Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 36 minutami, MARE 65 pravi:

No na tem koncu sem jaz imel boljšo izkušnjo. Greva s kolegom na Cres in pred nama marica in pred njim še škoda. Počakam, da se nasproti sprazni cesta in prehitim enega in drugega, avto prihaja naproti, pogledam v špegu kolega glih prehiteva. Policaj malo pribremza, srečno se izide in greva midva proti meji. Ustaviva na Petrolu, jaz na čik, kolega si slači dolge rokave, evo ti marica. Reče kolegu, gospod a stopite malo bližje, kolega do njega in on njemu, tole zgoraj pa ni bilo ravno pametno. Kolega že začne, saj ni bilo tako hudo itd.itd. Pokimam policaju, rečem kolegu pa daj tih bod, ni bilo glih pametno in policaj z nasmeškom, fanta po pameti in srečno vožnjo.

v marici so ponavadi navadni policisti..ta dva včeraj sta bila z enim civilnim wy - jem.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, thumper pravi:

v marici so ponavadi navadni policisti..ta dva včeraj sta bila z enim civilnim wy - jem.. 

Ja so bili po moje "mejaši"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MARE 65 pravi:

Ja so bili po moje "mejaši"...

"omejeni" mogoče.. mejaši merijo z laserjem ? pol ni čudno da se usipajo trume prebežnikov prosto preko meje in države.. ujebat pošten narod na vse možne in tudi nesmiselne ter s predpisi neskladne načine to ja.. naredit kaj dobrega za svoj narod e to pa pol ko bojo pr 45ih v penziji.. po možnosti invalidski .. pravzaprav jih bo zarad psihoz veliko.. ker jih je za v tako invalidsko itak že 90% zdaj..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 4. 2021 ob 20:17, thumper pravi:

včeraj..na koncu kočevja - no približno vem na katerih mestih stojijo os škofljice do petrine - takoj za tablo prehitim enega mečkača ki nikakor ni uspel z avtom pospešiti na več kot 55 .. pa seveda takoj za tem tabla za naselje Dolga vas .. seveda zmanjšm na cca 50 .. pri pokopališču laserjevec ..un tadrug skoč na sredo pasu kot da sen pogegli ropar..seveda se lepo zapeljem na makadamsko parkirišče (in mu že vse po spisku ker imam pod jakno pulover sonce pa nažiga kot blesavo ) .. odpem vizir in takoj vprašam " kaj je narobe?" ..na odgovor da nič in da "saj niste bili prehitri" obi rezek odgovor " vem da nisem bil prehiter!!!" .. še enkraj jaz "in zakaj ste naju ustavili?( pa že čutim švic  povsod ) "..mal frpiran dec glede mojega odziva tako bolj pobožno izjavi najbolj kretensko policajsko izjavo "kontrola prometa" ..   pa kaj je s tabo narobe fukec mali si mislim pri sebi .. saj si me že z laserjem prekontroliral.. bebo nedonošen .. in on dokumente.. seveda imam tošl v tank torbi , prometno pa v lajbču..to pomeni sneti čelado , odvezati ruto, sneti mif , odpret tank torbo , vzet ven masko, si jo nataknit , slećt 7 kilsko usnjeno jakno , odpet lajbč in snet ledvičn pas - ker zdej mi pa že res reče od jajc p***a ti blesava modrikasta kje s mene najdu jebat .. dam dokumente , pogleda in reče : "preizkus alkoholiziranosti - spotoma a ste kej pil tadnjih 12 ur in kadil zadnjih 5min" --   ... seveda sem pil zadnjih 12 ur !!!  .. ... bebo ..tečajnik nepodučen kaj nej rečem... in on "sm mislu alkohol" .. ja sevede jst sm pa psihomedij da ti berem misli kaj si mislu ... ... tist ke misl nč ne ve...tist ke pa nč ne ve je pa navadn bebo.. pr taplavih se po strokovno in slovnično pravilno reče "tečajnik" ..pa panti niso nč krivi..

