Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

...vendar realnega stanja ne znam ocenit..

Pametno bi blo tole s kakim mehanikom :OK: ja - pa naj plastike dol pobere pa dobr pogleda vilce, pa okvir-to je najhuj če je blo kdaj sesut- aja pa mal prečekiri na netu kak sploh more zgledat ta ninja - k so za vsak letnik drgačne barve, nalepke na drugih mestih - to je ponavad osnovno kje lohk že sam opaziš - pa lepo odpeketaš k drugem.

Glede kilometrov pa servisne je tak - lahk je natega lahk ne - preglej mal teme na forumu o kilometrih boš vidu ka je kej res!!!

še tole mal preber pa ti bo laži: :yea1:

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...mp;hl=kilometri

http://www.motosvet.com/tabla/index.php?sh...mp;hl=kilometri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Hm...tkole je na stvari:

star sm 15 let in dozdej sm futu razne 4-ke, skuterje,modpede,ipd.

Rad bi kupu kakšen dokaj dober motocross. Na krose se res ne spoznam lih najbol tko da bi bil veseu kakršnihkol linkov, ipd. Kupu bi rad dober motor ne kakšnega k bom mogu po pol leta menjat use ne pa tut neki zlo drag. Imam tuki kr dobr teren za ql vožnjo zdj pa prosim za kakšen nasvet kaj naj kupm na kaj naj gledam, ipd.

thx

Najlepša vam dala.

EDiT: Ne mislim zj neki ful dnarja dat pač koker bom pršparu pa to...pa velik sm pa neki ćez 170cm.

Popravljeno . Popravil Razor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni lih nujno, da je honda ... .

:grim težko se je upret, ker je ljubezen na prvi in drugi pogled :D

lep pozrdav - pa upam, da ti uspe!!!

hvala za linke, jih bom z veseljem poslala prodajalcu, ki svojega motorja ne proda :grim.

sej po moje je bil vse skupaj (da so mu prodali že rezervirano repsolko) en hud nateg, pa nima veze.

uspelo mi je tudi brez prepričevanja :OK: ..... pač nekje drugje :yes: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim težko se je upret, ker je ljubezen na prvi in drugi pogled :D

hvala za linke, jih bom z veseljem poslala prodajalcu, ki svojega motorja ne proda :grim.

sej po moje je bil vse skupaj (da so mu prodali že rezervirano repsolko) en hud nateg, pa nima veze.

uspelo mi je tudi brez prepričevanja :OK: ..... pač nekje drugje :yes: .

Po moje ti to neka visja sila pravi, da kupi Triumpha... .)

Aja, ze zrihtala? Skoda.. No vseeno, cestitke! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, ne vem, če tole paše ravno v to kategorija, ali pa če ste to že premlevali, :blush: vseeno bi vprašal za mnenje, morda nasvet. Določene firme (nekatere oglašujejo tudi na motosvetu) uvažajo motorje mimo generalnih uvoznikov. Ti motorji so precej cenejši (~1000€, odvisno od modela), garancijska popravila pa izvajajo samo v njihovih delavnicah. Kje je caka?? :? Ali je to Honda garancija, ali tipi pač reskirajo in zaupajo v motorje? Kaj če je strošek popravila visok, npr. poči blok motorja :eek: , ribne motor :eek: itd...?? Ima kdo kakšne izkušnje, dobre ali slabe?

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ODGOVORITE LAHKO TUDI NA "OSEBNA SPOROČILA" .)

Iskalnik sivi uvoz motorjev.... :OK: :naughty:

Vse že premleto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskalnik sivi uvoz motorjev.... :OK: :naughty:

Vse že premleto.

HVALA... preletel, prebral in .... :doze: šele zdaj nič ne vem :)

Mogoče je kdo povedal kaj resnično uporabnega, ampak večina jih misli, "da bi moralo najbrž biti tako", to pa ne pomaga prav dosti. Mislim, da se bom držal generalnih uvoznikov. Pa ni treba zaradi mene spet začeti pink-ponka.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me zanima, kako dolgo bodo rabili, da bodo tole zbrisali.

sem namreč hotel nekaj napisati, pa bom raje tiho......

Popravljeno . Popravil Provokator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav!

Hm...tkole je na stvari:

star sm 15 let in dozdej sm futu razne 4-ke, skuterje,modpede,ipd.

Rad bi kupu kakšen dokaj dober motocross. Na krose se res ne spoznam lih najbol tko da bi bil veseu kakršnihkol linkov, ipd. Kupu bi rad dober motor ne kakšnega k bom mogu po pol leta menjat use ne pa tut neki zlo drag. Imam tuki kr dobr teren za ql vožnjo zdj pa prosim za kakšen nasvet kaj naj kupm na kaj naj gledam, ipd.

thx

Najlepša vam dala.

