Skoči na vsebino

Kawasaki Z 750 vs. Honda CB 600 F Hornet


smolnikar007

Priporočene objave

Kupiš enga, če ti ni všeč prodaš, kupiš druzga.

Itak, ti prvi motor 100% ne bo sedu čist 100%. Boš pa potem za drugega vedel, kaj iskati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ZANIMIVA debata...

naj še jaz svojega konja shvalim... :rolleyes:

...po 12 letih ti bo všeč takorekoč vse... svetujem pa ti, da izbereš motor "po sebi"... verjetno pa boš na vsakem spet začetnik... sam sem bil lani v podobni situaciji in sem zbiral mopede tja do 8000 E... presodi ali rabiš zadevo za "ostro" vožnjo, ali ti je pomembnejše udobje... sam sem bolj umirjen voznik in mi je bil navor in vetrna zaščita pomembnejša od konjev... probal sem pa nekaj zadev in se odločal... :rolleyes:

ČE SI BOLJ ŠPORTNO USMERJEN: :naughty:

FZ-6 -neuporaben za moj stil vožnje (šaltanje in trganje v visokih obratih, premalo navora pei nizkih)

Hornetka - odličen vendar predivji motor zame in žal brez vetrne zaščite, preveč športno nazaj postavljene stopalke (več teže na rokah)

Z-750 - enako kot hornetka ODLIČNO, DIVJE... (posebej varjanta z oklepom, ki pa je nisem takrat v živo videl), ampak obupen sedež (neudoben, trd)

GSR - po mojem občutku boljši od zgornjih treh, žal brez oklepa in spet (zame) preveč nazaj pomaknjenimi stopalkami...

ITALJANOM ne zaupam, jih sploh nisem gledal... :unsure:

ČE RAJE POTUJEŠ: :naughty:

Bandit 650 - Super, zame daleč najboljša zadeva (danes bi izbral varianto s kopletnim oklepom) - odločil se nisem zanj zgolj zaradi teže, ker voziva oba z ženo in se ji je zdel pretežek...

CBF 600 - čudovit motor, lani žal še z uplinjači (malo večja poraba), ob daljši vožnji malo bolj "občutljiva" rit, podobno težak kot Bandit.

ER-6F - (sem nabavil) daleč najbolj uporaben pri nizkih obratih (najmanj šaltanja! - mislim da največji navor od zgoraj naštetih - 66 NM), zelo lahkoten in udoben za vozit (manj občutljva rit kot na cbf), najnižja poraba goriva - vendar zaradi manjše teže manj stabilen pri višjih hitrostih.

:winkiss:

Versis, Vstrom, Transalp: - to bi ti pa kot povratniku svetoval! Nama zaradi enduro višine sedeža žal niso bili primerni...

Med Z 750 in HORNET pa nikakor ne boš mogel izbrat! Nobeden ni boljši od drugega! Poglej zgolj na ceno in videz in pelji! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!