ok nej ti bo..12 h ? čak mal da preračinam ..ura je 11 h 45 min.. jst sm zadn požirk pira spil k sem se zbudu kdaj že ? aja ob 23h30 .. "NE NISM!!!!" ..BRATRANC OD MOJE PA ITAK NE PIJE..SEJ NE DA NEBI MOGEL SAM NOČE..PUSTMO TO DA POVRH ŠE NE SME..  ups... caps..

pride plavišar do mene in mi izroči ustnik za pihat v plastičnem ovitku..ga primem in odprem ter vzamem ven.. ups bebo je prijemal ovitek z golimi rokami..odložim ustnik na tank torbo , vzamem razkužilo in si razkužim roke.. lej bolp drž ga kot lovi korono..   v istem trenutku me prešine in izjavim "o šit razkužilo ki vsebuje ogromno količino alkohola na rokah pa sem prijel ustnik z mokro roko.. nism namenoma majkemi..sam mi je pa ratal..je sam debel pogledal in rekel "vam prinesem nov ustnik" .. preinese nov ustnik in ga vprašam (tip masko na faci pa neprebojn jopič na sebi) kako naj piham skoz masko(tipček dobre pol metra stran od mene) pa pravi "ja masko boste sneli" ..   WTF? ??? ..  JA SAM POL MI BOSTE PA KAZN NAPISAL KER NI VEČ KOT 2M MEDSEBOJNE RAZDALJE....   a ne mamo mi taka navodila , jst mam masko zarad vas , vi pa ko date masko dol pa mi dobimo dodatek ..

 

resno točno s temi besedami - mam pričo.. bratranc od moje je že mislu da jebem tamalga mulota pa ga res nism namenoma.. korona navade o maskah , razkuževanju in distanci .. sej na konc sm napihal 0.00 .. mi ni jasn kuko sa mora met en gumb posebej da pkaže tolk mal..

ma ja vmes je blo še nekej pregovarjanja sam sm skrajšal..un k je meru z laserjem se mi pa 

zdi da mu je šlo ornk na smeh.. ok nej mu bo sm vas enmu polepšal dan v službi.. 

če se mi neb tolk hudo vozilo neb dal maske dol in zahteval odvzem krvi.. kretino hojsi in njegovi vazali..

@zundapp a si bil ti  ki mi je dal pihat ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, zundapp pravi:

Nisam,...preberi kako zaničljivo pišeš, pa ti bo jasno.

ni res.. samo na "papir" sem prenesel moje občutke .. 

ti ljudje s pooblastili ( ker jim ne moremo več rečt policisti - še policaji ne ..kvečjemu vazali) , ki ustavijo dva motorista . ki peljeta po predpisih medtem ko so že opravili meritev hitrosti in ni bilo prekoračitve ter v nadaljnjem postopku kršijo zaradi "navodil" - za katere ne znajo povedati , kje so zapisana -vse zapovedane protikoronske predpise in zakone objavljene v uradnem listu - 

sorry ampak po dveh mesecih sem se usedel na motor in legalno prečkal meje regij on pa me sili v nevarnost okužbe.. 

nestrokoven odgovor na prvo moje vprašanje "kaj je narobe" ko ti odgovori "nič nič saj niste peljali prehitro" in na moj "ja zakaj ste nas pa ustavil"  potem po -pazi ne takoj pripravljen odgovor - "kontrola prometa" ...pa sekunda premora.. dokumente... pa potem "preizkus alkoholiziranosti".. 

dejansko v normalnih medčloveških jezikovnih odnosih bi mu rekel " ok , lep dan še naprej " in  odpeljal preden je izustil tisto kontrolo prometa.. 

dvakrat če ne celo 3x sem ga vprašal , kje so zapisana navodila o tem , da "lahko" oz "moram na ukaz " sneti zaščitno masko na razdalji 0.75m !!!  ker ni vedel je bil vsakič odgovor "taka navodila smo mi dobili"..

v teh časih - poudarjam - epidemije je to nesprejemljivo tako iz pravnega kot tudi iz medčloveškega vidika..

uradna oseba ki nečesa "ne ve" in ti ustno zapove nekaj kar je v "neskladju s predpisi in zakoni o ravnanju v času epidemije " -  NA OSNOVI NEKIH NEZAPISANIH NAVODIL !! -to zame ni več uradna oseba .. posledično od mene ne more pričakovati nič drugega kot - po tvoje - "zaničevanje" .. 

