Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 41 minutami, Snecer pravi:

za 3900 je bil rumen versys še par dni nazaj tu na forumu :)

Sem videl, ampak jebiga ker nisem takoj sunil ? si nisem mislil da bo sel tok hitr ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Arzen pravi:

Sem videl, ampak jebiga ker nisem takoj sunil ? si nisem mislil da bo sel tok hitr ?

res je bil lep, opremljen in vzdrževan

ne nek nategunski lah s prevrtenimi :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

res je bil lep, opremljen in vzdrževan

ne nek nategunski lah s prevrtenimi :) 

Keri letnik pa je bil ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 minutes ago, Snecer said:

moj sosed tudi nekaj za 3 jurje prodaja, motor ziher ni...

 

4 minutes ago, Snecer said:

po moje 2010 po barvi

tud jaz sem osvajal 65 let staro babo po izgledu v Trogirju dokler ni rekla: ti meni udvaraš -ja -znaš koliko imam godina :lol1:

Popravljeno . Popravil spasku
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, spasku pravi:

 

tud jaz sem osvajal 65 let staro babo po izgledu v Trogirju dokler ni rekla: ti meni udvaraš -ja -znaš koliko imam godina :lol1:

pri motorjih so zgodbe drugačne, to je voženo po par mesecev na leto, malo km, tak da ni to isto kot avto, ki je vožen skozi celo leto, po možnosti brez garaže

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

pri motorjih so zgodbe drugačne, to je voženo po par mesecev na leto, malo km, tak da ni to isto kot avto, ki je vožen skozi celo leto, po možnosti brez garaže

 

šala mala na barvo mišljeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sem načeloma zožil izbor na dva... sam sta si tolk različna, da me en dan vleče na enega drug dan na drugega :)

Suzuki s1000f, dobro razmerje med tem kar plačaš in kar dobiš, k5 motor, ki mi je že od nekdaj top, nastavljivo vzmetenje, brembo...

790 duke igrača za vsak dan. Lahek, nezahteven, fun in za ceno tudi dobro opremljen. Sklopka me ne moti, ker ima quick shifter, dodam stranke torbe in dejansko rata uporaben za vsak dan se fjakat po Kopru in okolici. Čez vikend pa kaka fura čez jadranko ali dolomite.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

18 minutes ago, rkasteli said:

uporaben za vsak dan se fjakat po Kopru in okolici. 

A pocnes to? Ga uporabljas za dnevne opravke? Ce ga, pol dileme u bistvu nimas     

Jez sm se po karambolu odlicu, de se po mestu ne fjakam vec z motorjem. Al grem pes, al z avtom. 

 

Ker pa je tema iskanje motorja....pridm po stengah u ropotarnico, in med šaro, peteli, pomivalnim strojem etc etc...najdem motorja. Pizda sm zadovoln, de mi ni treba nc iskat

217694E9-6B90-439C-8A4E-F57E89DAFC52.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, rkasteli pravi:

Jest sem načeloma zožil izbor na dva... sam sta si tolk različna, da me en dan vleče na enega drug dan na drugega :)

Suzuki s1000f, dobro razmerje med tem kar plačaš in kar dobiš, k5 motor, ki mi je že od nekdaj top, nastavljivo vzmetenje, brembo...

790 duke igrača za vsak dan. Lahek, nezahteven, fun in za ceno tudi dobro opremljen. Sklopka me ne moti, ker ima quick shifter, dodam stranke torbe in dejansko rata uporaben za vsak dan se fjakat po Kopru in okolici. Čez vikend pa kaka fura čez jadranko ali dolomite.

Lep izbor ?? Najraj bi vzel kr oba an ?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Kugelschreiber pravi:

A pocnes to? Ga uporabljas za dnevne opravke? Ce ga, pol dileme u bistvu nimas     

Jez sm se po karambolu odlicu, de se po mestu ne fjakam vec z motorjem. Al grem pes, al z avtom.

Ja praktično vsak dan, poleti sploh. Se zapelješ praktično do plaže, vržeš notri za 20 min in greš za pisalno mizo potem. Koper glede samega prometa ni taka panika, sem pa že letel po tleh tam pri krožnem pri luki. Kamionarji včasih pustijo kakšen oljni flek in če si malo preveč objesten z gasom letiš. Tako, da ja šola, da vsak motor rabi crash pade :D

pred 3 urami, Arzen pravi:

Lep izbor ?? Najraj bi vzel kr oba an ?

Ja sej to je problem :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CBR 600 R in 600 N. Oba letnik 06, se pravi tastar model. R je močnejši in lažji, N bolj gemitlih in težji.

Če je kateri vozil oba, kateri je bolj primeren za žensko, bolj baročnih linij...:whistle:

 

Oz kaj drugega v rangu 1800-2200 €?

Jeba je, ker so ji vsi motorji spredaj preširoki...vizuelno...don't ask...iščem samo nakede.

Z 750 ji je grd.

Fazerka preširoka.

Mana ji je top, sam je skuter, pa mal draga je pr nas !

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13913630

Gledal sem zgornjo, sam me moti ker je brez nalepk pa tako čisto bela...kar pomen, da je bla barvana.

