Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 23 urami, Vin pravi:

Pred kratkim sem se peljal od Domžal proti Lukovici po regionalki v počasni koloni (popoldanska konica) in potem sredi naselja nek bumbar s VW gre prehitevat počasno kolono v nepregledni ovinek, čez križišče in prehod za pešce. Pa kaj mora špilat temu človeku v možganih, da se odloči za takšen podvig?

a daš sliko lokacije? ker ne najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

0,2 je prava stvar. Največ je takih, ki spije pir ali dva, pa mu država ne more nič € pobrat, da bi lahko na vsako grožnjo z štrajkom škifom dvignila plače.

Plačo si morajo zaslužit in evo prilike. Če bi uvedli 0.0 nebi bilo tolk koristi, ker folk nebi upal spit nič, tak bo pa večina razmišljala: Eh, en pir, al pa dva deci, to mi ne bo pokazalo...

To je itak samo en od ukrepov, ki sledijo. Pobiranje. Sam ne vozim nikoli ko pijem, tud pijem zelo poredko, me zakon zarad tega ne moti. Ve pa se zakaj bo sprejet. Kot na vse zakone in probleme se bomo odzvali na forumih in za šankom, nikol pa pred ali v parlamentu. Nismo več ovce za striženje, ampak za kožo. Zdaj grem pa na Turjak gledat, kak se plavi terajo z motorji 70-90 km/h pri 50 omejitve. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 4. 2019 ob 16:41, Vin pravi:

no čisto nepregledni ovinek ni.. :naughty: mal se vidi ..

to je šel potem po levi strani mimo sredinskih otokov? fak ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23 hours ago, thumper said:

no čisto nepregledni ovinek ni.. :naughty: mal se vidi ..

to je šel potem po levi strani mimo sredinskih otokov? fak ..

Pa ja, po levi strani mimo otokov, pa res ni čist nepregleden. Od križišča in nekje do spomenika se bolj slabo vidi, če je na voznem pasu avtubus ali tovornjak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tablic ni potrebno zakrivat, saj to ni tajen in oseben podatek sam po sebi, saj so vsem vidne v prometu..razen če bi lahko s tem povezal določeno osebo.

Sicer pa tvoja se ne vidi :) to bi mene skrbelo, drugo ne

Lahko bi nam v video posnetku pokazal, kako mitas lima in kaj zmore, ker vsi ne znamo voziti tako na konici kot ti in tudi nimam 200ps+ projektilov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Snečer pravi:

Tablic ni potrebno zakrivat, saj to ni tajen in oseben podatek sam po sebi, saj so vsem vidne v prometu..razen če bi lahko s tem povezal določeno osebo.

Sicer pa tvoja se ne vidi :) to bi mene skrbelo, drugo ne

Lahko bi nam v video posnetku pokazal, kako mitas lima in kaj zmore, ker vsi ne znamo voziti tako na konici kot ti in tudi nimam 200ps+ projektilov.

itekako je potrebno tablice skrivati. Pogotovo kada se brzinomjer vidi!! 

to je policiji najsigurniji i najlaksi izvor zarade. 

mnogi u A su vec dobili kazne..... 

 

a niti ja nemam 200ps+ projektil.

ja imam skuter sa 170ps  :)

 

Popravljeno . Popravil kronik
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kronik pravi:

itekako je potrebno tablice skrivati. Pogotovo kada se brzinomjer vidi!! 

to je policiji najsigurniji i najlaksiizvor zarade. 

mnogi u A su vec dobili kazne..... 

Kako pa policija ve, kdo je vozil, čigav je motor itd., iz armaturke se lahko zgolj domneva za kakšen motor gre...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Snečer pravi:

Kako pa policija ve, kdo je vozil, čigav je motor itd., iz armaturke se lahko zgolj domneva za kakšen motor gre...

u A je zakon da vlasnik vozila odgovara za vozilo! A ne vozac! 

Ukoliko se snimi preksaj kao prvo se pismo salje vlasniku koji je duzan navesti tko je vozilom u tom trenutku upravljao.

Ukoliko vlasnik nema mogucnosti dati trazene podatke sam placa kaznu! 

A po mojoj brzini bi mogli kazniti vozaca ispred mene ciju sam tablicu snimio! Na taj nacin imaju sve dokaze. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri nas je isto, da lastnika prvotno obremenijo

kako boš pa ti na podlagi videa, kjer se vidi samo armaturka, ugotovil lastništvo? pod pogojem da se malo potrudiš pri nalaganju posnetka, da ga ne objaviš pod svojim imenom :) 

če pa misliš na ostale udeležence pa je takšen posnetek težko uporabiti v postopku, velja le posnetek Provide ipd. oblastnih sistemov

takšen lasten posnetek lahko služi zgolj za ugotavljanje določenih dejstev...

@Borutt kaj praviš?

