Skoči na vsebino

Policija svetuje in kaznuje


SF

Priporočene objave

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Si dokazal svoje; zavajaš in izkrivljaš. Ni čudno, da je vse v q... 

OK, jaz zavajam in izkrivljam. Priznam, samo zato, da se ti vsakič vžgeš ko šibica. To mi je dnevno poslanstvo. Ampak konkretno pa še nisi odgovoril na moje vprašanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Borutt pravi:

Ti se nisi zaplezal, temveč samo dokazal, da ti ne gre za pravo, kot si napisal, temveč za zavajanje in izkrivljanje. Pač želiš srati po nekomu s temi tvojimi metodami. 

Ti serješ, izkrivljaš in zavajaš.

Vedno znova dokazuješ.

Si že naštel kdo vse te razume?

Al bomo spet v megli tvojih gramofonskih zatikanj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Kmet2 pravi:

Mogoče pa odgovor dobi Primosio.....kdo bi vedel....

Ne računam na to.

 

Itak je važno, da država dobi, kar državi pripada, in ne da se ujame dejanskega storilca, saj je to pošteno do države, kajne?

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

spremlam vaše poteze :Mina:

upam, da ne bom, ko se bo debata zaključila, prestar :popovanje:

Ti si ¢e prestar, ne zavajaj, bo šlo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Kmet2 pravi:

Ti si ¢e prestar, ne zavajaj, bo šlo?

zavajaš ljudi ... prestar za kaj .. za v vrtec .. definiraj, na zavajaj na pamet ljudi :ras: 

bo šlo :huh: 

Pravkar, motozajebant pravi:

dokaz? Zavajaš!

sm ga že napizdu z besedami in to napisanimi :mad: 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

zavajaš ljudi ... prestar za kaj .. za v vrtec .. definiraj, na zavajaj na pamet ljudi :ras: 

bo šlo :huh: 

Za vse?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Borutt se strinjaš, da je za demokracijo in pravno varnost državljanov bistveno bolje, da se 1000 kršiteljev oprosti, kot enega nedolžnega obsodi? Tale mislim, da ne bo težka.

pred 3 minutami, maus pravi:

zavajaš ljudi ... prestar za kaj .. za v vrtec .. definiraj, na zavajaj na pamet ljudi :ras: 

bo šlo :huh: 

Če bi si obril brado, bi vrgel dol 10 let po tamalem, potem bi ti težko rekli, da si star.

Popravljeno . Popravil Primosio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

dokaz? Zavajaš!

Vse sem napisal. Stavek se povezuje s stavkom.

Preberi za nazaj...bo šlo:)

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kmet2 pravi:

Za vse?

za vse :? ... 

torej misliš, da deklice pod 30 let ne morem nasmejat :huh: 

:dupe2:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, maus pravi:

spremlam vaše poteze :Mina:

upam, da ne bom, ko se bo debata zaključila, prestar :popovanje:

stari ne se sekirat, itak zavajaš. Str si bil že veelik pred debato :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Kaj spet žališ(tvoja domena)!

Težko sprejemaš kritiko.

Domena tistih z malimi jajčki in pištolo!

In tako začneš bluzit, zavajat in manipulirat ko nimaš argumentov in ko veš da nimaš prav.

Pa še mi nisi odgovoril za zadnjič, ko si se izgubil v lastnem peskovniku.

Mogoče pa odgovor dobi Primosio.....kdo bi vedel....

 

Raje preberi, kakšno sranje zmoreš ustvariti. 

Ti boš meni o odgovoru, ko nisi sposoben niti enega odgovora napisati in še manj kakšno stvar pojasniti. Raje ne tipkaj, kot, da takšne gluposti pišeš. 

pred eno uro, Primosio pravi:

OK, jaz zavajam in izkrivljam. Priznam, samo zato, da se ti vsakič vžgeš ko šibica. To mi je dnevno poslanstvo. Ampak konkretno pa še nisi odgovoril na moje vprašanje.

Pač birokrat s časom za sprehajanje. 

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Ti serješ, izkrivljaš in zavajaš.

Vedno znova dokazuješ.

Si že naštel kdo vse te razume?

Al bomo spet v megli tvojih gramofonskih zatikanj?

Pusti tipkovnico, ker ni kriva, da ti tipkaš neumnosti. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Primosio pravi:

@Borutt se strinjaš, da je za demokracijo in pravno varnost državljanov bistveno bolje, da se 1000 kršiteljev oprosti, kot enega nedolžnega obsodi? Tale mislim, da ne bo težka.

Če bi si obril brado, bi vrgel dol 10 let po tamalem, potem bi ti težko rekli, da si star.

Nimam pojma, nisem sodnik. To verjetno razumeš, kajne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Borutt pravi:

Raje preberi, kakšno sranje zmoreš ustvariti. 

Ti boš meni o odgovoru, ko nisi sposoben niti enega odgovora napisati in še manj kakšno stvar pojasniti. Raje ne tipkaj, kot, da takšne gluposti pišeš. 

Pač birokrat s časom za sprehajanje. 

Pusti tipkovnico, ker ni kriva, da ti tipkaš neumnosti. 

