Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 5 minutami, maus pravi:

največkrat je hitrost določena z zakonom v odvisnosti od "kategorizacije" ceste ... drugo pa lokalne skupnosti - občine na predlog občanov (pa tudi prometne statistike) ... predvsem mimo hiš, vrtcev, šol ect ect...

 

Drži in potem (po spremembi) začnejo kasirati, da so ljudje bolj "pozorni" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, franc pravi:

Drži in potem (po spremembi) začnejo kasirati, da so ljudje bolj "pozorni" .

lp

v naselju nisem plačal od leta 2005 ;) 

sem kar pozoren .. če pa mi uide za 5-10 preko .. se pa pokesam in plačam 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

v naselju nisem plačal od leta 2005 ;) 

sem kar pozoren .. če pa mi uide za 5-10 preko .. se pa pokesam in plačam 

To je lahko v coni 30 že kar bogato.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, franc pravi:

Drži in potem (po spremembi) začnejo kasirati, da so ljudje bolj "pozorni" .

lp

Naš član je zmeraj reku: "Ne krši in ne boš kaznovan..." 

Vsak je sam svojih kazni krivec....

UPS... Ta je pa za v globoke misli   :lol1:

 

 

 

Popravljeno . Popravil C eagle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naš član je bil kaznovan točno po tem principu, po njegovem mnenju je nedolžen, toliko velja naš sistem.

 

Gremo dalje, skrajni čas, da se AC sprosti..ne vidim nobenih problemov pulit po prazni (po polni itak ne moreš) tudi 200km/h

Vse ostale kazni, pa mislim, da višina ne igra bistvene vloge, po mojem so se celo zaostrile, saj v najbolj zajebanih conah 30 ali 40km/h dobiš več točk..pa kak fičnik manj..

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2020 ob 15:30, DAMI34 pravi:

naš član je bil kaznovan točno po tem principu, po njegovem mnenju je nedolžen, toliko velja naš sistem.

 

Gremo dalje, skrajni čas, da se AC sprosti..ne vidim nobenih problemov pulit po prazni (po polni itak ne moreš) tudi 200km/h

Vse ostale kazni, pa mislim, da višina ne igra bistvene vloge, po mojem so se celo zaostrile, saj v najbolj zajebanih conah 30 ali 40km/h dobiš več točk..pa kak fičnik manj..

 

Naš član je samo vprašal od kdaj je Vrtojba v Italiji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, C eagle pravi:

Naš član je samo vprašal od kdaj je Vrtojba v Italiji...

za neznanje nisi kaznovan, za telefoniranje kolegu prej... :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene je eden včeraj oglobil, ni nosil maske, ampak zaradi tega nisem delala neke drame.

Aja, pa oglobil me je v prometu. In ko sem dala čelado dol, tudi jaz nisem imela maske.

Pa kaj se moramo prebadati zaradi vsake malenkosti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 46 minutami, KARMEN1 pravi:

Tudi mene je eden včeraj oglobil, ni nosil maske, ampak zaradi tega nisem delala neke drame.

Aja, pa oglobil me je v prometu. In ko sem dala čelado dol, tudi jaz nisem imela maske.

Pa kaj se moramo prebadati zaradi vsake malenkosti?

In se moramo globiti?  Veš kdaj ti poteče vozniška? Jaz ne vem..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz že vem, zakaj sem dobila kazen.

Tudi jaz ne vem, kdaj ti poteče vozniška ?.

Rekla sem le, da ne delam drame, ker policaj ni nosil maske. Tako sem vsaj videla, kako lep je ?.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no..maska ali pokritje ust in nosa je obvezno... če policaj ne nosi maske v postopku pokličem na 113 , pogovor se snema..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ne se ga dotikat, ker te bo s pendrikom :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2020 ob 12:57, maus pravi:

največkrat je hitrost določena z zakonom v odvisnosti od "kategorizacije" ceste ... drugo pa lokalne skupnosti - občine na predlog občanov (pa tudi prometne statistike) ... predvsem mimo hiš, vrtcev, šol ect ect...