TAK ODNOS OD ZAPOSLENEGA V "policiji" in same "policije" je napačen in v veliki meri nezakonit !! še enkrat : nezakonit!

točno tisti , ki bi nas morali varovati, na osnovi "moči pooblastil ki jih imajo" ogrožajo in to NAMENOMA in z ustnim priznanjem (imam pričo saj sva bila 2) - " jaz imam masko zaradi vaše varnost (japajade na 0.75m) , vi snamete masko in pihate jaz pa dobim dodatek ("kuronski dodatek k plači )..

torej je on namenoma ogrožal najino zdravje zaradi lastne finančne koristi - v tem postopku je dejansko izvedel kaznjivo dejanje korupcije ..

jaz navaden delovni državljan - tudi jaz delam s strankami a brez kakršnegakoli kuronskega dodatka - , se držim vseh predpisov in omejitev , ki mi jih postavljajo , pripeljem po predpisih in z 0,00 alkohola z izpravnim in registriranim motorjem , gumami z dovolj profila prižganimi lučmi -

dejansko naju je ustavil zarad jebanja v glavo .. in evrov v njegovem žepu.. 

ti pa če bi znal iz mojega "obarvanega" pisanja v prejšnjem postu razbrati še kaj drugega kot zaničevanje (kar je nekaterim tukaj uspelo brez velike muje)  pa .... 

upam , da sem ti sedaj lepše razložil moje gledišče na vse skupaj..

ker je bil osebek v uniformi "policije" seveda nič od mojega pisanja - pa tudi če bi to jaz hotel - po pravni poti ne ne tangira tega osebka civilno kot državljana.. 

upam , da točno ta dva moja posta prebere tudi kdo od državljanov slovenije , ki je službeno oblečen v uniformo "policije " (ki seveda ne opravlja del in nalog po zapisanem v zakonu o policiji temveč neskladno z njim !!) še bolj bi si pa želel, da to preberejo tisti od katerih on in njemgovi sozaposleni dobivajo "taka navodila" , ki niso nikjer zapisana.

v primeru da pa so zapisana in v skladu z zakoni in uradno sprejetimi in v uradnem listu republike slovenije objavljenimi predpisi pa naj se njegovi nadrejeni zamislijo , kakšne in kako nepodučene zaposlene pošljejo sankcionirat in maltretirat poštene državljane na teren.

veš - veliko več bi mi pomenilo , če bi pritekel - kot je pritekel z rojem čebel v gatah - do ceste in nama dal en "thumbs up" ker sva pripeljala kot je treba .. odzdravil -mogoče še dva kratka piska s hupo - bi mu kulturno ,pri sebi pa bi mu zaželel , da se mu šiht čimprej konča in da se neobremenjen odpelje kamorkoli z motojem , ali bejbo ali pa je samo v miru s svojo družino in uživa ...

pa srečno vožnjo ko se komu uspe peljat..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred časom je bila v medijih objavljena novica, da se ustanavlja avtocestna policija.

Ali že ostaja in kakšna vozila uporablja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, thumper pravi:

ni res.. samo na "papir" sem prenesel moje občutke .. 

ti ljudje s pooblastili ( ker jim ne moremo več rečt policisti - še policaji ne ..kvečjemu vazali) , ki ustavijo dva motorista . ki peljeta po predpisih medtem ko so že opravili meritev hitrosti in ni bilo prekoračitve ter v nadaljnjem postopku kršijo zaradi "navodil" - za katere ne znajo povedati , kje so zapisana -vse zapovedane protikoronske predpise in zakone objavljene v uradnem listu - 

sorry ampak po dveh mesecih sem se usedel na motor in legalno prečkal meje regij on pa me sili v nevarnost okužbe.. 

nestrokoven odgovor na prvo moje vprašanje "kaj je narobe" ko ti odgovori "nič nič saj niste peljali prehitro" in na moj "ja zakaj ste nas pa ustavil"  potem po -pazi ne takoj pripravljen odgovor - "kontrola prometa" ...pa sekunda premora.. dokumente... pa potem "preizkus alkoholiziranosti".. 

