Skoči na vsebino

Iskanje motorja - kaj, kako, za koliko


PICOW

Priporočene objave

pred 6 minutami, DAMI34 pravi:

sploh nisem tebe citiral :P

 

Zdaj boš še komandiral, komu lahko nekdo odgovarja? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Borutt pravi:

Zdaj boš še komandiral, komu lahko nekdo odgovarja? 

da, tule sem jaz organ :ras:

pa pejt kosit travo naprej, nehi srfat po MSju :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, DAMI34 pravi:

da, tule sem jaz organ :ras:

pa pejt kosit travo naprej, nehi srfat po MSju :D

 

Husqvarno kupi :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Husqvarno kupi :ras:

pa to pravim, huskvarno pa je človek zaposlen celo popoldne :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, DAMI34 pravi:

pa to pravim, huskvarno pa je človek zaposlen celo popoldne :D

 

In mišice bom imel, ker nima nobenega elektronskega sranja :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

In mišice bom imel, ker nima nobenega elektronskega sranja :jezik: 

to pa nisem prepričan, ker gre sama naprej, al pa jo v dolino porivaš :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, DAMI34 pravi:

to pa nisem prepričan, ker gre sama naprej, al pa jo v dolino porivaš :P

 

Nepuvem :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 8 May 2019 ob 8:14, maus pravi:

ja tko je to .. kdor išče motor in bi rad probal tahudo ninđo, jo seveda parkrat zapelje po kalu gor pa dol, da vidi, če mu odgovarja .. če mu, jo gre kupt... če mu ne, pač gre mal po parkrirplacu in proba kakšn drug motor .. tko je to preprosto ... :huh: 

Sem že mislil, da sem včeraj videl tvojga lepotca pr elisi, sam ni bil. 

Ob 8 May 2019 ob 10:21, Rogerg pravi:

ja, sam da bi ga stresu kot si versysa bi te  pa lih tm za jajca obejsl pomoje :D

Motoristi baje veljajo za dušice, tak da verjetno ne bi no :blush: 

 

Popravljeno . Popravil Arzen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kdo isce fazerja naked 2004(izpuhi pod rit) letnil 28k km. Izredlo lepo ohranjen motor brez vlaganja tankas in vozis.

 

Trenutni lastnik brat od tasta 55let. Motor ni videl vecje hitrosti kot 100-110.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, norc 16 said:

Ce kdo isce fazerja naked 2004(izpuhi pod rit) letnil 28k km. Izredlo lepo ohranjen motor brez vlaganja tankas in vozis.

 

Trenutni lastnik brat od tasta 55let. Motor ni videl vecje hitrosti kot 100-110.

 

@SF nis ti tega iskal? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred desetimi leti sem takega FZ6 prodal za 3150 eur... Po tehtnem premisleku sem se odločil, da FZ6 po fantazijskih cenah ne bom kupil, ker kupci od mene motorja ne bi kupili niti, če bi ga ponujal za vrednost po eurotaxu...

Popravljeno . Popravil SF
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 15. 4. 2019 ob 20:19, maus pravi:

če ji medenico mal raztegnem, ji ne bo zic tok narazn vleku :ras:

sj sm že predlagu ninjo 650 pa me nuben ne jebe :dry:

Evo, motor kupljem. Nov Scrambler doma. Nekoliko bomo še stanjšali sedež, namreč je na prstkih. Potem bi moralo biti peta sam še kak cm v zraku. V križih ga trenutno ne bomo spustili, da ne bo po ovinkih prehitro podrajsala, se pa da tovarniško za 2.5 cm. ?

Sem ga dobil testnega za peljat. V glavnem motor je zelo lahkoten, ima zelo nizko težišče, balanco zasučeš kot na kolesu, obrne se res na majhnem mestu. Vzmetenje je bolj na mehki strani. Ni pa za ljudi, kateri so večji od 175-180. Je premajhen. Motor je zelo elastičen, ni agresiven, potegne lepo čez vse obrate. ??

Vsem hvala za predloge. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dolenc100 pravi:

 

Ni pa za ljudi, kateri so večji od 175-180. Je premajhen. ?

 

Ja tudi sam sem to opazil ... sem si v AS-u ogledal novo CB 650 in je tudi zelo skromnih gabaritov; vse nekako zminimalizirano in "zbito" skupaj ... za peljat se v paru in nekaj prtljage za par dni je kar težko - moje mnenje. Ista zgodba je z MT 07.

Ja in seveda srečne kilometre na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Fazer03 pravi:

Ja tudi sam sem to opazil ... sem si v AS-u ogledal novo CB 650 in je tudi zelo skromnih gabaritov; vse nekako zminimalizirano in "zbito" skupaj ... za peljat se v paru in nekaj prtljage za par dni je kar težko - moje mnenje. Ista zgodba je z MT 07.

Ja in seveda srečne kilometre na cesti.

Ja, ampak nekateri smo manjši od 170 in tudi mi se radi furamo z motorji in nam so taki motorji pisano na kožo :) :bike:

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ce se komu pokvari motor pred dopustom ali pa more tecno babo peljat na Bled... ? Rentam motor, prilagojen za voznjo v dvoje. 40€/dan. 

PhotoGrid_1559297707724.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Ob 19. 1. 2019 ob 10:26, skalar36 pravi:

Vsi vemo zakaj se gre k preprodajalcu. Pa vsak ima možnost kupit novo. Zdej so tile lizingi že tok preprosti, pa na tok obrokov, da vsakmu s službo spelje.

