Skoči na vsebino

Cilinder


StArII

Priporočene objave

če pobrusm BT cilinder na 42 a morm pol tut bat zamenat?

sam en nasvet...če je cilindr še brez prask in 38 ga raje ne brusi, ker ma cilinder sam veliko večjo vrednost če je original bt. tudi na moči se ti ne bo tolk zlo poznal da bi se splačalo brušenje, saj je bat dosti težji. Če ma pa cilinder praske je pa seveda, čisto drugače.

Ce ze moras kaj predelovati, raje brusi kanale. Dobis veliko večji učinek, pa še bat imaš lahko enak (seveda če je še dober)

Moje mnenje.

Lp

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res ampak temu tipu praviš nej zbrusi kanale pa niti ne ve al je treba zamenjat bat ko ostružiš cilindr.

ti tomos rider raje nesi komu ta motor ki to zna ne delat sam doma česar ne znaš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki glede cilindra .. ce menjam cilinder in bat, morm tudi fergazer menjat ? al ni treba ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni nujno sam je pa priporocljivo dt usaj 17,5 not...ce misls ksno sport predelavo=)

am razn ce mas novejse motorje k majo eni ze 17.5....

PS :topic: kok majo tanove SRke pa runnerji frgazar?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki glede cilindra .. ce menjam cilinder in bat, morm tudi fergazer menjat ? al ni treba ?

ce bos mel sport pa kaki zx/rr, pol lahko mas orginal 12mm fergazer, ce pa mislis dat kaki mocnejsi izpuh gor, pa daj gor 17.5 fergi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bos mel sport pa kaki zx/rr, pol lahko mas orginal 12mm fergazer, ce pa mislis dat kaki mocnejsi izpuh gor, pa daj gor 17.5 fergi .)

nak, auspuh bo ZAENKRAT original .. drgac nimam scoota, yamaha dt 50 :) pa sej ma nek dellorto gor, sam nevem kater .. prasu sm pa zato ker je ful majhn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je res ampak temu tipu praviš nej zbrusi kanale pa niti ne ve al je treba zamenjat bat ko ostružiš cilindr.

ti tomos rider raje nesi komu ta motor ki to zna ne delat sam doma česar ne znaš

Cilinder se praviloma brusi in ne struzi... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pise gor na frgazarju stevilka ...pa poglej ...na drugi strani k pise dellorto je cifra ce se ne motm... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a bi blo kj narobe če bi odrezu tale rebra

Zmanjsal bi hlajenje...ki ze tako ni ravno pretirano dobro...(p.s. lahko probas samo se bo sigurno v vrocini pregreval) .)

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi on to dal na štirko (vsaj logično je zakaj hoče požagat ker drugače ne gre pod tist pokrov), ki pa itq ima prisilno hlajenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno...povej mudel zakaj bos rabu to=) :)

ker ce misls met to tko kokr je v osnovi zastauljen pol nc ne zagat dol nobenih rebrc=) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče bi on to dal na štirko (vsaj logično je zakaj hoče požagat ker drugače ne gre pod tist pokrov), ki pa itq ima prisilno hlajenje

ja točn tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na temu cilindru je bolse ce sploh nimas pokrova gor se ti bo bols hladil sploh pa so ta rebra drgac obrnjena kokr bi mogla bit za prisilno hlajenje :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!