Skoči na vsebino

Variomat


StArII

Priporočene objave

Lep pozdrav!

Mene pa zanima,če poz kdo kakega prodajalca delov,ki prodaja variomat komplet z montažo v ceni bi bili tudi mojo deli,ki bi jih pustil njemu(sklopka,jermen...).Imam moped piaggio ciao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti 5 let star? Če te prav razumem, bi ti dal nekomu sfukan (kao dober) variomat v zameno za dobrega. Ni ga rodila ga majka, da ti bi to zamenjal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm morda si ti 5 let star saj ti manjka osnovna logika.Jaz bi mu pustil navadne dele,ki bi bili zamenjani za variomatske.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti drjaneza, on je na forumu z namenom da smeti teme in naklada nesmisle, na koncu pa še misli da je pameten ker je prečital veliko forumov. Ne sekiraj se za take ljudi, mislim da je on edini na forumu ki je takšnega kalibra.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja upam,da je čim manj takšnih,ki bi spremenili tako dobro forum stran v smetišče :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti drjaneza, on je na forumu z namenom da smeti teme in naklada nesmisle, na koncu pa še misli da je pameten ker je prečital veliko forumov. Ne sekiraj se za take ljudi, mislim da je on edini na forumu ki je takšnega kalibra.

Ne bit zdej name jezen če maš kratke prenose na sesalcu... idiot!!!
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Živjo,

mam yamaho aerox z vn pobranam blokadam, zj mam pa en problem, zanima me kaj je narobe z motorjem da k startam spejle navadn poj ga pri ene 20km/h zamori poj pr 30-50 dela normaln pri 50 ga spet zamori potlej naprej pa teče motor čisto normalno. Če se ustavim pod klancem motor pride do hitrosti 50km/h če pa pridem v klanc s hritjosto nad 50 pa ga odpeljem z hitrostjo 70km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Joj me ne. Prvo se boš naučil postavljati ločila. To so vejice in pike. ;)

Problem je verjetno v valčkih, ki so obrabljeni (niso več okrogle oblike in niso več funkcionalni).

Preveri tudi jermen, obloge na sklopki, ...

Popravljeno . Popravil strajnarR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!