dejansko v normalnih medčloveških jezikovnih odnosih bi mu rekel " ok , lep dan še naprej " in  odpeljal preden je izustil tisto kontrolo prometa.. 

dvakrat če ne celo 3x sem ga vprašal , kje so zapisana navodila o tem , da "lahko" oz "moram na ukaz " sneti zaščitno masko na razdalji 0.75m !!!  ker ni vedel je bil vsakič odgovor "taka navodila smo mi dobili"..

v teh časih - poudarjam - epidemije je to nesprejemljivo tako iz pravnega kot tudi iz medčloveškega vidika..

uradna oseba ki nečesa "ne ve" in ti ustno zapove nekaj kar je v "neskladju s predpisi in zakoni o ravnanju v času epidemije " -  NA OSNOVI NEKIH NEZAPISANIH NAVODIL !! -to zame ni več uradna oseba .. posledično od mene ne more pričakovati nič drugega kot - po tvoje - "zaničevanje" .. 

TAK ODNOS OD ZAPOSLENEGA V "policiji" in same "policije" je napačen in v veliki meri nezakonit !! še enkrat : nezakonit!

točno tisti , ki bi nas morali varovati, na osnovi "moči pooblastil ki jih imajo" ogrožajo in to NAMENOMA in z ustnim priznanjem (imam pričo saj sva bila 2) - " jaz imam masko zaradi vaše varnost (japajade na 0.75m) , vi snamete masko in pihate jaz pa dobim dodatek ("kuronski dodatek k plači )..

torej je on namenoma ogrožal najino zdravje zaradi lastne finančne koristi - v tem postopku je dejansko izvedel kaznjivo dejanje korupcije ..

jaz navaden delovni državljan - tudi jaz delam s strankami a brez kakršnegakoli kuronskega dodatka - , se držim vseh predpisov in omejitev , ki mi jih postavljajo , pripeljem po predpisih in z 0,00 alkohola z izpravnim in registriranim motorjem , gumami z dovolj profila prižganimi lučmi -

dejansko naju je ustavil zarad jebanja v glavo .. in evrov v njegovem žepu.. 

ti pa če bi znal iz mojega "obarvanega" pisanja v prejšnjem postu razbrati še kaj drugega kot zaničevanje (kar je nekaterim tukaj uspelo brez velike muje)  pa .... 

upam , da sem ti sedaj lepše razložil moje gledišče na vse skupaj..

ker je bil osebek v uniformi "policije" seveda nič od mojega pisanja - pa tudi če bi to jaz hotel - po pravni poti ne ne tangira tega osebka civilno kot državljana.. 

upam , da točno ta dva moja posta prebere tudi kdo od državljanov slovenije , ki je službeno oblečen v uniformo "policije " (ki seveda ne opravlja del in nalog po zapisanem v zakonu o policiji temveč neskladno z njim !!) še bolj bi si pa želel, da to preberejo tisti od katerih on in njemgovi sozaposleni dobivajo "taka navodila" , ki niso nikjer zapisana.

v primeru da pa so zapisana in v skladu z zakoni in uradno sprejetimi in v uradnem listu republike slovenije objavljenimi predpisi pa naj se njegovi nadrejeni zamislijo , kakšne in kako nepodučene zaposlene pošljejo sankcionirat in maltretirat poštene državljane na teren.

veš - veliko več bi mi pomenilo , če bi pritekel - kot je pritekel z rojem čebel v gatah - do ceste in nama dal en "thumbs up" ker sva pripeljala kot je treba .. odzdravil -mogoče še dva kratka piska s hupo - bi mu kulturno ,pri sebi pa bi mu zaželel , da se mu šiht čimprej konča in da se neobremenjen odpelje kamorkoli z motojem , ali bejbo ali pa je samo v miru s svojo družino in uživa ...

pa srečno vožnjo ko se komu uspe peljat..

Ustavil te je zaradi kontole, kot je tudi dejal.

A skozi radar se tudi vidi, če imaš vozniško pa prometno veljavno, gume ok itd po tvoje?

Popravljeno . Popravil zundapp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, zundapp pravi:

Ustavil te je zaradi kontole, kot je tudi dejal.

