Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
nikola777

Held

Recommended Posts

nikola777

Pozdrav bajkerima iz slovenije!

zanima me da li netko zna gdje bi se u sloveniji moglo nabaviti nekaj od held opreme...

nikola,

varazdin, cro

dvabatta

zanima me da li netko zna gdje bi se u sloveniji moglo nabaviti nekaj od held opreme...

nikola,

-------------------------------------------------------------------------------------------------

:D

Malo sem pogledal po netu,in ni distributerja v SLO.

So pa v A in I.

LP :OK:

mihnar

nikola,

-------------------------------------------------------------------------------------------------

:D

Malo sem pogledal po netu,in ni distributerja v SLO.

So pa v A in I.

LP :OK:

Baje, da bo Pintar začel uvažati robo od firme HELD.

KLIK!

Edited by mihnar

CPU

nikola,

varazdin, cro

Held prodaja Panigaz v Kranju. Spodaj je link...

Motoland Panigaz

Edited by CPU

Stric Burek

Jaz sem svojo jakno ki je bila takrat vredna 73k bsit, za 30k bsit v Louisu, usnje, vsi ščitniki, zeloo zadovoljen z jakno, zadrge delajo, šivi so celi... :OK:

Red

Nikola777, najbližja lokacija je Čakovec - ni glih v Sloveniji, je pa blizu :D .).

Cene se zdijo kar ugodne proti Louisu, Polotu... velja vsaj za rokavice (10% skonta in 22% vračila davka). Preverjeno.

LP.

nikola777

ma bio u cakovcu, bio i u zagrebu, ali nigdje nemaju kozne hlace Avolo model :BUA: :headbang: ... samo me to zanima :hmm:

i mali :topic: inace ako koga zanima druzenje ovu subotu... bilo bi mi drago popit rundu s slovenskim bajkerima :OK: :devil:

evo plakat... http://img120.imageshack.us/my.php?image=p...07zazecalk0.jpg

pa ko dodje dobro dodje!

Lenchy

Pozdravljeni,

ima že kdo izkušnjo z Held usnjenimi kombinezoni? Kakšna je kaj kvaliteta in varnost Helda v primerjavi z ostalimi? Zanimam se za ženski dvodelni kombinezon: jakna Debbie II v kombinaciji s hlačami Lane II.

Nekako sem razpeta med to kombinacijo, ki mi paše na postavo in dvodelnim kombinezonom Dainese Avro D2 2PCS, ki pa mi žal ne paše ultimativno, bi bila potreba kakšna modifikacija usnja (ožanje na rokah in mečih). Dainese ima bolj robustno usnje, Held pa zelo mehko usnje, ker je drugače obdelano. Seveda je Held zato bolj udoben in prijeten za vožnjo. Dilemo imam glede varnosti-kateri kombinezon nudi boljšo zaščito? Vozila pa se bom kot sopotnica na športnem motorju (Ducati 1098).

Sicer pa dodajam odgovor na že prejšno staro vprašanje: Helda ponuja Pintar v Kranju in BS center.

Hvala za odgovore :)

lp

Bmflar

Held je čist v redu zadeva, dizajn lep, tudi usnje ni najslabše in najtanjše... Cena OK...

Kolega ga ima in je z njim popolnoma zadovoljen.

Ni pa kenguru :blush:

izibajker
pred 18 urami, Lenchy pravi:

.... Dainese ima bolj robustno usnje, Held pa zelo mehko usnje, ker je drugače obdelano. Seveda je Held zato bolj udoben in prijeten za vožnjo. Dilemo imam glede varnosti-kateri kombinezon nudi boljšo zaščito? Vozila pa se bom kot sopotnica na športnem motorju (Ducati 1098)....

Vzemi tisto, kar ti bo nudilo boljše počutje v kateremkoli smislu. Težko je ocenit, ali bi te pri morebitnem padcu nekaj desetink mm debelejše usnje rešilo... Pa ko se oblečeš, naj ti trgovci dovolijo, da greš ven in se vsedeš na motor. Pa da vidiš na realnem modelu motorja oz. poziciji sedenja, če te morda kje ne tišči ali veže (kolena...).

sesir
pred 19 urami, Lenchy pravi:

Pozdravljeni,

ima že kdo izkušnjo z Held usnjenimi kombinezoni? Kakšna je kaj kvaliteta in varnost Helda v primerjavi z ostalimi? Zanimam se za ženski dvodelni kombinezon: jakna Debbie II v kombinaciji s hlačami Lane II.