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, DinDiin pravi:

Kaj ti bodo tiste 3s posnetka ko mimo pade ?

kakšno minuto bi rabli, da vidimo zakaj mu 3k zdrži guma :) 

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

39 minutes ago, Snečer said:

pri nas je isto, da lastnika prvotno obremenijo

kako boš pa ti na podlagi videa, kjer se vidi samo armaturka, ugotovil lastništvo? pod pogojem da se malo potrudiš pri nalaganju posnetka, da ga ne objaviš pod svojim imenom :)

Ne vem, kako so pri nas policaji in tožilstvo glede tega aktivni, ampak za Avstrijo sem enkrat zasledil podatek, da njihova policija in tožilstvo pošlje v povprečju 40 zahtevkov za ugotavljanje identitete na dan samo na Facebook. Najbrž tudi Googlu kaj pošljejo in ostalim lastnikom in upravljacem socialnih omrežij. Dvomim sicer, da se splača to početi zaradi prometnih prekrškov, razen pri kakšnih resnejših primerih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Vin pravi:

Ne vem, kako so pri nas policaji in tožilstvo glede tega aktivni, ampak za Avstrijo sem enkrat zasledil podatek, da njihova policija in tožilstvo pošlje v povprečju 40 zahtevkov za ugotavljanje identitete na dan samo na Facebook. Najbrž tudi Googlu kaj pošljejo in ostalim lastnikom in upravljacem socialnih omrežij. Dvomim sicer, da se splača to početi zaradi prometnih prekrškov, razen pri kakšnih resnejših primerih.

mam 1000+posnetkov, noben me ni še klical :)

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, Snečer said:

mam 1000+posnetkov, noben me ni še klical :)

Ja, nobenega ne zanima, kako narediš 15.000 kilometrov z zadnjo gumo. Kakšen proizvajalec gum bi te lahko poklical, ali pa vsaj kakšna eko organizacija, bi se spodobilo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DinDiin pravi:

Cudn, ker na kaksno polno bi se lahko obesl :)

tisto pa nisem jaz, podoben je le motor, prekrški pa so zastarali... 

tak da zastarane prekrške lahko z lahkoto objavljam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Snečer pravi:

pri nas je isto, da lastnika prvotno obremenijo

kako boš pa ti na podlagi videa, kjer se vidi samo armaturka, ugotovil lastništvo? pod pogojem da se malo potrudiš pri nalaganju posnetka, da ga ne objaviš pod svojim imenom :) 

če pa misliš na ostale udeležence pa je takšen posnetek težko uporabiti v postopku, velja le posnetek Provide ipd. oblastnih sistemov

takšen lasten posnetek lahko služi zgolj za ugotavljanje določenih dejstev...

@Borutt kaj praviš?

Merilec hitrosti v vozilu ni merodajen. Drugo je pa ostali prekrški, ki se ugotavljajo na oko. Ampak je potrebno imeti tablico.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz bi rad videl ta video... Da me šolaš malo   :book:     Ker tudi jaz delam 10k+ km z enim parom gum, pa rad pogledam obcasno koga ki vozi malo bolj divje, ceprav meni zivljenje ne smrdi tolk  :naughty:

 

Lp,

Bg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Snečer pravi:

pri nas je isto, da lastnika prvotno obremenijo

kako boš pa ti na podlagi videa, kjer se vidi samo armaturka, ugotovil lastništvo? pod pogojem da se malo potrudiš pri nalaganju posnetka, da ga ne objaviš pod svojim imenom :) 

če pa misliš na ostale udeležence pa je takšen posnetek težko uporabiti v postopku, velja le posnetek Provide ipd. oblastnih sistemov

takšen lasten posnetek lahko služi zgolj za ugotavljanje določenih dejstev...

@Borutt kaj praviš?

1.) ne citas sve napisano! Namjerno ili slucajno? 

2.) kada procitas sve napisano vidjeti ces da je boldana recenica neodgovarajuca.

3.) u jednoj A pokrajini Vorarlberg su kazne vec podijeljene na osnovi video uradatak iako su samo snimali svoju voznju - kako ne znam. Ali znam da je jedan ostao na dozivotno bez vozacke dozvole ( preko 300km/h na satu ) 

 

Ja svoje uradke zasigurno necu postati dokle god se vidi necija tablica! Pa cak i od ljudi koje ne poznajem .

Moji filmovi sluze samo meni i uskom krugu prijatelja. 

 

A kada vec to spominjemo zasto ti je toliko bitno da vidis kako se ja vozim? Nije ti jasno kako je moguce Mitas SF+ potrositi u 4 dana? 

Maltretiras me sa time vec nemam pojma koliko dugo. Ili imas neki drugi razlog? Trazis cvrste dokaze da ja vozim objestno? Opasno po zivot swvih sudionika u prometu? Odgovoran za klimatske promjene mojim nacinom voznje? 

Umjesto da se pozabavimo MItasom, lijepim cestama, zastitom od policije sjedis mi vratu sa mojom potrosnjom guma i objestnom voznjom.... 

pred 20 urami, Snečer pravi:

mam 1000+posnetkov, noben me ni še klical :)

a kako ce te i nazvati kada su ljudi zaspali na prvih 2 minute filma? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 16. 5. 2019 ob 17:37, Snečer pravi:

česa se bojiš, če je vse legalno... 

da zadovoljimo tvoju jursitcku dusu:

reci sta treba priznati da ti to priznam. 

 

Skratimo muke i tebi, i meni i svim ostalima koji moraju citati ovakve tekstove. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, kronik pravi:

da zadovoljimo tvoju jursitcku dusu:

reci sta treba priznati da ti to priznam. 

 

Skratimo muke i tebi, i meni i svim ostalima koji moraju citati ovakve tekstove. 

privat mi pokaži video pa je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!