A skozi radar se tudi vidi, če imaš vozniško pa prometno veljavno, gume ok itd po tvoje?

Ne bi se čudil če bi mu napisal kazen za nenošenje maske, ko si jo je snel za pihat... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 58 minutami, zundapp pravi:

Ustavil te je zaradi kontole, kot je tudi dejal.

A skozi radar se tudi vidi, če imaš vozniško pa prometno veljavno, gume ok itd po tvoje?

Slabo bereš.. ko sem ga vprašal kaj je narobe je rekel " nič nič saj niste peljali prehitro" . Torej je sam zmotno ugotovil da ni nič narobe če njegov sodelavec tega ne more videti skozi laserski merilnik...

In "nič ni narobe " je trditev.. torej je naknadbo sam sebe s kontrolo dokumentov in preizkusom alkoholiziranosti postavilv na laž.. 

V pravu in zakonih je zelo važno zaporedje . Ko te uradna oseba proglasi z "nič ni narobe " je to neizpodbitno dejstvo - saj njegove trditve ne gre zanikati..

Dajte najprej malo razmislit o dejanski relaciji corona-promet- hojsi -izjave uradnih oseb pa potem komentirajte..

Meni osebno ni bilo prav da sem moral sneti masko na 0,75m .. 

Ni v redu , da ti uradna zapove nekaj kar ni v skladu s predpisi o zaščiti v času epidemije.. 

Uradne osebe v policijski uniformi ne moreš spoštovat če ti ukaže nekaj kar je v tvojo škodo ali celo ogroža tvoje zdravje.

Če se ne strinjaš stisni minus..sam ne me več citirat prosim. Ker sem na tem nivoju zaključil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, zundapp pravi:

Ustavil te je zaradi kontole, kot je tudi dejal.

A skozi radar se tudi vidi, če imaš vozniško pa prometno veljavno, gume ok itd po tvoje?

če sem jaz polcaj bi Tumpera tut sleku, nkol ne veš kje kako flašo šverca. :P

@thumper ti voziš tok po pravilih, da si že sumljiv :D

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ali ima kdo kaj izkušenj z italijanskimi "hidranti ki to niso" Predvsem kaj storiti če dobiš kak neprijeten spominek iz dolomitov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Če si bil v prekršku zaradi hitrosti,ti svetujem,da plačaš.Da ne bi naslednjič,bil še bolj presenečen....
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, ligenjček pravi:

Ali ima kdo kaj izkušenj z italijanskimi "hidranti ki to niso" Predvsem kaj storiti če dobiš kak neprijeten spominek iz dolomitov...

Plačaj takoj, ker je najceneje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem stebričkov je da slikajo v obe strani.

Z Italijo ima Slo mednarodni dogovor, tako da bodo slej ko prej izterjali plačilo. Ni druge kot plačat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16 hours ago, ligenjček said:

Ali ima kdo kaj izkušenj z italijanskimi "hidranti ki to niso" Predvsem kaj storiti če dobiš kak neprijeten spominek iz dolomitov...

Nisi Janša. Plačajj. Prevodi so čudni. mobi banka QR kode ni prepoznala, prepišem podatke. Vrstice prevedene sklic  spletna banka sprejela, in sem se odločil plačat na okencu!!! ko leta 1985!  Guspa na šalterju je sklic vpisala v namen, in je bilo poravnano, sem preveril telefonsko. Po tem sem ugotovil še namen QR kode na dopisu. Klikneš s QR readerjem in se odpre aplikacija za plačilo s kreditno/bančno kartico.

Kot so ti omenili, če si dobil točke, moraš potdit kdo je vozil in javit številko vozniškega izpita. 

 

So pa EU zbirke podatkov slabo urejane. V A so me slikali 3 leta po tem ko sem prepisal motor na gospo, pa sem dobil na svoje ime in moj naslov naslov. Iz IT so poslali na naslov kjer uradno ne bivam že 5 let.   

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Nisi Janša. Plačajj. Prevodi so čudni. mobi banka QR kode ni prepoznala, prepišem podatke. Vrstice prevedene sklic  spletna banka sprejela, in sem se odločil plačat na okencu!!! ko leta 1985!  Guspa na šalterju je sklic vpisala v namen, in je bilo poravnano, sem preveril telefonsko. Po tem sem ugotovil še namen QR kode na dopisu. Klikneš s QR readerjem in se odpre aplikacija za plačilo s kreditno/bančno kartico.