 

Monster, ki je meni top šit, je njej grd, pa še cena servisa jo skrbi.

Speedtriple zelen, ki se prodaja  na AN, ji je grd.

ER6 vozi njena kolegica, pa ji ne potegne...vizuelno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Buschi pravi:

CBR 600 R in 600 N. Oba letnik 06, se pravi tastar model. R je močnejši in lažji, N bolj gemitlih in težji.

Če je kateri vozil oba, kateri je bolj primeren za žensko, bolj baročnih linij...:whistle:

 

Oz kaj drugega v rangu 1800-2200 €?

Jeba je, ker so ji vsi motorji spredaj preširoki...vizuelno...don't ask...iščem samo nakede.

Z 750 ji je grd.

Fazerka preširoka.

Mana ji je top, sam je skuter, pa mal draga je pr nas !

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13913630

Gledal sem zgornjo, sam me moti ker je brez nalepk pa tako čisto bela...kar pomen, da je bla barvana.

 

Monster, ki je meni top šit, je njej grd, pa še cena servisa jo skrbi.

Speedtriple zelen, ki se prodaja  na AN, ji je grd.

ER6 vozi njena kolegica, pa ji ne potegne...vizuelno...

...    :hmm: 

.... pa si ti ziher, da sploh hoče motor..

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da, teži mi od novembra, ko je nardila izpit. Sma že bla v Motohit-u..pa ji nič ne potegne...razen omenjene Mane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Buschi pravi:

Da, teži mi od novembra, ko je nardila izpit. Sma že bla v Motohit-u..pa ji nič ne potegne...razen omenjene Mane.

Moped mora biti lep, torej se kupi kar ji je lepo in to se tudi išče. simpl :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Buschi pravi:

Oz kaj drugega v rangu 1800-2200 €? 

Suzuki SV 650, če je dovolj 'lep'.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Buschi pravi:

 

Mana ji je top, sam je skuter, pa mal draga je pr nas !

Ne razumem, če je to samo subjektiven predsodek ali dejanska pomanjkljivost. Če ji je všeč, ne vem, kje je problem.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vizuelno top, se še ni peljala z njo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

CBR 600 R in 600 N. Oba letnik 06, se pravi tastar model. R je močnejši in lažji, N bolj gemitlih in težji.

Če je kateri vozil oba, kateri je bolj primeren za žensko, bolj baročnih linij...:whistle:

 

Oz kaj drugega v rangu 1800-2200 €?

Jeba je, ker so ji vsi motorji spredaj preširoki...vizuelno...don't ask...iščem samo nakede.

Z 750 ji je grd.

Fazerka preširoka.

Mana ji je top, sam je skuter, pa mal draga je pr nas !

 

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13913630

Gledal sem zgornjo, sam me moti ker je brez nalepk pa tako čisto bela...kar pomen, da je bla barvana.

 

Monster, ki je meni top šit, je njej grd, pa še cena servisa jo skrbi.

Speedtriple zelen, ki se prodaja  na AN, ji je grd.

ER6 vozi njena kolegica, pa ji ne potegne...vizuelno...

Da ti olajšam od mausa - ninjo ji nabav (čeprav brez heca, ninja 300 bi bla mogoče top, naj jo gre sprobat) ?  suzuki sv650, kot je nekdo par postov nazaj povedal, je tudi kr okej ?

 

hornetka je top motorcek za ženske. :)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Arzen pravi:

Da ti olajšam od mausa - ninjo ji nabav (čeprav brez heca, ninja 300 bi bla mogoče top, naj jo gre sprobat) ?  suzuki sv650, kot je nekdo par postov nazaj povedal, je tudi kr okej ?

 

hornetka je top motorcek za ženske. :)  

al pa ninjo 650 ;)

Rezultat iskanja slik za ninja 650

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Buschi said:

 

 

Monster, ki je meni top šit, je njej grd, pa še cena servisa jo skrbi.

 

Ah, to je samo za zamenjat (zensko namrec)......

servis jo lahko skrbi samo uradni....

696 bi bil “taman”

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Buschi pravi:

Vizuelno top, se še ni peljala z njo.

.to-je-to.

Ne razmišljaj več. Pač popušiš jurja več...to je davek na žensko pamet. ...verjemi, da je to še vedno ceneje, kot da je ženska nezadovoljna.

...skuter...ne skuter...Mana je lep motocikel. ....in ženske (ne vse....se opravičujem drugim motoristkam, ki izbirajo motor na osnovi karakterja...ne lepote) vidijo samo to. 

...če bo motor sama izbrala, bo požrla vse besede, ki bi jih namenila tebi, če bo nezadovoljna z motorjem.

...zakaj sem to napisal...sem pa že napisal....     ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Buschi ti maš še srečo,da ne morta mopeda izbrat,.....jest mam drug problem,moja ve kakšnega bi vozila,pa nima izpitta.

Sem ji rekel,da ji kupim novga,če naredi izpit ,pa nič,tko da bom še nekaj časa obsojen na vožnjo v dvoje:P......pa sej je u redu,sam moram dobro izbrat taktiko,da se peljem sam:lol1:

Drugač,ti je pa živnorc zelo lepo svetoval.......:naughty:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!