Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

Posebej pozorni bodo na povratnike trance_21_laughing1.gif

Po moje bodo uvedli kak sistem označevanja prekrškarjev. Recimo, ob prvem prekršku dobiš rumen našitek, po drugem pinki, po tretjem pa črn z belo smrtno glavo. Nenošnja našitka se kaznuje z globo 1.000€ + 7 pik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malce si narobe slišalaclosedeyes.gif

Ali pa tudi ne...glede na to, da je Capris obmorska postaja, na primorskem pa danes pošteno dežuje, je povsem možno, da primorski policisti začnejo z akcijo jutri, ker danes bi ga rad vidu junaka, ki se bo šel furat :P

bmwslo, al pa kdo drug če ve, kdaj bodo imeli celjski policisti spet akcijo varne vožnje pri šempetru, al kjer je bla lani? (če sploh bo tudi letos)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posebej pozorni bodo na povratnike trance_21_laughing1.gif

..a misliš, da policaji ne vedo vsaj približno, kdo se skriva pod čelado in kje je doma? To je vendar njihovo delo. Oni policaj iz enega mojih prejšnjih postov, divjakov sploh ni lovil, le zakaj bi...? Lepo se je odpeljal in ga pričakal pred hišo.Verjami, da divjake poznajo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a misliš, da policaji ne vedo vsaj približno, kdo se skriva pod čelado in kje je doma? To je vendar njihovo delo. Oni policaj iz enega mojih prejšnjih postov, divjakov sploh ni lovil, le zakaj bi...? Lepo se je odpeljal in ga pričakal pred hišo.Verjami, da divjake poznajo.

Če si coffe racer potem ja, drugače pa ne vidim možnosti, razen če nas bodo pos.gif z RFID. Ko to naredijo, prodam motor oziroma zavedno odpeketam iz ceste na pisto ali nazaj na kros motor.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..a misliš, da policaji ne vedo vsaj približno, kdo se skriva pod čelado in kje je doma? To je vendar njihovo delo. Oni policaj iz enega mojih prejšnjih postov, divjakov sploh ni lovil, le zakaj bi...? Lepo se je odpeljal in ga pričakal pred hišo.Verjami, da divjake poznajo.

hja, naj pride na dvorišče ga bo ata najprej lepo pozdravil mama mu bo pa kafe skuhala tecajt pa lahko kr kazen napišewhistle.gif

mene je tudi en tak cepec iz ljubega miru v nedeljo ostavil pri turistični vožnji

obrazlozitev je bila vjuganje po cestiheadbang.gif

jaz sem mu pa povedal da sem se izogibal kolesnicam. ki pač jih on ni opazilclosedeyes.gif

no pač reterdiranec, ni se mi dalo kregat z njim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar gledam dnevnik in ker se za policijsko državo kot je naša kokoška spodobi so umestili tudi članek o naših vrlih palicajih na motorjih.

Ne moreš verjeti ampak stric napovedovalec je dva krat poudaril,da je Mariborskim inkasantomna motorjih VSEM uspelo prevoziti 350 kilometrov v

dežju in slabšem vremenu,že diši po odlikovanjih in plaketah za hrabrost ,sposobnost in posebne zasluge za domovino.

In to ti je neka novica:wallbash:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa tudi ne...glede na to, da je Capris obmorska postaja, na primorskem pa danes pošteno dežuje, je povsem možno, da primorski policisti začnejo z akcijo jutri, ker danes bi ga rad vidu junaka, ki se bo šel furat tongue.gif

bmwslo, al pa kdo drug če ve, kdaj bodo imeli celjski policisti spet akcijo varne vožnje pri šempetru, al kjer je bla lani? (če sploh bo tudi letos)

Zaenkrat na njihovih straneh še ni podatkov za letos trance_14_devil2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat na njihovih straneh še ni podatkov za letos trance_14_devil2.gif

Nekaj o svetovanju Policije. Akcija bo v začetku aprila.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni vsako leto isto :? ... akcije in lokacije so napovedane, vendar se še vedno veliko voznic in voznikov ne drži vsaj osnovnih pravil obnašanja v prometu.

Potem vsi jokajo/mo, kako grda je policija in ravno mene so ustavili. Zakaj ne drugega, verjetno me majo na piki, zasledujejo me in čakajo, da naredim prekršek sam zato, da lahko polnijo proračun.