Kot so ti omenili, če si dobil točke, moraš potdit kdo je vozil in javit številko vozniškega izpita. 

 

So pa EU zbirke podatkov slabo urejane. V A so me slikali 3 leta po tem ko sem prepisal motor na gospo, pa sem dobil na svoje ime in moj naslov naslov. Iz IT so poslali na naslov kjer uradno ne bivam že 5 let.   

Hvala

problem je v tem, da niti na banki na šalterju ni vedela kam nakazati :huh: qr koda pa kot si že ti omenil tudi pri meni ne deluje...

se mi pa počasi izteka 5-dnevni rok:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 27 minutami, ligenjček pravi:

Hvala

problem je v tem, da niti na banki na šalterju ni vedela kam nakazati :huh: qr koda pa kot si že ti omenil tudi pri meni ne deluje...

se mi pa počasi izteka 5-dnevni rok:angryrant1:

Ko sem jaz dobil, je v opisu bil link občine z možnostjo plačila. Ko sem vnesel stevilko dokumenta, mi je takoj pokazalo znesek (najnižji) in sklic (kot bi bil v spletni trgovini) in plačal direkt v občinsko blagajno.

Kasneje sem poslal še podatke o vozniškem dokumentu, da so kazenske točke dodali (pravzaprav odvzeli).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, ftp pravi:

Ko sem jaz dobil, je v opisu bil link občine z možnostjo plačila. Ko sem vnesel stevilko dokumenta, mi je takoj pokazalo znesek (najnižji) in sklic (kot bi bil v spletni trgovini) in plačal direkt v občinsko blagajno.

Kasneje sem poslal še podatke o vozniškem dokumentu, da so kazenske točke dodali (pravzaprav odvzeli).

Imajo preko nekega potrala pagopa, opcijo da lahko plačaš, ampak ko vnesem podatke svoje kartice in kliknem na plačilo mi ne zaključi, kar nalaga in nalaga v nedogled... 

  • Žalosten 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, ligenjček pravi:

Imajo preko nekega potrala pagopa, opcijo da lahko plačaš, ampak ko vnesem podatke svoje kartice in kliknem na plačilo mi ne zaključi, kar nalaga in nalaga v nedogled... 

Ali imaš aplikacijo preko katere plačuješ posodobljeno? Pri nekaterih primerih takole neskončno vrti se naredi update in potem gre.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa greš na šalter od banke in tetico poprosiš, da ti plača :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 hours ago, ligenjček said:

Imajo preko nekega potrala pagopa, opcijo da lahko plačaš, ampak ko vnesem podatke svoje kartice in kliknem na plačilo mi ne zaključi, kar nalaga in nalaga v nedogled... 

si se prebil?
 

v mojem primeru qr kode bancna app ni prepoznala, pa sem odnehal. Obicajn QR citalec pa je odprl placilno app

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm, jaz sem placal preko obicajnega SEPA nakazila, na spletni banki vpisal IBAN, naslov in sklic.

mi je pa predvsem smešno da ponavadi iz Italije rabi vsaj leto pa pol, da dobim kazen na dom. In potem napenjam mozgane, ali sem bil res tam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, nejc74 said:

hm, jaz sem placal preko obicajnega SEPA nakazila, na spletni banki vpisal IBAN, naslov in sklic.

mi je pa predvsem smešno da ponavadi iz Italije rabi vsaj leto pa pol, da dobim kazen na dom. In potem napenjam mozgane, ali sem bil res tam :)

Kolko časa pa si uzamejo švicarji? V Belinzoni me je 25.6. pobliskalo v oranžno/rdečo.  Po sedmih mesecihh sem se že mal sprostil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Kugelschreiber pravi:

Kolko časa pa si uzamejo švicarji? V Belinzoni me je 25.6. pobliskalo v oranžno/rdečo.  Po sedmih mesecihh sem se že mal sprostil...

glih ko se sprostiš, te štrafne :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!