 

Žal so kategorizacije takšne, da pod isto kategorijo spadata cesta v okolici Ljubljane z ogromno pretočnostjo na minuto, in pa cesta v Jurovskem dolu kjer je pretočnost 5 avtomobilov/letni čas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne vem, če tale post sploh paše sem, ali ne. Je morda že kdo opazil, na koliko cestah izven naselij je po novem prekinjena črta prebarvana z neprekinjeno? In to na odsekih, ki so popolnoma pregledni, nikjer nobenih križišč, sploh ničesar? Trenutno se spomnim samo te ceste: https://tinyurl.com/y5v8nbaw. Kdo je odločal o tem? Jaz imam občutek, da gre odločevalcem samo za to, da čim bolj zmanjšajo hitrost prometa in potem tiste, ki prehitijo počasnelo štrafajo, kolikor jo le morejo.

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, trebor said:

Saj ne vem, če tale post sploh paše sem, ali ne. Je morda že kdo opazil, na koliko cestah izven naselij je po novem prekinjena črta prebarvana z neprekinjeno? In to na odsekih, ki so popolnoma pregledni, nikjer nobenih križišč, sploh ničesar? Trenutno se spomnim samo te ceste: https://tinyurl.com/y5v8nbaw. Kdo je odločal o tem? Jaz imam občutek, da gre odločevalcem samo za to, da čim bolj zmanjšajo hitrost prometa in potem tiste, ki prehitijo počasnelo štrafajo, kolikor jo le morejo.

 

LP Robert

   Imas prav. Se posebej, ker sem na treh koncih (gorenjska) opzil da so umaknili lezece policaje (ki efektivno zmanjsajo hitrost prometa) in postavili radar. Torej so zavestno odstranili zadevo katera upocasni promet (in naredi pesce in druge udelezence varnejse), s tem dopustili povecanje hitrosti in jo zamenjali z lovilcem kazni...    Bolano!

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, trebor pravi:

Saj ne vem, če tale post sploh paše sem, ali ne. Je morda že kdo opazil, na koliko cestah izven naselij je po novem prekinjena črta prebarvana z neprekinjeno? In to na odsekih, ki so popolnoma pregledni, nikjer nobenih križišč, sploh ničesar?

ja .. precej jih je .. Vrhniški klanec, Planinsko polje in še nekaj ravninskih delov ;) 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

In se moramo globiti?  Veš kdaj ti poteče vozniška? Jaz ne vem..

Seveda. Ko bom star 80 let.

Za prometno pa me običajno obvestijo iz zavarovalnice ali podjetja, kjer delam tehnične preglede.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, trebor pravi:

Saj ne vem, če tale post sploh paše sem, ali ne. Je morda že kdo opazil, na koliko cestah izven naselij je po novem prekinjena črta prebarvana z neprekinjeno? In to na odsekih, ki so popolnoma pregledni, nikjer nobenih križišč, sploh ničesar? Trenutno se spomnim samo te ceste: https://tinyurl.com/y5v8nbaw. Kdo je odločal o tem? Jaz imam občutek, da gre odločevalcem samo za to, da čim bolj zmanjšajo hitrost prometa in potem tiste, ki prehitijo počasnelo štrafajo, kolikor jo le morejo.

 

LP Robert

Tudi na zahodu je tako.... zjeban asfalt, prekinjena črta, preplastijo in dodaj polno črto. Ko jih jebe, prehitevam kjer je varno, ne kjer je neprekinjena.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, maus pravi:

ja .. precej jih je .. Vrhniški klanec, Planinsko polje in še nekaj ravninskih delov ;) 

od Postojne proti Razdrtemu tudi. In ko je sonce nizko, tako posveti, da ne veš katera je prava..no zame je prekinjena prava :P

 

pred 47 minutami, Darko3g pravi:

Seveda. Ko bom star 80 let.

Za prometno pa me običajno obvestijo iz zavarovalnice ali podjetja, kjer delam tehnične preglede.

kartončki roza barve so že zdavnaj iz veljave :P zdej mamo plastiko, tista pa ima rok trajanja 10 let in nič več. Sem pravkar pogledal. 2022 mi poteče, pa sem še daleč od 80 let :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 34 minutami, DAMI34 pravi:

 

kartončki roza barve so že zdavnaj iz veljave :P zdej mamo plastiko, tista pa ima rok trajanja 10 let in nič več. Sem pravkar pogledal. 2022 mi poteče, pa sem še daleč od 80 let :P

 

si prepričan? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!