Zdej sm kupu Suzukija 1250, prpelu ga je Motohit, nisem ga kupil od njega.  Pred 3 leti je na števcu imel 3 k km. Bil je paden na levo stran. Ker sem veliko časa delal v lakirnici, bi tistga ki je deklc poštrihu dal na ponovno usposabljanje. Plastika je slabo zašvasana. Ostali deli zgledajo kot novi, diski, veriga, plastike. Zakaj sm ga kupu- ker sem se odločil, da ne dam več kot 8 k za motor. Za tega sm dal 5.5k in sprejel tveganje, da je pod lepo zapakiranim paketom en drek. Če je kaj narobe z motorjem ne bom jokcal po MS, da me je nategnu preprodajalec, al pa "drugi lastnik". Sam bom kriv, ker sem se tako odločil!

Danes se mi je odprla ta stran, pa sem videl tudi tvoj tekst. Glede na to, da je minilo že pol leta od nakupa, kako kaj gre motor? Tudi sam sem kupil rabljenega, starega manj od leto dni, ki ga je lastnik prerastel in mi služi že 6 let. Bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, amateur pravi:

Danes se mi je odprla ta stran, pa sem videl tudi tvoj tekst. Glede na to, da je minilo že pol leta od nakupa, kako kaj gre motor? Tudi sam sem kupil rabljenega, starega manj od leto dni, ki ga je lastnik prerastel in mi služi že 6 let. Bp.

Motor je fantastičen. Dela BP. Zame, ki nisem zahteven je motor presežkov. Od januarja naredil 10k km. Nobene težave. Najboljši motor v moji lasti. Vzmetenje fantastično. Smerno stabilen kot vlak, tud po serpentinah lahek za prelagat.

Samo 1 hibo ima... ni enduro in sem žal omejen na asfalt in lepe makadame. Jaz se pa raje vozim po hribih, po neznanih poteh, stran od turističnih točk... bomo še vidl, al bosta 2 motorja, ali pa gre ta v prodajo pa AT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, The Lakl pravi:

Na jih pošlje vse v tri PM!  V Avstrijo z dom za upokojence. Takoj služba z zelo dobro plačo, regres, božičnica, trinajsta plača. Prilagodljiv delovni čas, nobenih pritiskov, red, disciplina...  pri nas je vse v k...u.

14 celih plac na leto ;) nobenga dodatnega zavarovanja kot je vzajemna in podobno, inspektorat za delo dobesedno stoji za delovcam tako da ni take nategancije in neplacnikov kot v sloveniji........ lahko bi nasteval.... me niti ne mika vec da bi sel kdajkoli nazaj v slovenijo...... 

pred 52 minutami, skalar36 pravi:

Motor je fantastičen. Dela BP. Zame, ki nisem zahteven je motor presežkov. Od januarja naredil 10k km. Nobene težave. Najboljši motor v moji lasti. Vzmetenje fantastično. Smerno stabilen kot vlak, tud po serpentinah lahek za prelagat.

Samo 1 hibo ima... ni enduro in sem žal omejen na asfalt in lepe makadame. Jaz se pa raje vozim po hribih, po neznanih poteh, stran od turističnih točk... bomo še vidl, al bosta 2 motorja, ali pa gre ta v prodajo pa AT.

Suzuki gsx1250fa je enostavno odlicen motor tako kot si napisal... sam ko ga pa zelis prodat... je pa nepremicnina.... moj negre in negre v prodajo 

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/motorrad/suzuki-gsx-1250-f-euro-6-000-321968243/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 39 minutami, gasperX pravi:

Suzuki gsx1250fa je enostavno odlicen motor tako kot si napisal... sam ko ga pa zelis prodat... je pa nepremicnina.... moj negre in negre v prodajo 

https://www.willhaben.at/iad/gebrauchtwagen/d/motorrad/suzuki-gsx-1250-f-euro-6-000-321968243/

Res je odličen. Sem pričakoval manj a dobil veliko več.

Drugače pa glede prodaje tvojega. Nočem bit nesramen, ampak imaš previsoko ceno. Za Avstrijo ne vem, ampak če bi ga sedajle jaz prodajal, bi zahteval cca 5k.  Pa ima 10k km manj. Več opreme+vse originalne dele dam zraven. Le letnik je starejši. 2011, kar pa pri tem motorju ne igra vloge, ker je bil nespremenjen.

Popravljeno . Popravil skalar36
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj mislis od opreme ampak ni vaznokilometri .. kokr se jest vozm se dobr da jih nima precej vec :D glede na avstrijske cene je najcenejsi, je pa vse o stvari dogovora kako in kaj koliko....... ampak za avstrijske cene lahko recem da je cena zelo fer ce mi kdo pride zdele s 5imi jurji ga takoj prodam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, gasperX pravi:

Nevem kaj mislis od opreme ampak ni vaznokilometri .. kokr se jest vozm se dobr da jih nima precej vec :D glede na avstrijske cene je najcenejsi, je pa vse o stvari dogovora kako in kaj koliko....... ampak za avstrijske cene lahko recem da je cena zelo fer ce mi kdo pride zdele s 5imi jurji ga takoj prodam

Jest mam zadnji kovček, dodatno blatnik iz karbona(imitacija?) Nastavljive ročke. Bela led zadnja luč. Homologiran izpuh Mass. Širše alu krmilo. Pa še par malenkosti. 

Veš v čem je problem pomoje, ker se s takmu motorjam fantastično voziš, sam med kolegi se ne moreš hvalt, ker je to stara zadeva in ti nič ne podaljša tistga kar ponavad mislejo ljudje da se z denarjam kupi.

Pa še to dej na 5 pa te bo kdo poklicu, pa ga za 4850 odpele, pa bo. Če se ga res hočeš znebit, če pa ne..Itak maš pa avstrijsko plačo 1.5 mesca pa maš not celga :naughty: (mal heca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!