Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega prodaja moj bivši sodelavec. Garantiram, da je v top stanju. ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, sentinel pravi:

Bandit je full težak, pa zelo zastarel. Če že misliš si ogleduj nadgrajeni model 650. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8 minutes ago, SAR-Solo Adventure rider said:

Tega prodaja moj bivši sodelavec. Garantiram, da je v top stanju. ??

3 jurčke in se voziš brez dodatnih stroškov če pa še nekdo pozna možakarja ni kaj dosti mislit če ti je motor všeč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, sentinel said:

Precej všeč mi je Yamaha FZ6. Na srečo jih je en kup na voljo 

Nebom rekel da je slab motor.. za zacetnika super. Ampak vseeno do 3k se najde kaksen pameten Z750 ali pa hornet..

fz6 nima niti USD vilic..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, sentinel said:

Noro lepi so nekateri ... tole se bo težko odločit ..

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16704238&display=Kawasaki Z750

Ko boš kupoval poglej da ima homologacije vsega kar ni original na motorju ker dugač boš imel probleme z policijo če naletiš  na netapravega mene je držal pol ure na Črnem Kalu na avtobusni postaji samo zaradi ročk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, C eagle pravi:

benti, si mi dal idejo da ninđo prelepim s folijo na tak način :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni

Prosim za predloge vas izkušenejših motoristov.

Z ženo sva se odločila, da bi poleti šla na kakšen izlet z motorjem, po sloveniji naprimer. Do sedaj sem imel skuterje, tja do 300ccm. Sem bol easy rider, nikamur se mi ne mudi, bolj mi je varnost in sigurnost, da pridem do cilja. Problem je tudi finančni , saj bi lahko ene 2500€ razkiral za rabljen motor.  Nikakor ne cestnega. dišijo mi cruzerji , virago 535, Kawasaki VN 500, ali pa enduro transalp 650, KLE,. Za na šiht bi bil, pa kakšen izlet do morja.

Da pomagam, sam imam 183cm, oba z ženo pa imava cca 130 do 140kg. 

Hvala vam, za vsak odgovor.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, joc987 pravi:

Pozdravljeni

Prosim za predloge vas izkušenejših motoristov.

Z ženo sva se odločila, da bi poleti šla na kakšen izlet z motorjem, po sloveniji naprimer. Do sedaj sem imel skuterje, tja do 300ccm. Sem bol easy rider, nikamur se mi ne mudi, bolj mi je varnost in sigurnost, da pridem do cilja. Problem je tudi finančni , saj bi lahko ene 2500€ razkiral za rabljen motor.  Nikakor ne cestnega. dišijo mi cruzerji , virago 535, Kawasaki VN 500, ali pa enduro transalp 650, KLE,. Za na šiht bi bil, pa kakšen izlet do morja.

Da pomagam, sam imam 183cm, oba z ženo pa imava cca 130 do 140kg. 

Hvala vam, za vsak odgovor.

o kruzerjih nimam pojma, o endurah, si pa že sam ugotovil ,transalp, versis 650, suzuki Vstrom650 so vsi primerni tako za višjerasle, kot po komoditeti in šparovnosti s porabo,  vendar kar pošteno ti povem, da 2500 je v sedanji situaciji višanja cen bolj malo in tudi ne boš našel neke ponudbe. Drugo pa je, kdaj in kako si kupil, včasih je moped za 4 ali 5 jurjev bolj ohranjen in rabi manj stroškov (recimo opravljen servis, nove gume, nova veriga, nove ploščice), kot moped za 2500€, ki tega nima.

ps. skupna teža je pa mala in boš bp vozil.

 

Velikokrat pozabimo al ne upoštevamo (sploh če se veliko vozimo) da nabavna cena ne igra bistvene vloge v primerjavi z opremo, ki jo je potrebno redno menjat, pa iztroši se (obleke, rokavice, čelade), stroški vzdrževanja motorja čez leto, gorivo in stroški potovanj.

 

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 47 minutami, joc987 pravi:

Pozdravljeni

Prosim za predloge vas izkušenejših motoristov.

Z ženo sva se odločila, da bi poleti šla na kakšen izlet z motorjem, po sloveniji naprimer. Do sedaj sem imel skuterje, tja do 300ccm. Sem bol easy rider, nikamur se mi ne mudi, bolj mi je varnost in sigurnost, da pridem do cilja. Problem je tudi finančni , saj bi lahko ene 2500€ razkiral za rabljen motor.  Nikakor ne cestnega. dišijo mi cruzerji , virago 535, Kawasaki VN 500, ali pa enduro transalp 650, KLE,. Za na šiht bi bil, pa kakšen izlet do morja.

Da pomagam, sam imam 183cm, oba z ženo pa imava cca 130 do 140kg. 

Hvala vam, za vsak odgovor.

Poglej Caponord etv  žena bo dobro sedela in finančno je tam. Večjih problemov ni bilo. Mašina vzdrži brez večjega vzdrževanja 200tk.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, joc987 said:

Do sedaj sem imel skuterje, tja do 300ccm. Sem bol easy rider, nikamur se mi ne mudi, bolj mi je varnost in sigurnost, da pridem do cilja. Problem je tudi finančni , saj bi lahko ene 2500€ razkiral za rabljen motor. 

 

vozil sem omenjenga transalpa, in imam omenjenga caponorda. Slednji je dokaj velik, tezek in robusten. Dober, suveren, ampak mal naporen motor. Transalp je precej bol biciklast, prijazen. 
za to kar si ti napisal….maxi skuter odkljuka vse tvoje potrebe, ostajas v coni udobja, imas velik kufer pod stolom….men se zdi burgo650 top zadeva.   

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=16852395&display=Suzuki Burgman 650 Exekutive

Sem podobno visok kot ti, precej tezji, sploh z gospo. Transalp v dvoje mi je bil kot pocasn posnetek. Na burgmanu pa se pocutis drugace in drugace vozis. Nama je bil zelo zabven. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne bi imel neke velike kravce doma, bolj lahkotne zadeve, to bo res za občasno uživanje vetra v laseh.

Kaj pa fezeri, CB 500 ali CB600.  Pa cruzerji, kot sem omenil EN 500 ali virago 535, a to čisto odpade ali kako. Ne priporočate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej še Aprilijinega Pegasota. Novejši imajo minarelijev 660 agregat, ki je neuničljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, joc987 pravi:

Ne bi imel neke velike kravce doma, bolj lahkotne zadeve, to bo res za občasno uživanje vetra v laseh.

Kaj pa fezeri, CB 500 ali CB600.  Pa cruzerji, kot sem omenil EN 500 ali virago 535, a to čisto odpade ali kako. Ne priporočate?

Glede na tvoje želje sklepam, da je udobje bolj v prednjem planu kot pa specifičen tip (stil) motorja... Jaz se vozim solo na naked 650, in mi zadostuje v vseh pogledih. Edino sedež mi je pri furah nad 200km malce neudoben...

En moj frend je mesec dni nazaj prodal svojo CBF 500. Imel jo je 11 sezon in naklepal okroglih 100.000km, veliko tudi s sopotnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!