilo ki vsebuje ogromno količino alkohola na rokah pa sem prijel ustnik z mokro roko.. nism namenoma majkemi..sam mi je pa ratal..je sam debel pogledal in rekel "vam prinesem nov ustnik" .. preinese nov ustnik in ga vprašam (tip masko na faci pa neprebojn jopič na sebi) kako naj piham skoz masko(tipček dobre pol metra stran od mene) pa pravi "ja masko boste sneli" ..   WTF? ??? ..  JA SAM POL MI BOSTE PA KAZN NAPISAL KER NI VEČ KOT 2M MEDSEBOJNE RAZDALJE....   a ne mamo mi taka navodila , jst mam masko zarad vas , vi pa ko date masko dol pa mi dobimo dodatek ..

 

resno točno s temi besedami - mam pričo.. bratranc od moje je že mislu da jebem tamalga mulota pa ga res nism namenoma.. korona navade o maskah , razkuževanju in distanci .. sej na konc sm napihal 0.00 .. mi ni jasn kuko sa mora met en gumb posebej da pkaže tolk mal..

ma ja vmes je blo še nekej pregovarjanja sam sm skrajšal..un k je meru z laserjem se mi pa 

zdi da mu je šlo ornk na smeh.. ok nej mu bo sm vas enmu polepšal dan v službi.. 

če se mi neb tolk hudo vozilo neb dal maske dol in zahteval odvzem krvi.. kretino hojsi in njegovi vazali..

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No na tem koncu sem jaz imel boljšo izkušnjo. Greva s kolegom na Cres in pred nama marica in pred njim še škoda. Počakam, da se nasproti sprazni cesta in prehitim enega in drugega, avto prihaja naproti, pogledam v špegu kolega glih prehiteva. Policaj malo pribremza, srečno se izide in greva midva proti meji. Ustaviva na Petrolu, jaz na čik, kolega si slači dolge rokave, evo ti marica. Reče kolegu, gospod a stopite malo bližje, kolega do njega in on njemu, tole zgoraj pa ni bilo ravno pametno. Kolega že začne, saj ni bilo tako hudo itd.itd. Pokimam policaju, rečem kolegu pa daj tih bod, ni bilo glih pametno in policaj z nasmeškom, fanta po pameti in srečno vožnjo.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!