Skoči na vsebino

težava?!?


gkosto

Priporočene objave

Imam vprašanje oz. težavo, upam da mi boste znali pomagati

Ko včasih s skuterjem spelem čisto narahlo, tako da se kolesi komaj sučejo, recimo, da se pelem 3 - 8 km/h, potem dam pa do konca po gasu, mi motor v prvih pol sekunde ne potegne takoj, potem pa ful cukne?! čemu vzrok?

Aja pa valjčki in jermen sta bila menjana pred 1k kilometri. Možno da jermen spodrsuje, ali je sklopka že boga? Motor je Runner in ni nič predelan. Filter še ni bil očiščen.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem kaj imaš narobe, ampak mi je tole padlo v oči: "Filter če ni bil očiščen." Kaj to pomeni? A da filter sploh še nikoli ni bil očiščen? Koliko kilometrov pa imaš? Koliko ti je zdržal jermen in valjčki? (če si jih zdaj zamenjal)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jap

ta pru filtr pa frgazr pregledat pa spucat.

Se pa to tud dogaja če zamenjaš auspuh men se je že na motorju in pri avtu poznalo (ni enako izgorevanje)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor ima 10000 km. Jz sm motor kupil rabljen z 5000 km, motor je imel servisno knjižico, zadnji servis pri 4950 km. Jaz filtra še nism nič čistil, edino kar sem storil je bilo to, da sem menjal valjčke in jermen.

Je potem v zrok v filtru? Sam zaka pa pri višjih hitrostih lepo laufa?

LP

TNX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem zato ker pri dodajanju gasa rabi največ zraka in goriva(takrat je poraba največja) pri stalnih obratih(hitrosti) pa vse dela bol enakomerno.

če sem v zmoti z mojim mišlenjem naj me gdo popravi v detajle pa se mi ne ljubi spuščati.

Bi lahko mehaniki bankroterali če bi vse sami znali popravit. :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni sedaj že čas za redni servis? (5000km+5000km = 10000km)

Pa jim tam razloži, kaj ne gre, da odpravijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!