Skoči na vsebino

Izpuh


StArII

Priporočene objave

sej sta priblizn ista auspuha...rs 70 mogoce mau mocnej=)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rs70 vs s6 pro. pa da je rs70 močnejši? če ti tak praviš te že more bit tak ane :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne jst pravm da se mi tko udi=)

RS 70 nej bi biu M-D...stage 6 pa na meji sporta pa m-d ja----nwm :hmm:

kaj ti misls da je bol stage 6?...rec ne;)ne se bat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisn al misls pol se kej predelat???? Ksnga iz sport ranga ce bos dajov kdaj kit gor! Drgac pa klasika RR-ZX stage 6 replica,..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se pa nikakor nemorm odločt kwa nej nardim al nej kupm ZX pa da mi use naštelajo al pa pri originalu rezem slepe cevi!! Ideje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

em če ni problem v gnaru ZX :OK: drugač pa če boš prodaju pol prodaš ZX posebi će bo še ql pa daš orginal gor pa dobiš še kak € več :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js mam original auspuh. na masino sm dal polini 70 cilinder, pol sm naredu ene 100 kilometrov (prvih 20 uvajav nov bat, pol sm se navelicu :D ), pol sm ga pa skos teru do fulla. pol mi ga je pa postopoma zamorilo.

pelu sm ga h mehaniku, pa je najdu okruske v auspuhu .. nevem tocno ki, sklepam da v kolenu. resonance auspuh nima.

bi bil problem resen ce bi menju volno v auspuhu ?

js mam original auspuh. na masino sm dal polini 70 cilinder, pol sm naredu ene 100 kilometrov (prvih 20 uvajav nov bat, pol sm se navelicu :D ), pol sm ga pa skos teru do fulla. pol mi ga je pa postopoma zamorilo.

pelu sm ga h mehaniku, pa je najdu okruske v auspuhu .. nevem tocno ki, sklepam da v kolenu. resonance auspuh nima.

bi bil problem resen ce bi menju volno v auspuhu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti da menjas izpuh drugace bos s kitom pridobil skoraj nic. Pomojm bom pol ZXa uzeu! A ma stage 6 replica homologacijo pa kako to zgleda k men je prodajalc pr ZXu reku da dubis use zravn in ti policaj nic nemore. No razn ce te na radar ne dubi

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en frend je kupu zx-a nekje u kopru pa je dobu homologacijo zdravn .) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ZX je homologacija pr stage 6 replica se pa bojim d je ni :( na scooter-attacku piše d je ni :BUA:

je pri s6replica.. pri s6pro ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pri s6replica.. pri s6pro ni

Pomojm useen bols ZX bo mn problemov z murci. K nisi 100% ce dubim homoligacijo pa to. Vazn da prdi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam ti da menjas izpuh drugace bos s kitom pridobil skoraj nic. Pomojm bom pol ZXa uzeu! A ma stage 6 replica homologacijo pa kako to zgleda k men je prodajalc pr ZXu reku da dubis use zravn in ti policaj nic nemore. No razn ce te na radar ne dubi

dobis dobis ogromno z kitom na orginal izpuh.. predvsem navora ogromno, smo probali DR gus tunan pa orginal ror na zipu pa je metalo na zadno ce nisi bil pozoren

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se strinjam s starijm...dobis kr dost...sam koncna je velik mansa kok je s sportnim izpuhom...

glede homologacije ti more v prometni pisat homologacija drgac za sportn izpuh...in pol je ze treba delat izpit za A kategorijo...fantje tale vasa homologacija ne pomaka en K***** :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ne mislš nč druzga mislt za menat se ti ne splača razn če se ti skutr new bo pregreval tako kot men k sm original use do konca odprtu in se mi je po kakšni uri in pol vožnje mal začel pregrevat taku da bom dal drug rfergi pa avspuh drug

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh je izredno pomemben sestavni del motorja...od njega je odvisn tako pospesek kot koncna hitrost

sport

Laser x-pro---odlicen

LeoVince Zx,RR

Arrow Kompress(meu sm ga sam in je delal bol ko Zx)

Tecnigas Next-r

GIannelli NRX(in ostali modeli razen SHOT)

polini super race

Yasuni R

Mid-Race:

Top Performance Nardo

gianelli shot

polini for race

Stage 6 Pro

R 1200

Tecnigas RS

Yasuni c 16

High-End

ROOST

Polini EVO[jst ga mam na due + in je :OK: ]

Malossi MHR

Yasuni c21,c30

izpuhov je se velik sam vseh ne bom pisu tko da vprasajte sej zato pa je to :)

Lp

KAKO je pa kle od teh nastetih izpuhov s homoligacijo??? :? a so usi al nuben, al sam doloceni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej prelisti eno stran nazaj pa si preber kaj sm naisu glede homologacije!!!! .)

mors met pol za A1 izpit se prav 125ccm do 11KW! sekas!

Oust ti homologacijo....sam si jo napis doma na komp pa sprinti ce ti je tok pomembna!

Drgac ma ZX homologacijo..pa ksn Next-r tut,,,za Laserja pa nism zihr!

pa nehite s to homologacijo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr ce mas 50 ccm kup to kul....sam nwm no usi ga majo...najbrs si premislu predn si se odlocu pol je OK..sam ce si u dvomih premisl se 1x;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!