Psi lajajo, miši cvilijo, karavana gre dalje B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no. Jast načeloma nimam problemov z njimi. Če me ulovijo zaradi prehitre vožnje, je pač moja krivda, ker nisem pazil oz. jih opazil. Mislim pa, da je izredno pomembno kako z njimi komuniciraš, če te dobijo. Tu je potrebna dobra psihologija, primerna distanca-skratka ocenit policaja, preden on tebe in temu primerno nastopat. Pišem iz iskušenj, do sedaj so bili fer in spoštljivi, čeprav so mi napisali položnico. Dejansko imam z njimi strogo posloven odnos. Oni fakturirajo, jaz plačujem. Imam pa kolega, ki se zmerom z njimi skrega, jih preklinja in žali in seveda dobi takoj 100% večjo položnico. Normalno, da mi gre na živce, če se postavijo na lahka zaslužkarska mesta na cesti, ampak tu nimam kaj. Vsekakor pa odobravam akcije, kjer se opozarja in svetuje, tako avtomobilistom kot motoristom. Ker roko na srce, avtomobilisti so čez zimo pozabili na nas in mi smo čez zimo nabrali preveč adrenalina.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa tudi ne...glede na to, da je Capris obmorska postaja, na primorskem pa danes pošteno dežuje, je povsem možno, da primorski policisti začnejo z akcijo jutri, ker danes bi ga rad vidu junaka, ki se bo šel furat :P

bmwslo, al pa kdo drug če ve, kdaj bodo imeli celjski policisti spet akcijo varne vožnje pri šempetru, al kjer je bla lani? (če sploh bo tudi letos)

Sedaj pa še točen podatek (vir tukaj) 10. in 11. april avtopoligon Ljubečna. Upajmo, da bo le vreme primerno.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene so do sedaj ustavili 2 x .. enkrat ko sem šel z brnika - ko so prišli medaljčkarji z olimpijskih - me je videl motorist in pripeljal za mano ..pihanje , pogovor o mladih voznikih in lahko noč in srečno vožnjo..

drugič so me ustavili tik pred kozino ... pregledal papirja in vprašal , če me je kak motorist prehitel ( kao enega so čakali) - in sem povedal po pravici da so me prehitli vsi..razen če kakega slučajno nisem opazil ker je bil tako hiter...pogledal je starodobnika in malo debate ter na svidenje ,srečno vožnjo...

za naprej pa ne morem obljubit , da ga ne bom nikoli usral ... upam samo ,da čim manj.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so tud sam enkrat ustavli... Kontrola prometa pač. Lih sva šla s punco na Krk.

Mal sta pojamrala ker ni blo dost placa da bi šla še onadva zravn :)

Pa srečno vožnjo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa 3x, 3x 3 kaznske točke = 9 in skupno 1500€ kazni...prepoved vožne do 1 maja in ponovno delanje izpita :S

hitrost sem pa prekoračil 3x za 17km/h v naselju... in ja osel gre samo 1x na led, polcaj 2x, jaz pa zgleda 3x wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa 3x, 3x 3 kaznske točke = 9 in skupno 1500€ kazni...prepoved vožne do 1 maja in ponovno delanje izpita :S

hitrost sem pa prekoračil 3x za 17km/h v naselju... in ja osel gre samo 1x na led, polcaj 2x, jaz pa zgleda 3x wallbash.gif

Čist tak, med nama, zakaj si pa ustavil? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče zato, ker bi v nasprotnem primeru fasal še 500€ + 6kt za pobeg :D

Ja, ampak samo če je totalni pikzibner in bi ga dobili. Pol si pa itak zasluži to... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj ni treba da ga dobijo, dovolj je da tablico vidijo, te bodo pa naslednji dan doma pri kuhanju kosila zmotili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa 3x, 3x 3 kaznske točke = 9 in skupno 1500€ kazni...prepoved vožne do 1 maja in ponovno delanje izpita :S

hitrost sem pa prekoračil 3x za 17km/h v naselju... in ja osel gre samo 1x na led, polcaj 2x, jaz pa zgleda 3x wallbash.gif

Predvidevam, da boš sedaj, ko boš opravil izpit v naselju vozu po pravilih, ker ti druzga ne preostane. Priznam, da tistih 17km več, res ni neka brzina, (tudi jaz grem od 50-70 v naselju) ampak ko bom prvič plačal bom zihr vozil točno 50km/h in mel oči na pecljih. Sicer pa modri fantje te dni kar opravljajo svoje delo in so prisotni. Včasih je tudi to dovolj, da znižaš brzino. Sam da ga vidiš, pa preveriš na števc in zavora.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!