Skoči na vsebino

Variomat


StArII

Priporočene objave

Lp!!! Imam NRG-ja mc2 vodno hlajen!!! Nevem točno brez latere blokade, uglavnem končna okoli 85-90 km/h. Pa me zanima kateri variomat mi priporočate?!?!?

Lp, hvala! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

usi neki priporčate kar sploh še niste sporbali :headbang:

tudi če si ga nisi ostalih meni se zdi da je polini zadeu pri varjatorjih - :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst ga priporocam ker sem probal Multivarja 2000 pa polinija isto pa je biu top se najboljsi...=) samo pri mocnejsih predelavah se ne obnese za 50 oz 70 sport je zadeva solidna ...dela najbolje pri org. jermenicah.

PoLINI so jajca od variomata..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če imaš polini evo gred ne paše drug varjator gor ku polini evo

aja od topa varjo dela odlično samo z top jermenicami (mr al pa he)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na cilinder.si imajo najugodnejšega.. :) (TPR)

Lp Nejc..

BTW pinktomos ti pa lih veš ja. Najbolje dela na ORG jermenicah kej je bil prav z tem namenom delan. Če ne vrjameš malo poglej po raznih prispevkih in ti bo takoj jasno.

lp Nejc še 1x!

Popravljeno . Popravil AeRoxx
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole pa ni glih cist res da pase sam polčini evo gor na polini evo gred ;)

brez zamere sam ti nei bi meu SR-evo predelano? si sam predelval?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo prejšni lastnik malo jst kdr bm menju semeringe (zdej mi puščajo) bom use posliku da boste vidli

sori za off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zravn gredi dobis tak nastauk da pasejo usi variomati gor neki u tem stilu....sam drgac v osnovi je pa delan samo za polini evo vcariomat...tkole gre...drgac pa se da zrihtat da tut drugi pasejo;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez šp.jermenic : Z šp.jermenicami: Luksuz klasa Jezik :

Hebo NG Speedcontrol + speeddrive Overrange oz. EVO komplet

seveda evo komplet imam jst hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene zanima kje v ljubljani ali okolici,je kašen servis ki se na te stvari spoznajo in zrihatajo + vgradijo variomat.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene zanima kje v ljubljani ali okolici,je kašen servis ki se na te stvari spoznajo in zrihatajo + vgradijo variomat.

pozdrav

Sej maš kakga frenda ki to zna .) Ker tok težko pa spet ni da bi dal na servis da bi ti to zrihtal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

En problem mam :closedeyes: Sklopka mi je bila hin in z 7,7g valjčki sem mel dobre pospeške vendar luknje v pospeševanju, sedaj sem dal novo sklopko (polinijevo, variomat je tud od polinija) in 4,4g valjčke. Toda pospeški so slabši :closedeyes: Al nej še mal počakam da se to ulavfa (sklopka mislim)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da maš kak športen izpuh an? Daj trše federce noter. Polini zelene ali pa kaj takega :) Samo ni logično kak si mel prej z 7,7g valčki boljše pospeške kot sedaj z 4,4g.

lp nejc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam da maš kak športen izpuh an? Daj trše federce noter. Polini zelene ali pa kaj takega :) Samo ni logično kak si mel prej z 7,7g valčki boljše pospeške kot sedaj z 4,4g.

lp nejc

Ja pozabu sem napisat da mam zxa, polini sklopko mam pa takšno kot je spodaj v linku, sem pa sedaj dal noter 7,7g valjčke noter in so pospeški boljši kot pri 4,4g :whistle: Sam mal je lukna v pospeševanji na začetki :BUA:

sklopka polini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sklopka se nc ne ulavfava...

kupi set za sestavljanje valckov in sestavljaj dokler ne dobis optimuma potem pa kupi valcke s to tezo in vgradi.

PS: kupu si predobro sklopko za svoj motor;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sklopka se nc ne ulavfava...

kupi set za sestavljanje valckov in sestavljaj dokler ne dobis optimuma potem pa kupi valcke s to tezo in vgradi.

PS: kupu si predobro sklopko za svoj motor;)

Jah vem:) Pa dobro .) sem pa končno naštimal valjčke in feder, noter sem dal 6,2g valjčke in bel feder in je kar zadovoljivo. Ni več lukenj v pospeševanju in končna je 85 km/h po števci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lp!

Situacija je naslednja. Mam aprilio sr 50 r, blokade odsstranjenje>(valda), gor pa yasuni z. POspeški so dobri, sam problem je da mi pospešuje n začetku do 50 u momentu, pol pr 60-70 pa začne zgublat moč.....sej kdr ga spravm nad 75 pol se zvrti s5 na obrate....ker varijo priporočate(mašina je piago)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!