Vsem nam bi bilo lažje ko bi bil več doma in ne v službi, kjer imaš čas pisat laži in nabijat.

  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, Kmet2 pravi:

Vsem nam bi bilo lažje ko bi bil več doma in ne v službi, kjer imaš čas pisat laži in nabijat.

Se imaš pa ful rad, da se nonstop opisuješ. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Nimam pojma, nisem sodnik. To verjetno razumeš, kajne. 

Za to pa ne rabiš biti sodnik, to je ZKP.

pred 2 urami, Snečer pravi:

OMV jutri ob 10ih

Nimam cajta, moram v službo, da bodo davki plačani...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, Primosio said:

Ce bi si obril brado, bi vrgel dol 10 let po tamalem, potem bi ti težko rekli, da si star.

Ce bi se pobarval, bi ga pa solski avtobus pobral zjutraj.

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao bože mili kam je šla ta debata...

zdaj pa res bolj ko berem manj mi je jasno... mi lahko nekdo preprosto odgovori. Če pošljem priporočeno, da nisem vozil jaz, priložim potrdilo, da sem bil takrat v službi in navedem kdo je v tistem času vozil moj motor je to dovolj da se rešim kazenskih točk ali so lahko potem še kakšne komplikacije? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, ligenjček pravi:

jao bože mili kam je šla ta debata...

zdaj pa res bolj ko berem manj mi je jasno... mi lahko nekdo preprosto odgovori. Če pošljem priporočeno, da nisem vozil jaz, priložim potrdilo, da sem bil takrat v službi in navedem kdo je v tistem času vozil moj motor je to dovolj da se rešim kazenskih točk ali so lahko potem še kakšne komplikacije? 

Ne rabiš navesti, kdo je vozil. Samo dokaži da ti nisi vozil in postopek se ustavi.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Primosio pravi:

Ne rabiš navesti, kdo je vozil. Samo dokaži da ti nisi vozil in postopek se ustavi.

Dvomim, da je stvar tako enostavna. Nič se postopek ne ustavi. Če bi zadeva bila tako enostavna, bi se večina jih tako rešilo pred globo in točkami. 

Jaz sem imel isti primer in mi niti pod razno ni prišlo na pamet, da bi se izognil prekršku, ampak, ker sem si takrat z izpitom služil kruh, nisem hotel, da se točke pišejo na mene, denarna kazen je pa šla tako ali tako iz družinskega proračuna. Takrat sem bil na terenu in žena me je prišla obiskat in je malo preveč stisnila, pa sem dobil radarsko sliko. Dal sem ugovor, napisal da nisem vozil jaz, priložil potrdilo, kje sem se nahajal, ter napisal, kdo je vozil in tako je potem prekršek dobila žena. 

Tak, da toplo vodo odkrivat in se izmikat, oziroma ščitit kršitelja nima smisla. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, Kričač pravi:

Dvomim, da je stvar tako enostavna. Nič se postopek ne ustavi. Če bi zadeva bila tako enostavna, bi se večina jih tako rešilo pred globo in točkami. 

Jaz sem imel isti primer in mi niti pod razno ni prišlo na pamet, da bi se izognil prekršku, ampak, ker sem si takrat z izpitom služil kruh, nisem hotel, da se točke pišejo na mene, denarna kazen je pa šla tako ali tako iz družinskega proračuna. Takrat sem bil na terenu in žena me je prišla obiskat in je malo preveč stisnila, pa sem dobil radarsko sliko. Dal sem ugovor, napisal da nisem vozil jaz, priložil potrdilo, kje sem se nahajal, ter napisal, kdo je vozil in tako je potem prekršek dobila žena. 

Tak, da toplo vodo odkrivat in se izmikat, oziroma ščitit kršitelja nima smisla. 

A sta se pol ločila? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, Kričač pravi:

Dvomim, da je stvar tako enostavna. Nič se postopek ne ustavi. Če bi zadeva bila tako enostavna, bi se večina jih tako rešilo pred globo in točkami. 

Jaz sem imel isti primer in mi niti pod razno ni prišlo na pamet, da bi se izognil prekršku, ampak, ker sem si takrat z izpitom služil kruh, nisem hotel, da se točke pišejo na mene, denarna kazen je pa šla tako ali tako iz družinskega proračuna. Takrat sem bil na terenu in žena me je prišla obiskat in je malo preveč stisnila, pa sem dobil radarsko sliko. Dal sem ugovor, napisal da nisem vozil jaz, priložil potrdilo, kje sem se nahajal, ter napisal, kdo je vozil in tako je potem prekršek dobila žena. 

Je tako enostavno, verjemi. Samo ljudje tega ne veste. Malo preveri sodno prakso.

 

V primeru, ki si ga navedel, bi lahko imela žena hude težave, če bi se na sodišču ugotovilo, da na fotografiji ni ona in bi pričala da je ona votila.  Lahko bi pokasirala kazenako ovadbo zaradi krivega pričanja. Se je že zgodilo.

  • Všeč mi je 2
  • Šokiran 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Primosio pravi:

Ne rabiš navesti, kdo je vozil. Samo dokaži da ti nisi vozil in postopek se ustavi.

pa je dovolj potrdilo, da sem bil v službi med tistim časom? je to 100%? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!