Skoči na vsebino

Variomat


StArII

Priporočene objave

men je osebno multivar boljsi :)

sam dvomm da se bo teb ksna velika razlika poznala .)

si ze sprobal oba2 na istem setupu? drugace pa ne en in ne drugi na minarelli nista vredu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

multivarja 2000 sm meu jst gor in se je poznala razlika med njim in speed controlom

Da sem probal na mojem setupu=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men je osebno multivar boljsi :)

sam dvomm da se bo teb ksna velika razlika poznala .)

pa si ti ziher da se nebo poznalo ?

jas sem vprašo take ki vejo več kot jas pa so vsi reko nai nea kupujem speed contola za pia mašine ker se ne obnese vreji, zato nai kupim mulivara. Bodi ziher da je razlika ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si ti ziher da se nebo poznalo ?

jas sem vprašo take ki vejo več kot jas pa so vsi reko nai nea kupujem speed contola za pia mašine ker se ne obnese vreji, zato nai kupim mulivara. Bodi ziher da je razlika ;)

Ja pa nebo glih nevem kako velika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe----to je za enakomerno in boljse pospesevanje...na koncni se ti ne pozna tok...sam na pospeskih se pozna neki...tut na koncni ksne 3km/h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

dober dan!!!

js sm pred kratkim kupil leovince rr!!

in sm zreven dobil se fedrcke in valcke, zdej mam pa tezavo ker nevem kako bi dobil tisti del kamor so fedrcki vn da bi jih lahko zamenjal???

kaj je potrebno imeti kaksen poseben kljuc??

pa se to ce veste kje so valcki v sr 50 r???

hvala!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

razdri pokrou na levi strani motorja in odšraufi tm kjer sta dva konusa skupi(to je variator)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo iznajdljivosti, pa bo slo.. drugace se dobijo pa kljuci ja, tako za odtegnit variomat kot za zvonec od kuplonge..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je fotr naredu nek kljuc in je slo!!!!

KONCNO RAZTAVLJENO!!!

sam sm ugotovu da mam premajhne fedrcke!! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niso premajhne samo težko jih je zamenjat potreboval boš spet malo iznajdlivosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne premajhne so 16x15 misli¨!!!

HAHAHA a to je biu vic? dimenzija majo valčki ne pa fedrce ce si se slucajn zmotu

Popravljeno . Popravil jebac-car
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

amm jas mam eno vprašanje, mam novo runnerco pa mam vuni blokade pa auspuh mam gor od zx-a pa me zanima kak je zaj z variomatom, kaj naj dam namesto onega?

ej sori admini zbrište to prosim narobe gumb sem klikno...:S :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm jas mam eno vprašanje, mam novo runnerco pa mam vuni blokade pa auspuh mam gor od zx-a pa me zanima kak je zaj z variomatom, kaj naj dam namesto onega?

ej sori admini zbrište to prosim narobe gumb sem klikno...:S :headbang: :headbang:

multivar 2000

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam 50cc, nč prerihtanga, sam izpuh menjan pa blokade vn, ker variomat bi blu najbul nabaut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam 50cc, nč prerihtanga, sam izpuh menjan pa blokade vn, ker variomat bi blu najbul nabaut.

TP vario

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!