EDiT: Ne mislim zj neki ful dnarja dat pač koker bom pršparu pa to. Merim malo čez 170cm.

A mi lahko nekdo prosim odgovori. Hvala!

Popravljeno . Popravil Razor
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko nekdo prosim odgovori. Hvala!

ja kak odgovor pa bi rad?????

koliko denarja si pripravljen dat? kaj je za tebe motocross motor, 80 ccm, 125,250,400,???? 2taktni ali 4taktni?

kaj boš delal z njim, malo vozil ali konkretno skakal in navijal????

verjetno veš da so motocross motorji zjahani in da je dosti vzdrževanja. lahko kupiš kakega novega kitajca če nisi preveč zahteven, lahko da pridejo v poštev samo top modeli???

predvsem pa še enkrat povej koliko denarja si računal da bi dal in koliko konjev hočeš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah...nvm. Vzel bi kšne 80ccm dau bi 300-400k meu bi ga pa za kšne jumpe ne neki zlo amapk tko na easy pa mal tko za okol po travi pelat pa mal po gozdu, ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nisi slucajno malo falil temo ? tukaj splosno kako do solidnega motorja, ne kateri motor ti drugi svetujejo.

da o pomanjkanju info (kot je napisal prevy) ne zacenjam.

splosno receno je tole nekako tema o motorciklih s ccm nad 250.

samo v vednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kaj mam na izbiro v ranku do nekje 750-800k starih sit kakšen naked, sport touring, mogoče tudi ss. pa nekje do letnika 2000, mogoče '99 najstarejše. enduro, razni kle-ji pa tako odpade.

malo sem gledav po teh internetnih oglasnikih, v poštev pride recimo bandit al pa kaj tazga. sicer bi se za nakup odloču šele nekje v začetku druge sezone, tako, da bi mogoče prdobu na letniku.

vnaprej hvala za odgovore

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, poglej prvi post pa povej, a se ti zdi, da ima lahko nekdo po tem, ko ga prebere, vtis,da gre za to, kar ti trdiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, poglej prvi post pa povej, a se ti zdi, da ima lahko nekdo po tem, ko ga prebere, vtis,da gre za to, kar ti trdiš?

Ja nekak sm tud js to drugač razumeu.

@ice:

se opravičujem, zgleda, da si se vrinu pred mano, tako, da nisem vidu tvojga posta pred objavo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima, kaj mam na izbiro v ranku do nekje 750-800k starih sit kakšen naked, sport touring, mogoče tudi ss. pa nekje do letnika 2000, mogoče '99 najstarejše. enduro, razni kle-ji pa tako odpade.

:eek:

na izbiro imaš takorekoč vse naked, sport touring ali supersport letniki 99 in manj, mogoče še 2000. ker zgleda letos ne bom menjal motorja (še tega bom z takim kolenom komaj vozil kaj šele SS) bo torej moj naprodaj drugo leto še ceneje :devil:

ne zaganjat panike, do drugega leta je še daleč in tudi ponudba/cene se bodo krepko spremenile.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, poglej prvi post pa povej, a se ti zdi, da ima lahko nekdo po tem, ko ga prebere, vtis,da gre za to, kar ti trdiš?

"saj ni toliko primerjava ampak kako poceni do solidnega motorja"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mene pa zanima kako je s kilometrino pri nakupih?!

Recimo, če naredimo povezavo z avti; tm do 50.000km in 6 let starosti vsi rečejo da je glih ulaufan, okol 75.000km in približno iste starosti vela, da je to mel kak abrahamovec k se vozi švoh 5km na šiht - še zmer odličen nakup. Tisti do 100.000km veljajo za: ja, k ga kupiš, zamenjaj vsa tesnila, jermene in se pol v miru vozi do 200.000, vse kar pa je nad 150.000 pa je že zgonjeno :naughty:

Kako gre pa ta stvar pri motorjih? Kakšni kilometri so realni za kakšno starost in kdaj je motor "lih ulaufan" al pa "zgonjen"? K recimo men se je oko obesilo na klasiko - 660 Tenere; stvari so sicer 10 let stare, so pa poceni, "masivne", lepo zgledajo, mal pijejo (če temu lahko tko rečemo) in vse majo nekje od 30.000 pa do 60.000km. :rolleyes: :rolleyes:

No, jst pa nimam ene predstave kam to paše :cry:

Any help? Pleaseee? :grim O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

xtz660 mora držat do 100000km brez problema.

Vzdržljivost motorjev se razlikuje po specifični moči (konjev na liter) in pa namembnosti oz. namenu uporabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!