Nekako sem razpeta med to kombinacijo, ki mi paše na postavo in dvodelnim kombinezonom Dainese Avro D2 2PCS, ki pa mi žal ne paše ultimativno, bi bila potreba kakšna modifikacija usnja (ožanje na rokah in mečih). Dainese ima bolj robustno usnje, Held pa zelo mehko usnje, ker je drugače obdelano. Seveda je Held zato bolj udoben in prijeten za vožnjo. Dilemo imam glede varnosti-kateri kombinezon nudi boljšo zaščito? Vozila pa se bom kot sopotnica na športnem motorju (Ducati 1098).

Sicer pa dodajam odgovor na že prejšno staro vprašanje: Helda ponuja Pintar v Kranju in BS center.

Hvala za odgovore :)

lp

Naredi si problem....

Pojdi v trgovino...obleči drag kombinezon bodi malo v njem,se vsedi itd...potem pojdi sprobat low budget kombinezon ali Held al kaj druga in ga imej isto na sebi...in tako boš sama dobila zelo realno sliko kako se počutiš v katerem....

Zakaj problem?Jz sem bil raje še mesec brez in iskal kje imajo tisti trenutek najboljši popust na kvaliteto...

Lenchy

Sem poizkusila že oba. Dainese je bolj trd, manj prijeten za vožnjo. Held pa bolj mehek in udoben,tudi bolj mi je prav. Ta dva kombinezona sta edina,ki sedeta oz. približno sedeta, ostali niso bili ok. Kombinezon iščem že od poletja, enostavno mi razen teh dveh noben ni bil ok. Dilemo imam samo zaradi kvalitete,varnosti...ali oba nudita isto ali ne? Helda res ne poznam, o Dainese pa slišiš povsod,da naj bi bil Top.

sesir
pred 6 minutami, Lenchy pravi:

Sem poizkusila že oba. Dainese je bolj trd, manj prijeten za vožnjo. Held pa bolj mehek in udoben,tudi bolj mi je prav. Ta dva kombinezona sta edina,ki sedeta oz. približno sedeta, ostali niso bili ok. Kombinezon iščem že od poletja, enostavno mi razen teh dveh noben ni bil ok. Dilemo imam samo zaradi kvalitete,varnosti...ali oba nudita isto ali ne? Helda res ne poznam, o Dainese pa slišiš povsod,da naj bi bil Top.

Jz sem se pač hotu vrhunsko počutit v njem...glede varnosti...pri malem padcu je usnje-usnje,če se pa fejst razbiješ pa tak vseeno...čelada je po mojem mnenju pomembnejša!

Edited by sesir

KyoKon

Held jakno imam že več kot 10 let. Sicer jeans. Mi paše ko ulita, sam sem se kar namatru xa sem našel pravi model. Kupil sem jo v Gratzu. Še vsdno eno uro ne premoči. Se pravi če sem nekje blizu doma se sploh ne ustavljam. 

Je pa tud kar nekaj denarja.

Smešno mi je pa to da Revit hlače  z dežno podlogo spustijo prej.

sesir
pred 41 minutami, KyoKon pravi:

Smešno mi je pa to da Revit hlače  z dežno podlogo spustijo prej.

Od hlač za dež zakon jadralne...

Lenchy
Ob 30. 4. 2017 ob 14:24, HD-Dyna pravi:

Held je čist v redu zadeva, dizajn lep, tudi usnje ni najslabše in najtanjše... Cena OK...

Kolega ga ima in je z njim popolnoma zadovoljen.

Ni pa kenguru :blush:

Sem dobila info, kombinezon ima usnje 0,9 - 1,1mm. Dainese pa ima okoli 1,3mm... Ta razlika se verjetno kar pozna?

Lahko bi sicer vzela cel kombinezon od Helda Ayana II, ker ima debelost 1,1 - 1,3mm, samo je meni enodelen kombinezon zelo nepraktičen na cesti, težko se samo polovično slečeš itd, pa še tisto bunko ima uzadej, da ne moreš met gor normalnega ruzaka :(

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!