Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Bolt pa 100 km/h.  

evo, pa imamo dilemo... kako vem, koliko je hitrost pešcev? Kako me boste oglobili, na podlagi česa?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Snečer pravi:

dokaz? 

Pa kje in kdaj !? Naj še zapiše, da ne bo samo nabijal speeeet v tri dni in to isto zahteval od vseh, sam pa nikoli ne poda teh odgovorov . Pač sere po policajsko......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

a skiro lahko voziš stoje ... motorja pa ne :dry:

 

zate je oboje obvezno oboje v stoje... k drgač čez balanco ne vidiš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, maus pravi:

a skiro lahko voziš stoje ... motorja pa ne :dry:

 

skiro lahko voziš stoje in brez držanja balance, dokler gre :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 26. 6. 2019 ob 16:01, maus pravi:

z drugim odtavkom se strinjam .. kako naj si med vožnjo zaprem vizir .. se moram ustaviti :huh:

jajca poćohat med vožnjo ... nj se ustavim, če lahko to pri 200+ nardim :huh:

 

Se bolj zanimivo ker si naredil izpit kontra temu zakonu?

Ni mi jasno kako pol zavijes v levo,ce nimas zmigavcev....vsaj nas so ucili,da smer voznje nakazes z roko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kmet2 pravi:

Pa kje in kdaj !? Naj še zapiše, da ne bo samo nabijal speeeet v tri dni in to isto zahteval od vseh, sam pa nikoli ne poda teh odgovorov . Pač sere po policajsko......

To je tvoje področje. Sranje in nabijanje ti obvladaš. 

pred 4 urami, motozajebant pravi:

evo, pa imamo dilemo... kako vem, koliko je hitrost pešcev? Kako me boste oglobili, na podlagi česa?

Zdaj pa razumi, če lahko. 

Način in hitrost gibanja morajo prilagoditi razmeram v prometu, njihova hitrost pa ne sme preseči največje hitrosti, s kakršno se lahko gibljejo pešci.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, motozajebant pravi:

evo, pa imamo dilemo... kako vem, koliko je hitrost pešcev? Kako me boste oglobili, na podlagi česa?

Američani imajo glede prilagajanja hitrosti izraz "Go with the flow" Torej voziš tako hitro, da ne izstopaš. Če prehitiš staro mamo z rulatorjem ali dedka s palico ni problema, če pa drviš med pešci, da morajo odskakovati pred tabo, pa je problem. In ko je gneča pred semaforjem seveda počakaš z njimi. Se pa nekako smatra, da je povprečna hitrost peščev med 4 in 6 km/h. Bolt pa ima povprečno hitrost na 100 m  okrog 37 km/h, maksimalno pa nekje okrog 40 (maratonci pa 20).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Darko3g pravi:

Američani imajo glede prilagajanja hitrosti izraz "Go with the flow" Torej voziš tako hitro, da ne izstopaš. Če prehitiš staro mamo z rulatorjem ali dedka s palico ni problema, če pa drviš med pešci, da morajo odskakovati pred tabo, pa je problem. In ko je gneča pred semaforjem seveda počakaš z njimi. Se pa nekako smatra, da je povprečna hitrost peščev med 4 in 6 km/h. Bolt pa ima povprečno hitrost na 100 m  okrog 37 km/h, maksimalno pa nekje okrog 40 (maratonci pa 20).

Sam američane mi lepo prosim ne omenjaj... oni so posebna rasa ljudi :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, motozajebant pravi:

Sam američane mi lepo prosim ne omenjaj... oni so posebna rasa ljudi :)

Res so, a so dokaj logično in storilnostno naravnani, zato je kar precej stvari poenostavljenih in lažjih za uporabo (npr. zavijanje v desno ob rdeči luči - seveda, če je prosto). Imajo tudi dosti opisnih prepovedi in zapovedi (ker mnogi ne poznajo prometnih znakov). Pa še nekako najmočnejša država - torej ne morejo delati preveč slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Darko3g pravi:

Res so, a so dokaj logično in storilnostno naravnani, zato je kar precej stvari poenostavljenih in lažjih za uporabo (npr. zavijanje v desno ob rdeči luči - seveda, če je prosto). Imajo tudi dosti opisnih prepovedi in zapovedi (ker mnogi ne poznajo prometnih znakov). Pa še nekako najmočnejša država - torej ne morejo delati preveč slabo.

logično in storilnostno naravnani? Pa to je najbolj bedast narod ever! Se pa strinjam, pri njih policaj poenostavljeno vzame pištolo in te šicne....

nekako najmočnejša država... to mi mislimo, pa temu še zdaleč ni tako... so pa najbolj "popularni" in imajo hudičevo dober marketing....

Da ne bova preveč offtopic, se izključujem :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Darko3g pravi:

Aja, zato so Bosanci prvi prišli na luno in Albanci razvili računalnike.

Res je! Vse je res!

Vse kar vrhunsko obvladajo v današnjem svetu, je agresija in vsiljevanje svoje demokracije... ter krasti....

ps. kaj se zgodi z ZDA, če se začne prekupčevati z nafto v ruskih rubljih? Maš res, najjača država...Ever...

Da pa se razumeva, tut jaz bi šel k njim mal na dopust, kak Miami, New York... mal povohat to ameriško življenje....

Tokrat pa res, da me ne bo agresor (beri @DAMI34) blokiral :P  me off! Lep vikend Darko

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, da ne bom izven teme. Kakršnikoli so že Američani, izraz "go with the flow" zaradi tega ni nič slabši. Dejstvo je, da je hitrost peščev (o tem je bila debata) različna za različne vrste ljudi in različna območja (nakupovalne ulice, tranzitne ulice do kolodvora ali avtobusne postaje, letališča) zato je potrebno hitrost električnega skuterja prilagoditi hitrosti, s katero se giblje večina ljudi na tem območju v tem času (se vsaj s tem strinjaš?)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Darko3g pravi:

OK, da ne bom izven teme. Kakršnikoli so že Američani, izraz "go with the flow" zaradi tega ni nič slabši. Dejstvo je, da je hitrost peščev (o tem je bila debata) različna za različne vrste ljudi in različna območja (nakupovalne ulice, tranzitne ulice do kolodvora ali avtobusne postaje, letališča) zato je potrebno hitrost električnega skuterja prilagoditi hitrosti, s katero se giblje večina ljudi na tem območju v tem času (se vsaj s tem strinjaš?) 

 

pred 10 urami, Darko3g pravi:

Američani imajo glede prilagajanja hitrosti izraz "Go with the flow" Torej voziš tako hitro, da ne izstopaš. Če prehitiš staro mamo z rulatorjem ali dedka s palico ni problema, če pa drviš med pešci, da morajo odskakovati pred tabo, pa je problem. In ko je gneča pred semaforjem seveda počakaš z njimi. Se pa nekako smatra, da je povprečna hitrost peščev med 4 in 6 km/h. Bolt pa ima povprečno hitrost na 100 m  okrog 37 km/h, maksimalno pa nekje okrog 40 (maratonci pa 20).

Sem se že v prvem postu s tabo strinjal, glede hitrosti pešcev... sam sem se ob američane spotaknil :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Darko3g pravi:

Američani imajo glede prilagajanja hitrosti izraz "Go with the flow" Torej voziš tako hitro, da ne izstopaš. Če prehitiš staro mamo z rulatorjem ali dedka s palico ni problema, če pa drviš med pešci, da morajo odskakovati pred tabo, pa je problem. In ko je gneča pred semaforjem seveda počakaš z njimi. Se pa nekako smatra, da je povprečna hitrost peščev med 4 in 6 km/h. Bolt pa ima povprečno hitrost na 100 m  okrog 37 km/h, maksimalno pa nekje okrog 40 (maratonci pa 20).

ima dokaz, da ne teče 100km/h, ker tu se je pojavila navedba, da Bolt gre 100...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, motozajebant pravi:

.....a, tut jaz bi šel k njim mal na dopust, kak Miami, New York... mal povohat to ameriško življenje....

Tale tip ima zanimive bloge, enega je tut na temo Miamija naredu.

p.s.

Če smo preveč zašli s teme pa prosim Radirko da zbriše. Hvala.

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa vem, saj raje berem o Američanih, pa pešcih, kakem skiroju, Miami tut nima slabih plaž, kot pa prerekanje. Sicer se mi jebe, če je naslov "policija svetuje in policija kaznuje", vendar je zgoraj opisano bolj prijetno brati kot pa kregarije ali pa celo odgovarjati nanje.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ali ima kdo izkušnje s stacionarnimi radarji? Oziroma kako lahko dokažeš, da nisi vozil ti, kakšne dokaze je treba predložit, ali je dovolj če navedeš podatke šoferja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, ligenjček pravi:

Ali ima kdo izkušnje s stacionarnimi radarji? Oziroma kako lahko dokažeš, da nisi vozil ti, kakšne dokaze je treba predložit, ali je dovolj če navedeš podatke šoferja...

Če si bil takrat v službi, priloži potrdilo delodajalca, če si bil pri zdravniku, potrdilo zdravnika. Ni pa ti treba povedati, kdo je vozil, temveč moraš samo dokazati, da nisi ti oziroma lastnik/uporabnik vozila vozil v času prekrška. 

Popravljeno . Popravil Borutt
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, ligenjček pravi:

Ali ima kdo izkušnje s stacionarnimi radarji? Oziroma kako lahko dokažeš, da nisi vozil ti, kakšne dokaze je treba predložit, ali je dovolj če navedeš podatke šoferja...

Nisi omejen glede dokazov, lahko ponudiš karkoli, da se razbremeniš, da nisi ti vozil. V kolikor sporočiš, kdo je vozil pa je stvar precej lažja.

Seveda če drugi zanika, se srečata pred sodnikom in se soočita itd.

Če navedeš, da je vozil drug, je dobro še malo opisati, zakaj je takrat vozil, ali je vozilo v skupni uporabi itd...

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, Borutt pravi:

Če si bil takrat v službi, priloži potrdilo delodajalca, če si bil pri zdravniku, potrdilo zdravnika. Ni pa ti treba povedati, kdo je vozil, temveč moraš samo dokazati, da nisi ti oziroma lastnik/uporabnik vozila vozil v času prekrška. 

Hvala :)

Se pravi če priložim potrdilo delodajalca, da sem bil takrat v službi, je stvar rešena? Ker sem nekje zasledil, da je nek nov zakon, da če se ne najde storilca gre kazen avtomatsko na lastnika vozila... moram pa biti 100% ker so mi te kazenske točke nevarne za izpit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!